• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Dětská prolézačka se skluzavkou a houpačkou

Dětská prolézačka se skluzavkou a houpačkou ve vlastní zahradě – které dítě by si to nepřálo! Dětská prolézačka nebo hrací věž od Wickey nabízí spoustu různých možností na hraní a k procvičování motorických dovedností. Naše nabídka lezeckého a hracího vybavení pro zahradu je stejně rozmanitá jako záliby a preference tvých dětí. Na rozdíl od kovových dětských prolézaček se dají ty dřevěné uspořádat a rozšířit podle tvých představ. Možnosti hraní lze rozšířit třeba o další lezecké chyty nebo kovovou hrazdu. V našem e-shopu zaručeně najdeš hrací věž, která bude nejlépe vyhovovat jak tobě, tak i tvým dětem a tvé zahradě.

Udržitelné dřevěné dětské prolézačky v nejvyšší kvalitě

Zvláštností našich dřevěných dětských prolézaček je mnoho různých vychytávek, které hrací věže nabízejí. Součástí dodávky jsou lezecké sítě, lezecké stěny, provazové žebříky a mnoho dalšího a díky tomu je zážitek z hraní dokonalý. Od kompaktních modelů až po dětské prolézačky s houpačkou, se tu najde to správné dětské hřiště pro každou zahradu a každý rozpočet. Kromě designu našich dětských hřišť je naší nejvyšší prioritou bezpečnost tvých dětí. Stejně jako všechny naše produkty určené k venkovnímu použití jsou i naše zahradní dětské prolézačky vyrobeny z tlakově impregnovaného dřeva a odolné vůči nepřízni počasí. Stabilní sloupky a nosníky odolají i velké zátěži, takže příští dětská narozeninová oslava s prolézačkou od Wickey bude mít zaručeně velký úspěch! Třeba lezení po stromech s sebou nese mnohá rizika, což je všeobecně známo, proto je dětská hrací věž tou nejlepší volbou, pokud chceš podpořit sportovní nadšení svých ratolestí. Tím, že pečlivě sledujeme naši výrobu a spolupracujeme pouze s vybranými dodavateli, zajišťujeme tu nejvyšší kvalitu. Při výrobě pochopitelně myslíme i na životní prostředí. Pro naše dětské prolézačky používáme smrkové a borové dřevo z východní a střední Evropy, které pochází z udržitelného lesního hospodářství.

Velký výběr dětských prolézaček na zahradu

Ať už jde o dětskou prolézačku se skluzavkou nebo houpačku hnízdo – ve Wickey si velmi vážíme individuálních přání našich zákazníků. Proto naše produkty vyvíjíme tak, aby je bylo možné podle potřeby rozšiřovat a kombinovat s dalšími venkovními dětskými hřišti. Dětská prolézačka v kombinaci například s houpačkou je skvělou variantou pro vlastní dětské hřiště. Nech se inspirovat našimi kreativními nápady na hraní a prohlédni si naše inovativní prolézačky v podobě věže s výškou podesty 120 cm a 150 cm. S našimi dětskými prolézačkami si přijdou na své dítka všech věkových kategorií, protože kdejaká překážka vyžaduje zručnost a nejrůznější dovednosti. Pokud si chceš pořídit dětskou prolézačku, pak je nákup u Wickey tou správnou volbou. Naše vysoce kvalitní dětské hřiště bude tvé ratolesti provázet po mnoho let a připraví jim spoustu radosti. Kromě hraní a zábavy chceme našimi produkty podpořit také obratnost a motoriku a probudit v každém dítěti sportovního šampiona!

Wickey - Dětské prolézačky a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,6 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right