Ušetřete s naší SPRING SALE

Pružinové houpačky / pružinová zvířátka

Pružinové houpačky a pružinová zvířátka jsou ideálním místem pro děti, aby zapomněly na všechno kolem sebe a popustily uzdu své fantazii. U nás najdete velký výběr pružinových houpaček z nejrůznějších tematických oblastí – třeba koníka, motorku nebo velrybu. Naše dětské zahradní pružinové houpačky zvou k smíchu, skotačení i snění. Jsou také skvělým doplňkem pro dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou.

Která pružinová houpačka je ta pravá?

Pružinové houpačky Koník a Motocykl jsou klasické, funkční dřevěné dětské houpačky. Jsou vyrobeny z masivního březového dřeva a vyznačují se jedinečnou stabilitou. Jako alternativu společnost Wickey nabízí také pružinové houpačky vyrobené z barevného plastu HDPE. Malí kovbojové uhánějí v sedle koní na pružině prérií a piráti lačnící po dobrodružství zase přehlížejí z výšky pružinových houpaček širé moře a objevují tuleně a velryby. Kreativní dřevěná pružinová houpačka do zahrady je skvělým parťákem pro užívání si dětských let.

Pružinové houpačky pro veřejné použití

Oblíbené pružinové houpačky nejsou určeny pouze pro soukromé používání, ale nacházejí uplatnění i na veřejných dětských hřištích. Velké množství našeho vybavení pro dětská hřiště je testováno a certifikováno podle EN1176. Pružinové houpačky jsou vhodné pro školy, školky, spolky a mnoho dalších oblastí. Houpačky pro dětská hřiště nakoupíte nejlépe u Wickey. Protože dětská hřiště od Wickey jsou extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům, ale i vůči vandalismu.

Instalace pružinových houpaček – bezpečná a stabilní

Pružinové houpačky se dají postavit bezpečně a stabilně různými způsoby. Máte na výběr mezi pružinou pro zašroubování nebo pružinou pro zabetonování. Obě možnosti poskytují dostatečnou oporu a bezpečnost pro rozpustilé dovádění. Stávající pružinové houpačky na hřišti lze rozšířit o madla nebo stupačky, které jsou u nás k dostání také.

V našem e-shopu máme také velký výběr dalších herních prvků do zahrady, které lze ideálně zkombinovat právě s některou pružinovou houpačkou ze dřeva. Zde najdete kromě jiného dětská hřiště FATMOOSE a doplňkové moduly pro rozšíření hřišť. Výběr je veliký!

Tip: máte už na zahradě dřevěný herní prvek od Wickey? Vždycky nás potěší, když nám zašlete fotografie svých pružinových i jiných houpaček, dětských hřišť i dětských postelí. Prohlédněte si na naší úvodní stránce fotky od zákazníků!

Wickey - Pružinové houpačky a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,76 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right