Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Doplňky k postelím

Individuální přizpůsobení dětské postele

Jakmile pro své děti najdete ideální dětskou postel, můžete ji rozšířit o naše jedinečné doplňky. Představivost vašich dětí může posílit řada drobných detailů. Různé barevné vychytávky zaručí zábavu v každém tematickém světě plném dobrodružství. Vytvořte pro své děti individuální ráj na spaní a hraní, ať už zvolíte jednolůžkovou, vyvýšenou nebo patrovou postel.

Doplňky k postelím pro spoustu zábavy

Lodní kormidlo pro námořníky na širém moři, dětský teleskop pro průzkumníky na safari nebo siréna pro odvážné hasičské a policejní zásahy. Pro všechny děti najdete ty správné doplňky v e-shopu Wickey, takže jen hledejte podle individuálních potřeb svých ratolestí. Pro posílení motorických dovedností vašich dobrodruhů nabízíme barevné lezecké chyty. Dají se snadno připojit jak k atraktivním dětským hřištím, tak i k našim dětským postelím. Doplňte svou dobrodružnou postel o naše plastová madla, aby mohly děti na posteli šplhat a dovádět bezpečně.

Doplňky k postelím byly testovány našimi odborníky na postele a jsou speciálně zvoleny pro dětské postele řady CrAzY od Wickey.

Náš tip: objednejte si online také naši matraci Wickey Actiondreamer, která se perfektně hodí ke všem našim dětským postelím. Díky vysoké bodové elasticitě optimálně podpírá páteř dětí a zajišťuje blahodárný spánek. Prohlédněte si naši kategorii dětských postelí a nechte se inspirovat různými možnostmi jejich dotváření.