Ušetřete až 35%! Neváhej a rychle nakup

Nahrávám...

Doplňky k postelím

Individuální přizpůsobení dětské postele

Jakmile pro své děti najdete ideální dětskou postel, můžete ji rozšířit o naše jedinečné doplňky. Představivost vašich dětí může posílit řada drobných detailů. Různé barevné vychytávky zaručí zábavu v každém tematickém světě plném dobrodružství. Vytvořte pro své děti individuální ráj na spaní a hraní, ať už zvolíte jednolůžkovou, vyvýšenou nebo patrovou postel.

Doplňky k postelím pro spoustu zábavy

Lodní kormidlo pro námořníky na širém moři, dětský teleskop pro průzkumníky na safari nebo siréna pro odvážné hasičské a policejní zásahy. Pro všechny děti najdete ty správné doplňky v e-shopu Wickey, takže jen hledejte podle individuálních potřeb svých ratolestí. Pro posílení motorických dovedností vašich dobrodruhů nabízíme barevné lezecké chyty. Dají se snadno připojit jak k atraktivním dětským hřištím, tak i k našim dětským postelím. Doplňte svou dobrodružnou postel o naše plastová madla, aby mohly děti na posteli šplhat a dovádět bezpečně.

Doplňky k postelím byly testovány našimi odborníky na postele a jsou speciálně zvoleny pro dětské postele řady CrAzY od Wickey.

Náš tip: objednejte si online také naši matraci Wickey Actiondreamer, která se perfektně hodí ke všem našim dětským postelím. Díky vysoké bodové elasticitě optimálně podpírá páteř dětí a zajišťuje blahodárný spánek. Prohlédněte si naši kategorii dětských postelí a nechte se inspirovat různými možnostmi jejich dotváření.