Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Doplňky k postelím

Individuální dotvoření dětské postele

Jakmile pro své děti najdete ideální dětskou postel, můžete ji rozšířit o naše jedinečné doplňky. Představivost vašich dětí může posílit řada drobných detailů. Různé barevné vychytávky zaručenou zábavu v každém tematickém dobrodružném světě. Vytvořte pro své děti individuální ráj na spaní a hraní, ať už zvolíte jednolůžkovou, vyvýšenou nebo patrovou postel.

Doplnky k postelím pro spoustu zábavy

Lodní kormidlo pro námořníky na širém moři, dětský teleskop pro průzkumníky na safari nebo siréna pro odvážné hasičské a policejní zásahy. Pro všechny děti je to správné doplnky k nalezení v e-shopu Wickey, takže se jen orientujte podle individuálních potřeb svých ratolestí. Pro posílení motorických dovedností vašich dobrodruhů nabízíme barevné lezecké chyty. Dají se snadno připojit jak k atraktivním dětským hřištím, tak i k našim dětským postelím. Doplňte svou dobrodružnou postel o naše plastová madla, aby mohly děti na posteli bezpečně šplhat a dovádět.

Doplnky k postelím byly testovány našimi odborníky na postele a jsou speciálně zvoleny pro dětské postele řady CrAzY od Wickey.

Náš tip: objednejte si online také naši matraci Wickey Actiondreamer, která se perfektně hodí ke všem našim dětským postelím. Díky vysoké bodové elasticitě optimálně podpírá páteř dětí a zajišťuje blahodárný spánek. Prohlédněte si naši kategorii dětských postelí a nechte se inspirovat různými možnostmi jejich dotváření.