Dětské hřiště do zahrady

Vlastní dětské hřiště od Wickey na zahradě je zaručeně tím nejlepším dárkem, jaký kdy Vaše dítě dostane. Útulný domeček na sloupech, sportovní prolézačka s lezeckou stěnou nebo klasické dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou – naše nabídka je tak bohatá, jako je rozmanitá fantazie vašich dětí. Na rozdíl od dětského hřiště z plastu nabízí dřevěné hřiště mnoho výhod pro individuální uzpůsobení. Naše hrací věže s pískovištěm jsou k dispozici v různých velikostech a cenových relacích pro vlastnoruční montáž. Pokud hledáte levné dětské hřiště, budete neobyčejně spokojeni s naší širokou řadou speciálních nabídek. Po celý rok najdete v e-shopu Wickey zajímavé slevy. Kupte si například levnou houpačku nebo zlevněnou dětskou prolézačku.

Vysoce kvalitní a levná dětská hřiště

Wickey zaručuje špičkovou kvalitu: výroba dětských hřišť a dětských domečků ze dřeva je sledována odbornými specialisty, a ještě před expedicí probíhá důkladná kontrola kvality.

Po obdržení objednávky a před zahájením montáže prosím zkontrolujte, zda je dodávka kompletní. Nejlepší je učinit tak hned po dodání. Pokud máte jakékoli dotazy, najdete na našich stránkách časté dotazy a odpovědi na všechny otázky týkající se dřeva a zpracování. Projekt Postavte si sami své dětské hřiště se díky jednoduché montáži stane velkým úspěchem pro celou rodinu!

Jakmile si hřiště jednou sestavíte, budou si na něm Vaše děti užívat a mít z něj radost po řadu let. Dětská hřiště z impregnovaného masivního dřeva jsou obzvláště robustní a v pohodě přečkají každou nepřízeň počasí. Pevné sloupky umožňují hraní a houpání i několika dětí najednou, například při dětské narozeninové oslavě nebo grilovací party. Pro indiáni nebo pro princezny – dětské hřiště Wickey s pískovištěm a dvojhoupačkou dokonale poslouží pro každou hru.

Při výrobě pochopitelně myslíme i na životní prostředí. Pro naše dětská hřiště používáme smrkové a borové dřevo z východní a střední Evropy, které pochází z udržitelného lesního hospodářství. Trvanlivost a odolnost je zajištěna tlakovou impregnací Tanalith E 3475, která je do dřeva vtlačována vodou. Natírání a lakování dětského hřiště nebo domečku na sloupech již proto není nutné. Pro upevnění Vašeho dětského hřiště do země si vyberte mezi zemními a úhlovými kotvami a vruty. Kolem prolézačky na zahradě můžete rozložit bezpečnostní ochranné rohože.

Velký výběr dětských hřišť

U Wickey najdete obrovský výběr skvělých dětských hřišť se skluzavkou, které jsou vhodné pro jakýkoliv venkovní prostor, ať už je velký, nebo spíše kompaktní: v prostorných zahradách můžete pro své děti vybudovat kompletní dětské hřiště s vlastním dětským domečkem. Vaše malé ratolesti se nejlépe zabydlí v novém domečku na sloupech nebo domku na stromě. Každé dětské hřiště podporuje koordinaci a mobilitu dítěte. Dětská hřiště Wickey se skluzavkou nebo houpačkou jsou vhodná pro děti od 3 let. Z našich rozmanitých dětských hřišť s výškou podesty od 90 do 120 cm budou holky i kluci nadšeně svištět dolů po skluzavce a létat na houpačce, jak jen to půjde. Starší děti si zase zamilují lezení a dovádění na dětských hřištích s výškami podesty od 150 do 210 cm. Pro rozšíření a nová dobrodružství nabízí Wickey rozmanitý sortiment vysoce kvalitních vybavení a příslušenství. Široký výběr: od houpaček pro miminka a hnízdových houpaček, přes lezeckou stěnu a lezeckou síť až po sportovní doplňky, jakými jsou například basketbalový koš nebo hrazda. Objevte tu své nové dětské hřiště. Vlastně dětské hřiště nebo hrací věž s pískovištěm (bez houpačky nebo skluzavky) se opravdu vejde do každé zahrady. Po celý rok najdete v e-shopu Wickey zajímavé slevy. Kupte například cenově výhodnou dřevěnou houpačku nebo dětskou prolézačku ve výprodeji. Hrací věž se skluzavkou a houpačkou ve vlastní zahradě – které dítě by si to nepřálo! Dětská prolézačka od Wickey nebo hrací věž nabízí spoustu různých možností na hraní a k procvičování motorických dovedností. Naše nabídka lezeckého a hracího vybavení pro zahradu je stejně rozmanitá jako záliby a fantazie vašich dětí. Na rozdíl od kovových dětských prolézaček se dají ty dřevěné uspořádat a rozšířit podle vašich vlastních představ. Možnosti hraní lze rozšířit třeba o další lezecké úchyty nebo hrazdu. V našem e-shopu zaručeně najdete hrací věž, která bude nejlépe vyhovovat jak vám, tak i vašim dětem a vaší zahradě.

Vybavení dětských hřišť pro hotely, kempy a školky

Kromě vybavení dětských hřišť pro domácí zahradu nabízí Wickey také vybavení pro veřejná dětská hřiště. Máte restauraci nebo máte za úkol nově upravit venkovní plochy ve školce? U nás najdete zaručeně vše potřebné. U Wickey můžete rychle a bezpečně zakoupit dětské hřiště certifikované podle normy EN 1176. Dětské hřiště řady GIANT je optimálně vhodné pro veřejné prostory. Na žádném dětském hřišti nesmí chybět houpačka. V nabídce máme také zvířátka na pružinách, skluzavky a mnoho dalších herních prvků certifikovaných podle DIN EN 1176 pro veřejná dětská hřiště.

Náš tip: i když montáž dětského hřiště nevyžaduje profesionální řemeslnou zručnost, doporučujeme stavbu ve dvou. Další dětská hřiště se skluzavkou a houpačkou a dětské domečky najdete také na  FATMOOSE!

Filtr

Filtrovat podle
Nech si na první pohled zobrazovat naše nejnovější produkty, speciální nabídky nebo top produkty oceněné štítkem Wickey's Choice.
Pomůcka k montáži
Použijte naši funkci AR a ještě před nákupem si do své zahrady umístěte vybrané dětské hřiště ve skutečné velikosti. Postavte si pomocí aplikace BILT® snadno a rychle naše nejoblíbenější dětská hřiště. Díky inovativním 3D návodům můžete zkrátit dobu montáže až o 30 %!
Maximální výška plošiny
Maximální výška podesty nebo plošiny označuje nejvyšší hrací plochu hřiště, na kterou vaše dítě dosáhne.
Délka skluzavky
Vyberte si ideální délku skluzavky tak, aby vyhovovala potřebám vašich dětí a vaší zahrady.
Série / tloušťka sloupku
Naše označení jednotlivých řad vám poskytují informace o tloušťce sloupků, velikosti, tvaru a designu našich různých dětských hřišť. Vybere si tu naprosto každý!
Seřadit podle

Porovnej Produkty