Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Houpačkový hák

Houpačkové háky a houpačkové objímky

Dětská hřiště s houpačkami od Wickey a dřevěné houpačkové konstrukce jsou standardně vybaveny houpačkovými háky nebo objímkami. Pokud si dětské hřiště sestavíte sami a rádi byste je později doplnili třeba o houpačku od Wickey, najdete u nás pro svůj projekt „Postavte si svou houpačku sami“ i odpovídající houpačkové háky se závitem nebo houpačkové objímky s karabinou. Pro bezpečnost malých dobrodruhů nesmí chybět stabilní houpačková spojka pro houpačkovou konstrukci. Některé speciální modely houpačkových sedátek, jako jsou třeba dvojhoupačky, vyžadují speciální úchyty. I ty jsou v našem e-shopu k dostání! Samostatná houpačka nebo dvojhoupačka ve vlastní zahradě je úžasný herní prvek, ze kterého se budou naplno radovat všechny děti.

Připevnění houpačky na nosník

Všechny houpačkové háky a houpačkové objímky přesvědčují vysokou kvalitou a nízkými cenami. Navíc se dají na houpačkové konstrukce od Wickey snadno nasadit a namontovat. Jsou také extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, protože jsou buď pozinkované nebo vyrobené z nerezové oceli. Zahradní dětská hřiště tak odolají jakékoli nepřízni počasí.

Téměř všechny houpačkové háky jsou dodávány s karabinami s nylonovým ložiskem, ke kterým se připojuje lano nebo řetěz houpačky. Jako alternativu u nás najdete také houpačkové háky s klasickým třmenovým hákem.

Na rozdíl od houpačkového háku se závitem obklopuje dřevěné trámky houpačky houpačková objímka s karabinou. Máme pro vás oba typy: houpačkové objímky pro trámky ze čtyřhranu i houpačkové objímky pro trámky z kulatiny. Při výběru prosím věnujte pozornost různým průměrům. S našimi robustními háky a objímkami lze připevnit téměř všechna houpačková sedátka. Je jedno, zda chcete zavěsit hnízdovou houpačku , upevnit na zeď houpací síť nebo přimontovat XXL houpačku pro více osob. Vzdálenost mezi houpačkovými háky je závislá na modelu houpačky.

Veřejná hřiště a zemní ukotvení houpačky

Kromě pozinkovaných ocelových háků pro vlastní zahradu nabízí Wickey také příslušenství pro houpačky do veřejných prostor. Venkovní herní prvky na dětském hřišti nebo v kempu potřebují certifikaci podle normy EN 1176. Pro veřejné používání je u Wickey možné zakoupit jak žárově pozinkovaný houpačkový hák, tak i houpačkový hák Premium z nerezové oceli.

Kromě vysoce kvalitních houpačkových háků je obzvláště důležité také ukotvení a upevnění houpačky v zemi. V našem sortimentu „Ochrana proti pádu a kotvy“ najdete odpovídající kotvy a gumovou rohož pro dětské houpačky i pro dětské hřiště či hrací věž od Wickey. Dřevěné sloupky se do země betonují spolu s kotvami. S houpačkovým hákem, houpačkovou objímkou, bezpečnostní kotvou a gumovou rohoží budete dokonale vybaveni i pro tu nejdivočejší narozeninovou party svých dětí.

A tohle jste věděli? Kromě samostatných houpaček ze dřeva a dětských hřišť od Wickey s houpačkou u nás seženete také báječný dětský domeček s houpačkou. Dětský domeček může sloužit jako útulné útočiště pro vaše nejmenší a inspirovat k prožívání vzrušujících dobrodružných příběhů. Nechte se inspirovat v našem e-shopu!