• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Nakupte výhodně online houpačky hnízda od Wickey

V e-shopu Wickey si můžete zakoupit kromě houpačkových konstrukcí s jednoduchými houpačkovými sedátky také různé houpačky hnízda, a to za skvělou cenu! Máte na výběr z různých velikostí a jistě najdete ten správný model pro každou rodinu a každé dětské hřiště. Obzvláště populární variantou je houpačka hnízdo Hudora. Je podobně jako všechna další houpačková sedátka výškově nastavitelná. Jakmile na své zahradě postavíte houpačkovou konstrukci a na ni zavěsíte houpačku hnízdo, je dokonale vybavena. Opravdu pořádná zábava může vypuknout na velké houpačce hnízdě s průměrem 120 cm, na níž se může houpat i několik dětí společně. Materiály jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a velmi odolné. V e-shopu Wickey získáte navíc i další houpačky hnízda o průměru 120 cm určené pro veřejné prostory. Obzvláště stabilní jsou velké houpačky hnízda 150 kg. Vzhledem k jejich vysoké zatížitelnosti se na ní může houpat i několik dětí najednou a mávat švitořícím ptákům na obloze. Prohlédněte si v této souvislosti naše oválné i hranaté houpačky hnízda.

Dvojhoupačky a houpačky hnízda pro celou rodinu

Dvojhoupačka pro děti znamená dvojnásobnou zábavu na zahradě. U Wickey si můžete zakoupit jak dřevěnou houpačkovou konstrukci pro dvě děti, tak i dvojité houpačkové sedátko. Pro opravdu báječné zážitky z houpání můžete kombinovat oba tyto zahradní herní prvky. K dispozici je hned několik variant: vybírat si můžete z obrovské nabídky od houpačky hnízda pro děti přes houpačku z pneumatiky a gondolovou houpačku až po mega houpačku. Uspořádejte někdy herní odpoledne s kamarády nebo dětmi ze sousedství s dětskými houpačkami od Wickey, které jsou navrženy pro zábavu ve dvou. Dvojhoupačka se stane naprostou peckou vaší zahrady. Na některých modelech se klidně pohoupe úplně celá rodina, třeba houpačka XXL je určena pro dvě děti a dva dospělé. Vydejte se se svými malými objeviteli na průzkumnou výpravu a najděte ta nejúžasnější sedátka dvojhoupaček. Nezáleží na tom, zda je houpačka hnízdo malá nebo velká, zábava na čerstvém vzduchu je vždycky zaručena!

Montáž a rozšíření houpačkové konstrukce

Pro postavení kompletní dětské houpačky potřebujete houpačkovou konstrukci od Wickey, na níž zavěsíte houpačková sedátka. Naše houpačkové konstrukce, dětská hřiště s houpačkou a dětské domečky jsou vyrobeny z tlakově impregnovaného dřeva, které je velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. S našimi houpačkovými háky a objímkami můžete bezpečně připevnit všechna sedátka k dřevěné konstrukci. Pro dostatečnou stabilitu doporučujeme zafixovat dřevěné sloupky pomocí houpačkových spojek a zabetonovat je se zemními kotvami. A tohle jste věděli? Ve Wickey si můžete nejen výhodně zakoupit houpačková sedátka, ale jako příslušenství k houpačkám je u nás k dispozici také žebřík, cvičební kruhy nebo i houpačku pro miminka. Pro dětské hřiště s houpačkou nabízíme online také nápadité příslušenství, jako jsou třeba vesele barevné lezecké chyty. Pro další inspiraci můžete omrknout také nabídku FATMOOSE.

Wickey - Houpačka hnízdo a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,6 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right