Ušetřete s naší LETNICE SALE

Oblíbené kategorie

Hrazda – gymnastika na zahradě

Děti jsou na hrazdové tyči na zahradě vždy nadšené. S kamarády a dětmi ze sousedství předvádějí fascinující artistické kousky a výmyky, ze kterých jsou všichni paf. Rozzářené dětské oči a hlasitý smích při řádění na dětských hřištích od Wickey. Na hrazdě si vaše ratolesti procvičí na čerstvém vzduchu obratnost, vytrvalost i mrštnost. Zavěsí se na ni třeba za nohy a budou viset hlavou dolů. Zahradu tak náhle uvidí ze zcela nové perspektivy. Samozřejmě je možné používat i vnitřní hrazdu, ale co si budeme povídat, venku je to vždycky mnohem větší zábava.

Hrazda pro děti

Dětská hrazda je v e-shopu Wickey v nabídce v různých variantách. Hrazdové tyče od Wickey jsou vyrobené z červeného práškově lakovaného kovu a jsou v e-shopu Wickey k dostání v délkách 90 cm a 125 cm a s průměrem 33 mm. Na dvojité hrazdě najdou dost místa ke cvičení na zahradě dokonce oba sourozenci. Hrazdové tyče od Wickey lze objednat jednotlivě i jako celou sadu s jedním nebo dvěma dřevěnými sloupky. Pokud již jste hrdým majitelem některého dětského hřiště od Wickey, nabízí se dětská hrazda s pouze jedním sloupkem jako ideální doplněk. Obzvlášť populární je také houpačková konstrukce s hrazdovou tyčí. Pokud si zakoupíte hrazdu a chtěli byste ji umístit volně na zahradě, je k tomu báječně vhodná kovová hrazda se dvěma dřevěnými sloupky. Tyto vysoce kvalitní sloupky jsou vyrobené z tlakově impregnovaného dřeva, a mají proto zaručenou dlouhou životnost.

Nerezová hrazdová tyč a hasičská tyč

Kdo má chuť sám si postavit v zahradě hrazdu, může k tomu použít tyč z nerezové oceli. Sami se rozhodnete, do jaké výšky chcete tyč umístit. Hrazdová tyč v délce 90 cm promění každou dětskou prolézačku v lezecký ráj, kde mohou všichni dobrodruzi předvádět vzrušující kousky. Další rozšíření dětského hřiště nabízejí kovové hasičské tyče. Vybrat si můžete mezi rovnou a zahnutou variantou. Díky téhle tyči se každé dítě stane tím nejodvážnějším hasičem a nezalekne se ani toho nejnebezpečnějšího zásahu.

Bezpečnost na dětské hrazdě

Aby vaše děti mohly na hrazdě bezpečně cvičit, doporučujeme rozprostřít na zem gumovou rohož. Gumová bezpečnostní rohož s povrchem tlumícím nárazy poskytuje nezbytnou ochranu při cvičení na zahradní hrazdě. Kromě toho by měly být sloupky upevněny v zemi kotvami a zabetonovány. Jedině tak lze zajistit optimální stabilitu a maximální zábavu. Další podněty k trénování lezeckých dovedností poskytuje dítkám na soukromém dětském hřišti lezecká stěna nebo lezecká síť.

Náš tip: podívejte se na naše dětské domečky. Po vydatném řádění na hrazdě si mohou ratolesti se svými kamarády zaslouženě odpočinout v dětském domečku a vyprávět si tajemné příběhy. Cenově výhodné dětské domečky a kreativní doplňky pro hrací věže najdete také u FATMOOSE!

Wickey - Hrazdová tyč a hrazda na gymnastiku a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right