Ušetřete až 35%! Neváhej a rychle nakup

Nahrávám...

Vyvýšená postel

Nelze najít produkty odpovídající výběru.

Dětská vyvýšená postel k hraní i spaní

V našem jedinečném sortimentu dětských postelí najdete kromě patrových a jednolůžkových postelí od Wickey také vyvýšené postele. Dětská vyvýšená postel je často ideálním řešením, jak spojit dobrodružnou zábavu s vydatným spánkem a zároveň maximálně využít prostor okolo. Díky vyvýšené posteli nabídnete svému dítěti dostatek prostoru ke hraní i v malých pokojích. Sní vaše děti už dlouho o své vlastní vyvýšené posteli se skluzavkou v dětském pokoji? S dětskými postelemi od Wickey se vaše děti učí hravým způsobem využívat fantazii a zároveň si i zdokonalují svou motoriku.

Podívejte se ještě dnes spolu se svými malými objeviteli v našem e-shopu na vyvýšené postele řady CrAzY a objednejte si u Wickey výhodně svého favorita. Svému dítěti můžete například splnit jeho nebetyčné přání na vyvýšenou postel se skluzavkou, a přitom využít jejich vynikající kvalitu. Objednejte si v e-shopu rovnou také odpovídající matraci od Wickey!

Vzhůru k nebesům: vyvýšená postel v dětském pokoji

Dětská postel je dominantou každého dětského pokoje. Pomocí vhodného příslušenství si děti vytvářejí vlastní individuální svět plný fantazie. S patrovou postelí od Wickey se spolu se svými kamarády pohroužíte v dětském pokoji do podmořského světa. Nalezené poklady si mohou děti uchovávat v závěsné tašce Multiloop na dětské posteli. Po stabilním žebříku se posádka vmžiku dostane ke kapitánovi. Pokud vám na vyvýšené posteli z přírodního dřeva ještě stále chybí nějaké detaily, můžete je pomocí našich doplnky k postelím kdykoli doplnit. V nabídce je poštovní schránka, madla, volant nebo dětský teleskop – zábava je vždycky zaručena. Vaši malí neposedové se díky nové posteli na vysokých nohách z masivu ocitnou pěkně vysoko a rázem si připadají jako velcí hrdinové dobrodružství s Wickey. Pokud se rozhodnete pro vyvýšenou postel se skluzavkou, mohou vaše děti po vydatném nočním spánku ráno sesvištět po skluzavce a zažívat nové velkolepé příběhy.

Vysoce kvalitní vyvýšená postel do malých dětských pokojíků

Pro malé prostory je projekt „Sestavte si sami vyvýšenou postel“ šikovnou a snadnou variantou pro uložení všech hraček. V dětských pokojích často nebývá dost místa pro veškerý dětský nábytek a hračky. Vyvýšená postel o rozměrech 200 x 90 cm vyrobená ze severské borovice je ideálním řešením pro rozdělení malé místnosti. Pod vyvýšenou postel se totiž vejde spousta drobností a dětských hraček, a místnost proto vypadá větší a přehlednější. Nahoře, v útulném útočišti na roštovém rámu z masivního dřeva a pohodlné matraci se vaši piráti a princezny mohou naprosto kouzelně vyspat a zažívat nebeské sny v posteli se stříškou. Proměňte dětský prostor v jedinečný pohádkový svět. Ať už sháníte dětskou postel pro kluky nebo pro holky – u Wickey najdete široký výběr dětských postelí v různých barvách a v té nejvyšší kvalitě.

A tohle jste věděli?

Každá dětská postel od Wickey se dá sestavit zrcadlově. Pokud v průběhu času přestavíte spolu s dětmi jejich pokoj, můžete novému rozvržení prostoru uzpůsobit i vyvýšenou postel se skluzavkou. Porozhlédněte se na naší úvodní stránce Wickey v sekci výprodeje a získejte dětskou postel nebo skvělou patrovou postel pro sourozence za tu nejlepší cenu.