• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Houpačkové háky a houpačkové objímky

Dětská hřiště s houpačkami od Wickey a dřevěné houpačkové konstrukce jsou standardně vybaveny houpačkovými háky nebo objímkami. Pokud si dětské hřiště sestavíte sami a rádi byste je později doplnili třeba o houpačku od Wickey, najdete u nás pro svůj projekt „Postavte si svou houpačku sami“ i odpovídající houpačkové háky se závitem nebo houpačkové objímky s karabinou. Pro bezpečnost malých dobrodruhů nesmí chybět stabilní houpačková spojka pro houpačkovou konstrukci. Některé speciální modely houpačkových sedátek, jako jsou třeba dvojhoupačky, vyžadují speciální úchyty. I ty jsou v našem e-shopu k dostání! Samostatná houpačka nebo dvojhoupačka ve vlastní zahradě je úžasný herní prvek, ze kterého se budou naplno radovat všechny děti.

Připevnění houpačky na nosník

Všechny houpačkové háky a houpačkové objímky přesvědčují vysokou kvalitou a nízkými cenami. Navíc se dají na houpačkové konstrukce od Wickey snadno nasadit a namontovat. Jsou také extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, protože jsou buď pozinkované nebo vyrobené z nerezové oceli. Zahradní dětská hřiště tak odolají jakékoli nepřízni počasí.

Téměř všechny houpačkové háky jsou dodávány s karabinami s nylonovým ložiskem, ke kterým se připojuje lano nebo řetěz houpačky. Jako alternativu u nás najdete také houpačkové háky s klasickým třmenovým hákem.

Na rozdíl od houpačkového háku se závitem obklopuje dřevěné trámky houpačky houpačková objímka s karabinou. Máme pro vás oba typy: houpačkové objímky pro trámky ze čtyřhranu i houpačkové objímky pro trámky z kulatiny. Při výběru prosím věnujte pozornost různým průměrům. S našimi robustními háky a objímkami lze připevnit téměř všechna houpačková sedátka. Je jedno, zda chcete zavěsit hnízdovou houpačku , upevnit na zeď houpací síť nebo přimontovat XXL houpačku pro více osob. Vzdálenost mezi houpačkovými háky je závislá na modelu houpačky.

Veřejná hřiště a zemní ukotvení houpačky

Kromě pozinkovaných ocelových háků pro vlastní zahradu nabízí Wickey také příslušenství pro houpačky do veřejných prostor. Venkovní herní prvky na dětském hřišti nebo v kempu potřebují certifikaci podle normy EN 1176. Pro veřejné používání je u Wickey možné zakoupit jak žárově pozinkovaný houpačkový hák, tak i houpačkový hák Premium z nerezové oceli.

Kromě vysoce kvalitních houpačkových háků je obzvláště důležité také ukotvení a upevnění houpačky v zemi. V našem sortimentu „Ochrana proti pádu a kotvy“ najdete odpovídající kotvy a gumovou rohož pro dětské houpačky i pro dětské hřiště či hrací věž od Wickey. Dřevěné sloupky se do země betonují spolu s kotvami. S houpačkovým hákem, houpačkovou objímkou, bezpečnostní kotvou a gumovou rohoží budete dokonale vybaveni i pro tu nejdivočejší narozeninovou party svých dětí.

A tohle jste věděli? Kromě samostatných houpaček ze dřeva a dětských hřišť od Wickey s houpačkou u nás seženete také báječný dětský domeček s houpačkou. Dětský domeček může sloužit jako útulné útočiště pro vaše nejmenší a inspirovat k prožívání vzrušujících dobrodružných příběhů. Nechte se inspirovat v našem e-shopu!

Wickey - Houpačkový hák a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right