Wickey – Create your own adventure!

Co může být krásnějšího než rozzářené dětské oči? Z tohoto důvodu jsme si dali za úkol co nejvíce potěšit dětská srdce. Se svými vysoce kvalitními výrobky ze dřeva, jako jsou lezecké věže, domečky pro děti, houpačky a pískoviště, a s mnoha hravými vychytávkami Vám přinášíme skvělé hřiště až domů, aby zde Vaše dítě mohlo zažívat nekonečná dobrodružství plná fantazie!

Počátkem devadesátých let prodal vedoucí společnosti Guido Goyen první speciálně vyvinutou hrací věž. Nejprve se tyto věže prodávaly běžně v obchodě. Ve druhé polovině 90. let, kdy se stal internet součástí našich životů, se však rozhodl prodávat hrací věže samostatně online. Internetový prodej představoval skutečný úspěch. V roce 2009 se tak zrodila firma Wickey, jež nabízí hrací věže stejného obchodního názvu. Od té doby se neustále rozrůstáme, prodáváme všechny hrací věže online po celé Evropě a v posledních letech jsme svůj sortiment rozšířili ještě o nabídku dětských postýlek

V současné době disponujeme velkou základnou kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců, kteří sdílejí motto společnosti. Našich zaměstnanců pracuje v následujících oblastech: marketing, IT, vývoj produktů a grafický design, finance a lidské zdroje, logistika, výroba a nákup a rovněž zákaznický servis.

Kdo jsou naši zákazníci?

Věděli jste, že některá z hracích věží značky Wickey stojí již na více než 500 000 zahrad po celé Evropě? Vzhledem k našemu neustále rostoucímu know-how nabízíme nejen hrací věže pro soukromé použití, ale vyrábíme i herní prvky pro veřejný sektor, certifikované podle normy EN1176. Naše hrací věže proto najdete i ve školkách nebo na veřejných hřištích.

Ochota a vstřícnost jsou u nás vždy na prvním místě

Náš zákaznický servis Vám v případě dotazů a přání vždy ochotně a kompetentně poradí. Přátelské poradenství a dobrý servis jsou pro nás důležité. S více než jedním milionem zákazníků po celé Evropě se řadíme mezi největší výrobce v odvětví hracích věží a na základě svých zkušeností nabízíme kompetentní poradenství, dobrý servis a vysoce kvalitní produkty.

Kvalita, bezpečnost a důvěra

K výrobě svých herních prvků používáme pouze skutečně kvalitní produkty a dbáme na tu nejlepší kvalitu dřeva. Bezpečnost Vašich dětí je totiž naší nejvyšší prioritou.

  • Vyrobeno v Německu
  • Stabilní konstrukce s dlouhou životností
  • Hoblované masivní dřevo se zkosenými hranami
  • Vysoce kvalitní prvotřídní produkt
  • Speciální dvoudílné bezpečnostní krytky
  • Prověřená kvalita a bezpečnost
  • Monitorovaná produkce
  • Masivní zábradlí