Ušetřete až 35%! Neváhej a rychle nakup

Nahrávám...

Jednolůžková postel

Nelze najít produkty odpovídající výběru.

Nakupte výhodně online jednolůžkové postele 200 x 90 cm

Jakmile se večer objeví na obloze měsíc a rozzáří hvězdy, je čas, aby se malé děti odebraly na kutě. Ve třech letech nebo o něco později nastává okamžik, kdy chce každé dítě vyměnit dětskou postýlku s ohrádkou za opravdovou postel. U Wickey nabízíme různé jednolůžkové postele do dětských pokojů online. V těchto úžasných dřevěných dětských postelích se vaši drahouškové nejen skvěle vyspí, ale mohou si i velmi kreativně hrát. Abychom splnili naše vysoké standardy kvality, používáme pro naši vlastní výrobu postelí v Německu pouze přírodní neošetřené dřevo ze severských smrků nebo borovic. A abychom mohli nabídnout u každé dětské postele z naší řady CrAzY bezpečný rám a dobrou stabilitu, jsou veškeré rošty i samotné postele vyrobeny z masivu. Vytvořte v dětském pokoji svůj vlastní dobrodružný svět díky různým kreativním tématům a barev dětských postelí od Wickey. Nechte své dítě rozhodnout, zda se raději vydá na námořní výpravu v posteli s delfíny nebo se stane hrdinou svých vlastních snů v posteli pro hasiče.

Individuální dotvoření dětské postele

Naše dětské postele lze dle libosti individuálně dotvářet. Na Wickey si můžete vybírat z různých doplňků a barev: pokud si vyberete plachtu v oblíbené barvě svých dětí, kvalitní dobrodružná postel váš dětský pokoj doslova rozzáří.

Skvělou vychytávkou u naší plachty v dětských postelích se stříškou je to, že si ji může váš malý hrdina snadno pomalovat, protože plachta Fantasy je omyvatelná. Kromě toho se můžete dle libosti sami rozhodnout, zda ponecháte jednolůžkovou postel v přírodním dřevěném vzhledu nebo ji podle svých představ natřete. Naše masivní dřevo je ideální pro bílý nebo pestrobarevný nátěr v celkovém duchu dětského pokoje. Samozřejmostí je také masivní rošt, který je součástí dodávky.

K dětským postelím od Wickey nabízíme také originální příslušenství, jako je třeba zážitková barva v zelené, jablečně zelené nebo žluté barvě. Kreativitě vašich dětí se při hraní v jejich dobrodružné posteli zkrátka meze nekladou.

Dětská postel pro hraní a snění

Pohádka na dobrou noc je součástí večerního rituálu snad pro každé dítě a díky našim jedinečným postelím od Wickey se každé vyprávění stává skutečným příběhem plným fantazie.

Ráno po vydatném spánku se už každé dítě těší na nové zážitky: a jejich postel je pevností, kde si mohou bezpečně pohrát před cestou do školky nebo večer před usnutím. Vyberte si třeba jednolůžkovou postel od Wickey s herní podestou. Z věže kapitáni určují kurz svých lodí a v dálce vyhlížejí nové ostrovy s pokladem. A jedna věc je jistá: po všech vzrušujících zážitcích si dítě může báječně odpočinout ve své útulné a měkoučké posteli. Omrkněte online také naše matrace od Wickey, které jsou ideální pro dětské postele. Pokud by vaše děti chtěly raději přebývat vysoko, můžete v našem e-shopu výhodně zakoupit i vyvýšenou postel.

A tohle jste věděli?

Kromě našich dětských postelí a dětských hřišť do zahrady u nás navíc objevíte i skvělé dětské domečky, houpačky a houpačkové konstrukce a jedinečné příslušenství k dětským hřištím. Jak oknem zasvítí do dětského pokoje sluníčko, všechny to táhne ven. Na houpačce se houpá o závod a v pískovišti se budují ty největší hrady z písku. A pokud chcete vidět ještě více variant, podívejte se na další hrací věže a domečky na sloupech u FATMOOSE!