Herní vybavení Wickey.
Vytvořeno pro budoucnost.

Jsme hrdí na to, že můžeme dělat dětem radost. A k tomu je třeba vyvíjet výrobky, které jsou nejen zábavné, ale také odolné a bezpečné. Věříme, že kvalita a trvanlivost jsou základními kameny našich výrobků a že pro dosažení tohoto cíle je nezbytné používat ty nejlepší materiály a výrobní postupy. Víme, jak důležité je vytvářet udržitelnou budoucnost pro naše děti, a chceme přispět k ochraně světa, ve kterém žijí.

Kvalita,
která vydrží

Věříme, že hra venku je nezbytnou součástí dětství, a proto klademe velký důraz na to, abychom rodinám poskytli kvalitní a odolné herní vybavení, které je bude těšit po mnoho let. Naše herní vybavení je vyrobeno z tlakově impregnovaného masivního dřeva a HDPE prvků, z nichž 80 % je vyrobeno z recyklovaných materiálů. Díky tomu naše výrobky odolávají povětrnostním vlivům, udržují si svou kvalitu po dlouhou dobu a poskytují dětem dlouhá léta zábavy.

Z lesa
do tvé zahrady

Zaměřujeme se na kvalitu a zodpovědné využívání dřeva, které získáváme převážně z jihovýchodního Německa. Masivní borové nebo smrkové dřevo jako přírodní materiál dodává našemu hernímu vybavení individuální charakter. Díky tlakové impregnaci je dřevo mimořádně odolné ve venkovním prostředí a biologicky nezávadné pro lidi, zvířata i rostliny.

90 % přírodních zdrojů

Naše dětská hřiště jsou vyrobena převážně z přírodního materiálu dřeva, a jsou proto nejen odolná, ale také šetrná k přírodě.

Záruka 10 let¹

Kvalitě a dlouhověkosti používaného dřeva věříme, takže zákazníkům nabízíme záruku 10 let¹ na všechny dřevěné části dětských hřišť a houpaček pro soukromé použití.

Evropský původ

Zvláštní důraz klademe na kvalitu a odpovědné využívání dřeva. Proto většinu dřeva získáváme z domácích lesů v jihovýchodním Německu.

Hraní venku díky solární energii

Jako společnost zaměřená na venkovní hry si uvědomujeme důležitost udržitelnosti a dopad, který mohou mít naše výrobky na životní prostředí. Jedním ze způsobů, jak společnost Wickey snižuje svůj dopad na životní prostředí, je používání solárních panelů k výrobě udržitelné energie. Výrobou solární energie přispíváme k menší závislosti na fosilních palivech a čistší budoucnosti.

Objevte naše přírodní dřevěné hrací věže

pro
(2)
Dětské hřiště Wickey MultiFlyer s dřevěnou střechou  812092_k
As low as 15.519,00 Kč Regular Price 23.879,00 Kč
Dětské hřiště Wickey Ghostflyer  818322_k
As low as 21.849,00 Kč Regular Price 33.619,00 Kč
(1)
Domeček na sloupech Wickey Smart Seaway  820804_k
As low as 30.319,00 Kč Regular Price 45.999,00 Kč
Hrací věž Wickey Smart Lodge 120 se schůdky  826438_k
As low as 23.519,00 Kč Regular Price 35.539,00 Kč

položek 4

Zobrazit všechny hrací věže
Nahrávám...

Porovnej Produkty