Ušetřete s naší LETNICE SALE

Oblíbené kategorie

Houpačkové sedátko pro děti

Každé dítě si vychutná pocit štěstí a svobody, až se na čerstvém povětří vyhoupne k nebi a vzlétne do závratných výšek. Houpání při tom podporuje vývoj motoriky a posiluje smysl pro rovnováhu. Nejdůležitější věcí je samozřejmě správné sedátko. Chcete doplnit kompletní dětské hřiště skluzavkounebo dětskou prolézačku či houpačkovou konstrukci ze dřeva houpačkovým sedátkem? Pro každý individuální projekt nabízí e-shop Wickey ideální houpačkové příslušenství. Od klasických houpacích prkének a jednoduchých dětských plastových houpačkových sedátek až po působivé houpačky hízda, dvojhoupačky, talířové houpačky, gondolové houpačky a houpačky pro miminka je u nás k mání ideální sedátko pro každý účel. Objevte také houpačková sedátka, která jsou vhodná pro veřejné dětské hřiště.

Bezpečnost vašich dětí je pro nás velmi důležitá a má u Wickey tu nejvyšší prioritu. Každé houpačkové sedátko nadchnou svou vysokou kvalitou. Jak houpačková lana vyrobená z polypropylenu, tak sedátka s řetězem přesvědčí svou vynikající stabilitou. Kroužky a háky z pozinkované oceli zajišťují bezpečné uchycení, takže se vaše děti mohou venku na zahradě houpat opravdu bezpečně.

Dětské houpačkové sedátko a houpačkové prkénko

Naše dětská houpačková sedátka jsou na výběr z různých materiálů. Rozhodněte se sami, zda dáte přednost dřevěnému houpačkovému sedátku, sedátku z gumy nebo plastové houpačce. Všechny materiály jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto jsou ideální na zahradu.

Vykouzlit dobrodružný houpačkový ráj může být docela jednoduché: u houpačkových sedátek vyrobených z plastu si můžete vybrat mezi různými barevnými odstíny. Pružné houpačkové sedátko naopak nabízí měkkou a pohodlnou plochu na sezení. Nabízíme ovšem také klasická dřevěná houpačková prkénka, která vaší zahradě propůjčí útulnou a zcela přirozenou atmosféru. Díky robustnímu tlakově impregnovanému dřevu vydrží houpačkové prkénko jakékoli dovádění. Oba klasické modely jsou zcela jednoduché a dají se snadno přimontovat a vašim dětem vmžiku nabídnou skvělé příležitosti k zábavě. Houpání na houpačkovém sedátku ve dvou o závod, neohrožené létání povětřím nebo soutěž v plivání pecek z třešní z houpačky do dálky – možné je úplně všechno!

Houpání na houpačce hnízdo

Chtěli byste rozšířit své dětské hřiště nebo dětský domeček o unikátní houpačkové sedátko? Pak jste u Wickey zcela správně! Největší peckou pro akrobaty je talířová houpačka. Vzhledem k tomu, že je pohyblivá ve všech směrech a dá se na ní houpat jak v sedě, tak ve stoje, nabízí vskutku gigantickou houpací zábavu. K dispozici je talířová houpačka jak ze dřeva, tak z plastu, ale i z gumy.

Pro malé gymnasty a cirkusové akrobaty je něco opravdu mimořádného houpačka hnízdo. Na opravdu velkých houpačkách hnízdech je místo i pro několik dětí najednou. Mohou se tak společně houpat a dovádět. Látka z polyetylénu je navíc extrémně odolná vůči povětrnostním vlivům a odpuzuje vodu. Objevte pro malé artisty jako alternativu k jednoduchému houpačkovému sedátku naši cool houpačku pro houpání ve stoje!

K našemu dětskému hřišti s visutým můstkem se ideálně hodí naše houpačka Boje, se kterou se mohou námořníci ponořit do pestrobarevného podmořského světa. Tak tedy: vzhůru do dobrodružství!

Dětská houpačka pro veřejné užívání

Kromě našich houpačkových sedátek pro soukromé použití zahrnuje nabídka e-shopu Wickey také houpačky pro veřejné prostory. Pokud chcete instalovat herní prvky na veřejném hřišti nebo v jiných veřejných prostorách, potřebujete certifikát EN 1176. Všechny houpačky s žárově pozinkovaným řetězem odpovídají bezpečnostním předpisům tohoto certifikátu. Porozhlédněte se v naší kategorii „Veřejná vybavení dětských hřišť“ v níž najdete také dětská hřiště a skluzavky pro veřejné použití.

A tohle jste věděli? Poté, co se vaše ratolesti dosyta vyřádí s kamarády na zahradě, potřebují se pořádně vyspat a nechat si něco pěkného zdát. O klidný spánek se pak postarají naše dětské postele Wickey. Nezáleží na tom, zda potřebujete jednolůžkovou postel, vyvýšenou postel nebo patrovou postel se skluzavkou – u nás seženete ideální dětskou postel pro každé dítě. Spoustu dalších herních zařízení najdete kromě jiného i u FATMOOSE!

Wickey - Houpačkové sedátko a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right