Ušetřete až 35%! Neváhej a rychle nakup

Nahrávám...

Patrová postel

Nelze najít produkty odpovídající výběru.

Dětská patrová postel výhodně u Wickey

Patrové postele od Wickey poskytují místo pro spaní pro dva dobrodruhy a zároveň jsou také skutečným herním rájem. Díky patrové posteli z masivního dřeva spolu mohou sourozenci sdílet dětský pokoj, ale přesto má každý z malých hrdinů svůj vlastní oddělený prostor ke spaní. Spodní i horní část postele nabízí úžasné detaily, které každé dítě fascinují a které si rychle zamilují. V našem e-shopu najdete různé varianty patrových postelí vyrobených z přírodního dřeva. Pokud zvolíte patrovou postel, v níž se obě lůžka nacházejí přímo nad sebou, rozhodli jste se pro prostorově velmi úspornou variantu. Ostatní modely za to nabízejí skutečný lezecký ráj. Ať už je to dětská postel se skluzavkou, žebříkem nebo stříškou – vybere si tu jistě každá rodina. Jedno vám ale můžeme rozhodně slíbit: bez ohledu na to, kterou variantu si vyberete, si vaše děti v dobrodružné posteli užijí spoustu zábavy a pak se příjemně unavené, ale šťastné odeberou večer každé do svého útočiště, aby nabraly nové síly na další den.

Nakupujte příslušenství k patrovým postelím online

Naše hravé doplňky k postelím pomáhají vytvořit v dětském pokoji opravdu mimořádný fantazijní svět. Dětské postele se skluzavkou i bez skluzavky od Wickey splní všechny dětské sny! U každého dítěte bychom měli individuálně podporovat jeho vlastní potřeby hraní. Má vaše dítě chuť vydat se do džungle na safari? Namontujte mu na dobrodružnou postel volant. Sourozenci mají radši větší klid a proto pozorují dětským dalekohledem fascinující zvířata kolem sebe. Jejich kamarádi mezitím otevřeli obchod CrAzY a prodávají turistům vstupenky na safari výpravy. Každou patrovou postel od Wickey lze báječně doplnit telefonem, aby byl prodavač z obchůdku kdykoli pro své kamarády dostupný. Fantazii a kreativitě vašich dětí se s dřevěnou patrovou postelí meze nekladou. Mohou si hrát, jak je jim libo, a po celodenním dovádění se v posteli uložit k vydatnému spánku.

Postavte si vlastní dřevěnou patrovou postel

Vlastnoruční montáž patrové postele stojí na seznamu činností v mnoha rodinách. Jak ale nejlépe zahájit projekt „Postel v dětském pokoji“? S našimi dětskými postelemi Wickey je instalace velmi rychlá a snadná. Báječné na tom je, že společně jako rodinný tým vytvoříte pro své děti vlastní mistrovské dílo. Každá vysoce kvalitní dřevěná dětská postel o rozměrech 200 x 90 cm je vybavena podrobným a snadno srozumitelným návodem k montáži, pomocí kterého se můžete při práci dobře orientovat. Postup práce je jasně vysvětlen krok za krokem. Aby byla patrová postel v dětském pokoji pro vaše malé hrdiny zcela bezpečná, používáme masivní nosné sloupky o rozměrech 58 x 58 mm, masivní dřevěné desky o rozměrech 18 x 120 mm a 18 mm silný lamelový rošt. Všechny dětské postele můžete také sestavit zrcadlově obráceně. Pokud chcete v průběhu času dětský pokoj přestavět, postel pozměníte velmi snadno. Jakmile už v dětském pokoji stojí patrová postel se skluzavkou, mohou malí objevitelé prozkoumávat úžasné světy svých představ.

Náš tip:projděte si ještě dnes náš výběr jedinečných dětských postelí u Wickey, objevte naše matrace nebo se nechte inspirovat našimi jedinečnými dětskými hřišti! Herní prvky, stejně jako naše postele, se dají na základní našeho podrobného návodu k montáži snadno sestavit.