Ušetřete s naší SUNNY SALE

Dřevěné nástěnné tyče – vysoká kvalita pro účinný venkovní trénink

Pokud si chceš vytvořit vlastní venkovní posilovnu nebo zkrátka místo pro více pohybu na zahradě, vyplatí se zvážit výběr fitness zařízení, jehož součástí jsou nástěnné tyče. Nabízejí dětem i dospělým skvělou příležitost ke zlepšení fyzické kondice a k venkovnímu cvičení.

Při nákupu lezecké stěny je důležité dbát na bezpečnou konstrukci a kvalitu. Dřevěné nástěnné tyče Wickey FIT jsou robustní a snadno se montují. Na naše výrobky používáme evropské masivní dřevo, které je odolné vůči povětrnostním vlivům a trvanlivé a díky tlakové impregnaci se snadno udržuje (nejsou nutné žádné další nátěry). Rovněž HDPE prvky našeho venkovního fitness zařízení jsou mimořádně odolné vůči nepřízni počasí a jsou vyrobeny z 80 % z recyklovaných materiálů.

Nástěnné tyče pro děti i dospělé

Nejen dospělí však mohou těžit z fitness zařízení na zahradě: nástěnné tyče jsou totiž pro děti skvělým způsobem, jak mohou zlepšit fyzickou kondici a přitom se zabavit venku na čerstvém vzduchu. Od lezeckých dobrodružství až po procvičení celého těla – nástěnné tyče spojují jedinečným způsobem fitness a zábavu. Zatímco děti zlepšují své motorické dovednosti, dospělí těží z účinného cvičení, které podporuje pohyblivost, sílu i koordinaci. Zainvestuj do nástěnných tyčí a vyklouzli zdravé prostředí pro aktivní pohyb celé rodiny.

Rozšíření venkovního sportovní zařízení včetně nástěnných tyčí s příslušenstvím

Pokud si zakoupíš fitness zařízení s nástěnnými tyčemi, jsou v e-shopu Wickey k dispozici další užitečné doplňky, které si můžeš pořídit, aby bylo tvé cvičení ještě efektivnější a pestřejší. Chceš-li posunout trénink horní části těla na ještě vyšší úroveň, přidej přitahovací tyč. Pokud chceš svým dětem nabídnout ke cvičení i nějakou další možnost, je tou správnou volbou hrazda. V e-shopu navíc najdeš také posilovací lavici a doplňkové stojany na odkládání činek. Lavice nabízí mimořádně efektivní cvičební zařízení s širokým spektrem možností, protože ji můžeš používat s vlastní vahou. Případné začlenění dalších závaží do tréninku umožňuje cíleně zvýšit svalovou sílu a posilovat celé tělo. Od benchpressu až po bicepsové zdvihy nebo sklapovačky – rozmanitost cviků je obrovská.

Wickey - Nástěnné tyče a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right