Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Pružinové houpačky

Pružinové houpačky / pružinová zvířátka

Pružinové houpačky a pružinová zvířátka jsou ideálním místem pro děti, aby zapomněly na všechno kolem sebe a popustily uzdu své fantazii. U nás najdete velký výběr pružinových houpaček z nejrůznějších tematických oblastí – třeba koníka, motorku nebo velrybu. Naše dětské zahradní houpačky na pružině zvou k smíchu, skotačení i snění. Jsou také skvělým doplňkem pro dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou.

Která pružinová houpačka je ta pravá?

Pružinové houpačky Koník a Motocykl jsou klasické, funkční dřevěné dětské houpačky. Jsou vyrobeny z masivního březového dřeva a vyznačují se jedinečnou stabilitou. Alternativně Wickey nabízí také pružinové houpačky vyrobené z barevného plastu HDPE. Malí kovbojové uhánějí v sedle koní na pružině prérií a piráti lačnící po dobrodružství zase přehlížejí z výšky pružinových houpaček širé moře a objevují tuleně a velryby. Kreativní dřevěná pružinová houpačka do zahrady je skvělým parťákem pro trávení dětských let.

Pružinové houpačky pro veřejné použití

Oblíbené pružinové houpačky nejsou určeny pouze pro soukromé užívání, ale nacházejí uplatnění i na veřejných dětských hřištích. Velké množství našeho vybavení pro dětská hřiště je testováno a certifikováno podle EN1176. Pružinové houpačky jsou vhodné pro školy, školky, spolky a mnoho dalších oblastí. Houpačky pro dětská hřiště nakoupíte nejlépe u Wickey. Protože dětská hřiště od Wickey jsou extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům, ale i vůči projevům vandalismu.

Instalace pružinových houpaček – bezpečná a stabilní

Pružinové houpačky se dají postavit bezpečně a stabilně různými způsoby. Máte na výběr mezi pružinou pro zašroubování nebo pružinou pro zabetonování. Obě možnosti poskytují dostatečnou oporu a bezpečnost pro rozpustilé dovádění. Stávající pružinové houpačky na hřišti lze rozšířit o madla nebo stupačky, které jsou u nás rovněž k mání.

V našem e-shopu máme také velký výběr dalších herních prvků do zahrady, které lze ideálně zkombinovat právě s některou pružinovou houpačkou ze dřeva. Zde najdete kromě jiného dětská hřiště FATMOOSE a doplňkové moduly pro rozšíření hřišť. Výběr je veliký!

Tip: máte už na zahradě dřevěný herní prvek od Wickey? Vždycky nás potěší, když nám zašlete fotografie svých pružinových i jiných houpaček, dětských hřišť i dětských postelí. Prohlédněte si na naší domovské stránce fotky od zákazníků!