Ušetřete s naší LETNICE SALE

Venkovní cvičení s přitahovací tyčí

Venkovní trénink je důležitější než kdy předtím. Stále více lidí chce sportovat na čerstvém vzduchu a užívat si přírodu. Kovová hrazda na zahradě je praktická a všestranná fitness pomůcka, která nadchne nejen děti. Přitahovací tyč je efektivní cvičební náčiní, které posiluje celou horní část těla a zároveň je zábavné.

Kovová hrazda na zahradě je dokonalým doplňkem tradičního venkovního cvičení. Většina modelů je vyrobena z robustní oceli a lze je tedy bez problémů používat i venku. Díky své všestrannosti je hrazda vhodná nejen pro přítahování, ale také pro řadu dalších cviků, jako je účinný core trénink nebo dynamické cvičení s vlastní vahou.

Ručkovací žebříky a opičí dráha – výzvy pro malé i velké cvičence

Dalšími variantami přitahovací tyče jsou ručkovací žebřík nebo opičí dráha. Tyto modely jsou vhodné zejména pro začátečníky, protože nabízejí dobrý úchop a tím i bezpečný trénink. Ručkovací žebřík lze použít i jako alternativu přitahovací tyče na posilování a k procvičení celé horní části těla.

Opičí dráha je velkou atrakcí zejména pro děti, protože jim nabízí možnost otestovat své fyzické schopnosti a zlepšit svou obratnost. Přehoupnutí, lezení, šplhání a ručkování z jedné tyče na druhou je vzrušující výzvou, která děti povzbuzuje, aby posouvaly své limity. Poskytují spoustu zábavy na zahradě, a to hlavně společně s rodiči, sourozenci nebo kamarády: když si děti spolu hrají a navzájem se povzbuzují, vznikají hry, soutěže a společné vzpomínky.

Venkovní fitness zařízení včetně přitahovací tyče

Pokud hledáš účinné venkovní fitness zařízení, rozhodně zvaž modely, které obsahují přitahovací tyč. A jestli bude v podobě kovové hrazdy, ručkovacího žebříku nebo opičí dráhy, záleží čistě na tvých individuálních potřebách. Kovová hrazda na zahradě je dokonalým doplňkem tradičního venkovního cvičení a nabízí nespočet možností pro efektivní a pestrý trénink. Vytvoř si se správně zvoleným modelem Wickey FIT snadno a pohodlně ty nejlepší podmínky pro sportování. S jedním z našich venkovních fitness zařízení tak neinvestuješ jen do skvělé příležitosti k tréninku, ale zároveň i do svého zdraví.

Wickey - Tyč na přitahování a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right