• Made in Germany
 • 10 let záruky¹
 • Od 1350 Kč doprava zdarma
 • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Rozmanité příslušenství pro hrací věže

Všechny herní prvky od Wickey, ať už se jedná o hrací věž, domeček na sloupech nebo na stromě, podporují kreativitu Vašeho dítěte. Na svou vlastní pěst objevují Vaše ratolesti nekonečné možnosti hraní. S příslušenstvím k hrací věži od Wickey se Vám nabízí množství možností, jak si individuálně uspořádat lezeckou věž.

Praktické příslušenství pro individuálně sestavenou lezeckou věž

Pomocí individuálního příslušenství k lezecké věži probudíte v dětech nadšení a vyvoláte ještě větší radost ze hry. Touží Vaše dítě po lodi, obchůdku s pestrým zbožím nebo rytířském hradu? Žádný problém. V e-shopu Wickey najdete bohatý výběr příslušenství na jakékoliv téma. Společně se svými dětmi pak několika jednoduchými kroky vytvoříte dokonalý ráj plný her: pirátskou loď, zámek nebo rytířský hrad! Vše, co si přejete.

U Wickey nalezente pro rozšíření hrací věže úžasné příslušenství i s praktickými vychytávkami. Malí horolezci a dobyvatelé vrcholů používají pro svůj neohrožený výstup na herní prvky plastová madla.

Také pro skutečně sportovně založené děti se v našem e-shopu nachází to správné příslušenství: namontujte na svou hrací věž basketbalový kruh nebo cvičební hrazdu. A zahrada se v tu ránu promění ve sportovní areál, v němž se mohou všichni do sytosti vyřádit. S příslušenstvím k hrací věži od Wickey si užijete spoustu zábavy s celou rodinou!

Rozmanité příslušenství pro hrací věže a domečky na sloupech

Vaše děti se díky pestrému příslušenství ke všem hracím věžím od Wickey stanou velkými objeviteli a dobrodruhy. Společně herní prvek zkrášlíte a vyzdobíte podle svých vlastních představ. Pomocí dalekohledu, kormidla a zvonu se prolézačka jako mávnutím kouzelného proutku promění v loď pro statečného kapitána. Přidejte ještě periskop a megafon – a může začít „Hledání pokladu na pirátském ostrově!“ Princové a princezny zase dostávají poštu od krále přímo do žluté poštovní schránky. Navíc pro všechny tajné agenty a detektivy máme tabuli, na kterou mohou křídou zapisovat tajná poselství. Dětem ze sousedství se dá zavolat žlutým telefonem – a všichni si s hrací věží užijí spoustu legrace! A jako by to ještě nestačilo, máme další trumf. Výtah Wickey Xtra si Vaše děti bezpochyby ihned oblíbí: rafinovaným kbelíkovým výtahem s kladkou mohou vysoko na věž vytahovat vodu, písek nebo třeba oblíbené plyšáky.

Možnosti rozšíření hrací věže ale s tímhle příslušenstvím zdaleka nekončí. V e-shopu Wickey naleznete také pískoviště, lezecké moduly a bohatý výběr příslušenství k houpačkám. Objednejte si jednoduše rovnou kreativní houpačkové sedátko, díky němuž bude Vaše hrací věž ještě více odpovídat Vašim individuálním představám.

Wickey - Doplňky a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

FAQ

 • Potřebuji k dětskému hřišti ještě nějaké další příslušenství?

  K dětským hřištím existuje různé příslušenství, a to v závislosti na typu dětského hřiště a konkrétních potřebách a zájmech dětí. Příslušenství může být např. šplhací lano, lezecké stěny, hrazdy, gymnastické kruhy, provazové žebříky, různá sedátka k houpačce atd.

 • Existuje nějaké příslušenství pro zahradní dětské hřiště?

  Ano, k dětským hřištím, která mají stát na zahradě, existuje celá řada příslušenství. Mnohé modely tohoto příslušenství jsou speciálně navrženy pro venkovní použití a jsou vyrobeny z robustních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům.

 • Jaké příslušenství potřebuji ke svému dětskému hřišti?

  Příslušenství, které potřebuješ pro své dětské hřiště, závisí na typu dětského hřiště, ale i na věku a zájmech tvých dětí. Obecně platí, že některé základní části příslušenství, jako jsou houpačky a skluzavky, jsou vhodné pro téměř jakékoli dětské hřiště. Pokud tvé děti milují lezení, může být vhodnou alternativou lezecká stěna nebo šplhací lano. Při výběru příslušenství je důležité dodržovat doporučení výrobce, aby bylo zajištěno, že bude kompatibilní s dětským hřištěm a zároveň bude i bezpečné.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right