Ušetřete s naší LETNICE SALE

Oblíbené kategorie

Houpačky ze dřeva

Vlastní houpačka na zahradě – to už je opravdu splnění těch nejtajnějších dětských snů. S dřevěnou houpačkou od Wickey uděláte svému dítěti obrovskou radost. Ať už se budou Vaše ratolesti houpat se sourozenci nebo kamarády, vždy je to obrovská zábava pro děti všech věkových kategorií a příležitost vyřádit se venku na čerstvém vzduchu.

Houpačkové konstrukce

To nejlepší na houpačkové konstrukci od Wickey je možnost přizpůsobit ji a rozšířit podle vlastního přání. Díky rozmanitým doplňkovým modulům a příslušenství se ze své dětské houpačky od Wickey budete moci těšit řadu let. Sedátko pro miminka se dá velmi snadno vyměnit za houpačku pro děti od tří let. A až budou Vaše děti ještě větší a odvážnější, můžete houpačky doplnit třeba gymnastickým náčiním . Samozřejmě, že se do houpání mohou vrhnout i více než dvě děti: ve velké houpačce v podobě hnízda nebo pohodlné dvojhoupačce mohou současně létat povětřím i sourozenci nebo děti ze sousedství.

Houpačková konstrukce ze dřeva nejen pěkně vypadá, ale samozřejmě také nabízí díky robustním nosníkům potřebnou bezpečnost. Díky kotvám, které jste zabetonovali do zahradní půdy, je stabilita zaručena i při tom nejšílenějším houpání. Tlakově impregnované dřevo již nevyžaduje žádnou další úpravu. Trámky a nosníky jsou stabilní a bezpečně odolají všem rozmarům počasí i divokým narozeninovým dětským oslavám. Díky jednoduchému návodu k montáži postavíte houpačkovou konstrukci rychle. Můžete k ní vybrat vhodné houpačkové sedátko, které snadno připevníte pomocí houpačkových objímek. A létání do oblak může začít!

Modely houpaček

Při výběru houpačkové konstrukce záleží na tom, kolik prostoru máte na zahradě pro umístění dětských herních prvků. Zahradní houpačka Aero Star je natolik kompaktní, že se vejde i do těch nejmenších zahrad. Máte-li k dispozici dostatek místa, můžete být velkorysí a postavit si do ní rovnou houpačku s tobogánem: houpačková konstrukce Wickey Smart Swift nadchne děti dvojhoupačkou, zvlněnou skluzavkou i žebříkem naráz. Hledáte spíše klasickou houpačkovou konstrukci? V tom případě se pro Vás nabízí například dřevěná houpačka Wickey SkyBob, která je k dostání ve dvou velikostech.

Rozšíření houpaček Wickey

Zahradní houpačka od Wickey doprovází Vaše dítě mnoho let a dokáže se mu přizpůsobit. Sedátka lze snadno uzpůsobit věku a počtu dětí a individuálním potřebám rodiny. Pro ty nejmenší je možné nalézt mezi houpačkovým příslušenstvím také nastavitelné modely pro miminka. Protože právě tyto nejmenší ratolesti rychle rostou, dají se miminkovské houpačky od Wickey snadným nastavením uzpůsobit přesně podle jejich velikosti a schopností. Pro děti od tří let pak již můžete namontovat dětské sedátko. V tomto směru Wickey nabízí široký výběr cenově dostupných a vysoce kvalitních houpačkových sedátek. Rozhodnete se pro klasickou houpačku, houpačku v podobě hnízda, houpačku z pneumatiky nebo snad nápaditou houpačku ve tvaru koníka? Pokud by se chtělo houpat více dětí najednou, můžeme nabídnout buď velkou hnízdovou houpačka nebo gondolu, v níž mohou sedět tváří v tvář proti sobě dvě děti. Obzvláště aktivní děti potěší další sportovní rozšíření herního prvku. Jedna z těchto dvou houpaček se dá snadno nahradit houpací hrazdou nebo cvičebními kruhy ze dřeva. Buďte kreativní a navrhněte si styl houpačky sami, zcela podle individuálních potřeb svého dítěte.

A tohle jste věděli? V našem e-shopu Wickey najdete vždy to správné příslušenství k houpačkám, které zaručí bezpečnost a tu nejlepší zábavu při houpání. Patří sem nejen mnohostranně využitelná houpačková sedátka a gymnastické náčiní, ale také velký výběr houpačkových objímek, zemních kotev a bezpečnostních rohoží. Houpačkovou konstrukci na zahradě můžete snadno rozšířit o pískoviště, skluzavku nebo dokonce celou hrací věž. Vybudujte svým dětem jedinečné hřiště pro vzrušující dobrodružství a odměnou Vám budou jejich rozzářené oči a šťastný smích.

Wickey - Houpačky a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

FAQ

  • Jaká houpačka je na zahradu nejlepší?

    Vyber si správnou houpačku podle věku dítěte, ale i daného prostoru a rozpočtu. Mezi oblíbené možnosti patří jednoduché nebo dvojité houpačky, houpačky hnízda nebo houpačky i se skluzavkou či lezeckou stěnou. Velmi důležitá je tu kvalita a bezpečnost, proto si pečlivě pročti recenze a doporučení.

  • Jak postavit houpačku?

    Zde je několik obecných doporučení pro montáž houpačky: 1. Přečti si pozorně pokyny 2. Rozeber všechny dodané díly a zkontroluj je podle návodu 3. Začni se stavbou rámu houpačky 4. Připevni sedátka houpačky a další příslušenství

  • Jaký je vhodný podklad pro houpačku?

    Vhodný podklad by měl co nejlépe ztlumit pád. Může to být např. tráva, písek, mulč z kůry nebo povrch z gumové dlažby.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right