Ušetřete s naší SPRING SALE

Oblíbené kategorie

Příslušenství Wickey EN 1176

Kromě dětských hřišť s certifikací EN 1176 vám Wickey nabízí také vhodné příslušenství podle normy EN 1176. Jakmile totiž stojí dětské hřiště s odpovídajícím příslušenstvím na veřejných místech, jako jsou mateřská škola, škola, veřejné hřiště nebo kemp, potřebuje vaše herní vybavení včetně veškerého příslušenství také certifikát podle normy EN 1176. Certifikát EN 1176 existuje již od roku 1998 a stanoví bezpečnostní požadavky na veřejná dětská hřiště. Díky tomu je zajištěno, že děti mohou na hřišti prožívat svá dobrodružství bezpečně a šťastně. Ve Wickey proto nabízíme k dětským hřištím pro veřejné použití také odpovídající veřejné příslušenství, které potřebujete.Veřejné houpačkové háky a zemní ukotvení

Chcete na veřejné hřiště umístit houpačku? Pak vám můžeme doporučit vhodný houpačkový hák Premium, který můžete obdržet jak pozinkovaný, tak z nerezové oceli. Wickey má také vhodné houpačkové háky pro hnízdové houpačky, aby se i ty nejmladší děti mohly houpat bezpečně a s opravdovým potěšením. Své skluzavky můžete zajistit zemním ukotvením pro veřejné skluzavky, takže už pořádné zábavě nestojí nic v cestě. Řádění, lezení, šplhání a skákání jsou nezbytnou součástí každého dětského hřiště. A aby při svém dovádění všechny děti vždycky měkce přistávaly, doporučujeme pro některé herní prvky měkké gumové rohože.

Další příslušenství pro veřejné použití

Chtěli byste své dětské hřiště vylepšit dalším skvělým příslušenstvím? Pak se může stát zajímavou atrakcí na vašem dětském hřišti třeba kormidlo Powerwheel, které bude ještě více podporovat kreativitu vašich dětí. Děti například mohou vyplout na širé moře a v pískovišti hledat ukryté poklady. Nechte se tedy inspirovat naším sortimentem příslušenství s certifikací podle EN 1176 a sestavte si své zcela individuální dětské hřiště. Veškeré příslušenství EN 1176 je samozřejmě extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a velmi robustní. Zde v e-shopu najdete ještě další nabídku příslušenství, které si můžete snadno objednat online.

Věnujte prosím pozornost zákonným požadavkům na veřejná hřiště s ohledem na úpravu povrchu, minimální vzdálenosti a další předpisy.

Wickey - Veřejná příslušenství a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,76 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right