Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Vyvýšená postel

Nelze najít produkty odpovídající výběru.

Dětská vyvýšená postel k hraní i spaní

V našem jedinečném sortimentu dětských postelí najdete kromě patrových a jednolůžkových postelí od Wickey také vyvýšené postele. Dětská vyvýšená postel je často ideálním řešením, jak spojit dobrodružnou zábavu s vydatným spánkem a zároveň maximálně využít prostor okolo. Díky vyvýšené posteli nabídnete svému dítěti dostatek prostoru ke hraní i v malých pokojích. Sní vaše děti už dlouho o své vlastní vyvýšené posteli se skluzavkou v dětském pokoji? S dětskými postelemi od Wickey se vaše děti učí hravým způsobem využívat fantazii a zároveň si i zdokonalují svou motoriku.

Podívejte se ještě dnes spolu se svými malými objeviteli v našem e-shopu na vyvýšené postele řady CrAzY a objednejte si u Wickey výhodně svého favorita. Svému dítěti můžete například splnit jeho nebetyčné přání na vyvýšenou postel se skluzavkou, a přitom využít jejich vynikající kvalitu. Objednejte si v e-shopu rovnou také odpovídající matraci od Wickey!

Vzhůru k nebesům: vyvýšená postel v dětském pokoji

Dětská postel je dominantou každého dětského pokoje. Pomocí vhodného příslušenství si děti vytvářejí vlastní individuální svět plný fantazie. S patrovou postelí od Wickey se spolu se svými kamarády pohroužíte v dětském pokoji do podmořského světa. Nalezené poklady si mohou děti uchovávat v závěsné tašce Multiloop na dětské posteli. Po stabilním žebříku se posádka vmžiku dostane ke kapitánovi. Pokud vám na vyvýšené posteli z přírodního dřeva ještě stále chybí nějaké detaily, můžete je pomocí našich doplnky k postelím kdykoli doplnit. V nabídce je poštovní schránka, madla, volant nebo dětský teleskop – zábava je vždycky zaručena. Vaši malí neposedové se díky nové posteli na vysokých nohách z masivu ocitnou pěkně vysoko a rázem si připadají jako velcí hrdinové dobrodružství s Wickey. Pokud se rozhodnete pro vyvýšenou postel se skluzavkou, mohou vaše děti po vydatném nočním spánku ráno sesvištět po skluzavce a zažívat nové velkolepé příběhy.

Vysoce kvalitní vyvýšená postel do malých dětských pokojíků

Pro malé prostory je projekt „Sestavte si sami vyvýšenou postel“ šikovnou a snadnou variantou pro uložení všech hraček. V dětských pokojích často nebývá dost místa pro veškerý dětský nábytek a hračky. Vyvýšená postel o rozměrech 200 x 90 cm vyrobená ze severské borovice je ideálním řešením pro rozdělení malé místnosti. Pod vyvýšenou postel se totiž vejde spousta drobností a dětských hraček, a místnost proto vypadá větší a přehlednější. Nahoře, v útulném útočišti na roštovém rámu z masivního dřeva a pohodlné matraci se vaši piráti a princezny mohou naprosto kouzelně vyspat a zažívat nebeské sny v posteli se stříškou. Proměňte dětský prostor v jedinečný pohádkový svět. Ať už sháníte dětskou postel pro kluky nebo pro holky – u Wickey najdete široký výběr dětských postelí v různých barvách a v té nejvyšší kvalitě.

A tohle jste věděli?

Každá dětská postel od Wickey se dá sestavit zrcadlově. Pokud v průběhu času přestavíte spolu s dětmi jejich pokoj, můžete novému rozvržení prostoru uzpůsobit i vyvýšenou postel se skluzavkou. Porozhlédněte se na naší úvodní stránce Wickey v sekci výprodeje a získejte dětskou postel nebo skvělou patrovou postel pro sourozence za tu nejlepší cenu.