Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Hrazdová tyč a hrazda na gymnastiku

Hrazda – gymnastika na zahradě

Děti jsou na hrazdové tyči na zahradě vždy nadšené. S kamarády a dětmi ze sousedství předvádějí fascinující artistické kousky a výmyky, ze kterých jsou všichni paf. Rozzářené dětské oči a hlasitý smích při řádění na dětských hřištích od Wickey. Na hrazdě si vaše ratolesti procvičí na čerstvém vzduchu obratnost, vytrvalost i mrštnost. Zavěsí se na ni třeba za nohy a budou viset hlavou dolů. Zahradu tak náhle uvidí ze zcela nové perspektivy. Samozřejmě je možné používat i vnitřní hrazdu, ale co si budeme povídat, venku je to vždycky mnohem větší zábava.

Hrazda pro děti

Dětská hrazda je v e-shopu Wickey v nabídce v různých variantách. Hrazdové tyče od Wickey jsou vyrobené z červeného práškově lakovaného kovu a jsou v e-shopu Wickey k dostání v délkách 90 cm a 125 cm a s průměrem 33 mm. Na dvojité hrazdě najdou dost místa ke cvičení na zahradě dokonce oba sourozenci. Hrazdové tyče od Wickey lze objednat jednotlivě i jako celou sadu s jedním nebo dvěma dřevěnými sloupky. Pokud již jste hrdým majitelem některého dětského hřiště od Wickey, nabízí se dětská hrazda s pouze jedním sloupkem jako ideální doplněk. Obzvlášť populární je také houpačková konstrukce s hrazdovou tyčí. Pokud si zakoupíte hrazdu a chtěli byste ji umístit volně na zahradě, je k tomu báječně vhodná kovová hrazda se dvěma dřevěnými sloupky. Tyto vysoce kvalitní sloupky jsou vyrobené z tlakově impregnovaného dřeva, a mají proto zaručenou dlouhou životnost.

Nerezová hrazdová tyč a hasičská tyč

Kdo má chuť sám si postavit v zahradě hrazdu, může k tomu použít tyč z nerezové oceli. Sami se rozhodnete, do jaké výšky chcete tyč umístit. Hrazdová tyč v délce 90 cm promění každou dětskou prolézačku v lezecký ráj, kde mohou všichni dobrodruzi předvádět vzrušující kousky. Další rozšíření dětského hřiště nabízejí kovové hasičské tyče. Vybrat si můžete mezi rovnou a zahnutou variantou. Díky téhle tyči se každé dítě stane tím nejodvážnějším hasičem a nezalekne se ani toho nejnebezpečnějšího zásahu.

Bezpečnost na dětské hrazdě

Aby vaše děti mohly na hrazdě bezpečně cvičit, doporučujeme rozprostřít na zem gumovou rohož. Gumová bezpečnostní rohož s povrchem tlumícím nárazy poskytuje nezbytnou ochranu při cvičení na zahradní hrazdě. Kromě toho by měly být sloupky upevněny v zemi kotvami a zabetonovány. Jedině tak lze zajistit optimální stabilitu a maximální zábavu. Další podněty k trénování lezeckých dovedností poskytuje dítkám na soukromém dětském hřišti lezecká stěna nebo lezecká síť.

Náš tip: podívejte se na naše dětské domečky. Po vydatném řádění na hrazdě si mohou ratolesti se svými kamarády zaslouženě odpočinout v dětském domečku a vyprávět si tajemné příběhy. Cenově výhodné dětské domečky a kreativní doplňky pro hrací věže najdete také u FATMOOSE!