• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Naše nová sportovní řada pro tvou zahradu

Udržovat si kondici a zdraví je důležité pro každého z nás, ale najít si čas a motivaci ke cvičení může být problém. Proto nyní představujeme Wickey FIT, naši novou řadu sportovního vybavení, které ti umožní cvičit v pohodlí domova a přitom zároveň na čerstvém vzduchu. Tréninkové vybavení FIT je k dispozici v různých sestavách, aby vyhovovalo individuálním potřebám a úrovním zkušeností, takže může okamžitě začít cvičit téměř kdokoli.

Zobrazit  všechny produkty

Přizpůsob si každodenní rutinu

Naše vybavení odolné proti povětrnostním vlivům ti umožní trénovat, kdykoli se ti to bude hodit. Nemusíš jezdit do posilovny, ani platit žádné členské příspěvky.

365

dní v roce

Nastartuj svůj čtyřsezonní trénink. Neexistují žádná omezení, protože naše přírodní vybavení odolné proti povětrnostním vlivům umožňuje celoroční venkovní použití.

Trénink celého těla

Nezáleží na tom, zda dáváš přednost cvičení s vlastní vahou nebo chceš do tréninku začlenit i vlastní závaží a fitness vybavení. Naše všestranné vybavení je navrženo tak, aby ti procvičilo celé tělo.

200+

cviků

Díky široké škále cviků, které se dají podle potřeby uzpůsobit, aby vyhovovaly tvým konkrétním tréninkovým cílům, jsou možnosti nekonečné.

Pro celou rodinu

Je snadné začít – horší je vše dobře zvládnout. Naše vybavení usnadňuje začátečníkům udělat první krok ke cvičení a pro pokročilé představuje další výzvu.

14-65 let

Věkové rozmezí

Naše vybavení uspokojí potřeby širokého věkového spektra – hodí se jak pro dospívající, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici, tak i pro již zkušené dospělé, kteří si chtějí udržet zdraví a vitalitu.

Vybuduj si svou vlastní venkovní posilovnu

fit
SALE
Venkovní fitness zařízení Wickey FIT Base 820  831248
25 239 ,- 14 859 ,-
NEW
Dětská prolézačka s ručkovacím žebříkem Wickey FIT Gym 442  833421
12 979 ,-
NEW
Dvojitá hrazda Wickey FIT Tumble 302  833457_k
As low as 5 479 ,-
SALE
Venkovní fitness zařízení Wickey FIT Base 805  831246
27 769 ,- 15 339 ,-

položek 4

Zobrazit všechny produkty
Nahrávám...

Porovnej Produkty

chevron-right