Oblíbené kategorie

Dětské hřiště do zahrady

Vlastní dětské hřiště od Wickey na zahradě je zaručeně tím nejlepším dárkem, jaký kdy Vaše dítě dostane. Útulný domeček na sloupech, sportovní prolézačka s lezeckou stěnou nebo klasické dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou – naše nabídka je tak bohatá, jako je rozmanitá fantazie vašich dětí. Na rozdíl od dětského hřiště z plastu nabízí dřevěné hřiště mnoho výhod pro individuální uzpůsobení. Naše hrací věže s pískovištěm jsou k dispozici v různých velikostech a cenových relacích pro vlastnoruční montáž. Pokud hledáte levné dětské hřiště, budete neobyčejně spokojeni s naší širokou řadou speciálních nabídek. Po celý rok najdete v e-shopu Wickey zajímavé slevy. Kupte si například levnou houpačku nebo zlevněnou dětskou prolézačku.

Vysoce kvalitní a levná dětská hřiště

Wickey zaručuje špičkovou kvalitu: výroba dětských hřišť a dětských domečků ze dřeva je sledována odbornými specialisty, a ještě před expedicí probíhá důkladná kontrola kvality.

Po obdržení objednávky a před zahájením montáže prosím zkontrolujte, zda je dodávka kompletní. Nejlepší je učinit tak hned po dodání. Pokud máte jakékoli dotazy, najdete na našich stránkách časté dotazy a odpovědi na všechny otázky týkající se dřeva a zpracování. Projekt Postavte si sami své dětské hřiště se díky jednoduché montáži stane velkým úspěchem pro celou rodinu!

Jakmile si hřiště jednou sestavíte, budou si na něm Vaše děti užívat a mít z něj radost po řadu let. Dětská hřiště z impregnovaného masivního dřeva jsou obzvláště robustní a v pohodě přečkají každou nepřízeň počasí. Pevné sloupky umožňují hraní a houpání i několika dětí najednou, například při dětské narozeninové oslavě nebo grilovací party. Pro indiáni nebo pro princezny – dětské hřiště Wickey s pískovištěm a dvojhoupačkou dokonale poslouží pro každou hru.

Při výrobě pochopitelně myslíme i na životní prostředí. Pro naše dětská hřiště používáme smrkové a borové dřevo z východní a střední Evropy, které pochází z udržitelného lesního hospodářství. Trvanlivost a odolnost je zajištěna tlakovou impregnací Tanalith E 3475, která je do dřeva vtlačována vodou. Natírání a lakování dětského hřiště nebo domečku na sloupech již proto není nutné. Pro upevnění Vašeho dětského hřiště do země si vyberte mezi zemními a úhlovými kotvami a vruty. Kolem prolézačky na zahradě můžete rozložit bezpečnostní ochranné rohože.

Velký výběr dětských hřišť

U Wickey najdete obrovský výběr skvělých dětských hřišť se skluzavkou, které jsou vhodné pro jakýkoliv venkovní prostor, ať už je velký, nebo spíše kompaktní: v prostorných zahradách můžete pro své děti vybudovat kompletní dětské hřiště s vlastním dětským domečkem. Vaše malé ratolesti se nejlépe zabydlí v novém domečku na sloupech nebo domku na stromě. Každé dětské hřiště podporuje koordinaci a mobilitu dítěte. Dětská hřiště Wickey se skluzavkou nebo houpačkou jsou vhodná pro děti od 3 let. Z našich rozmanitých dětských hřišť s výškou podesty od 90 do 120 cm budou holky i kluci nadšeně svištět dolů po skluzavce a létat na houpačce, jak jen to půjde. Starší děti si zase zamilují lezení a dovádění na dětských hřištích s výškami podesty od 150 do 210 cm. Pro rozšíření a nová dobrodružství nabízí Wickey rozmanitý sortiment vysoce kvalitních vybavení a příslušenství. Široký výběr: od houpaček pro miminka a hnízdových houpaček, přes lezeckou stěnu a lezeckou síť až po sportovní doplňky, jakými jsou například basketbalový koš nebo hrazda. Objevte tu své nové dětské hřiště. Vlastně dětské hřiště nebo hrací věž s pískovištěm (bez houpačky nebo skluzavky) se opravdu vejde do každé zahrady. Po celý rok najdete v e-shopu Wickey zajímavé slevy. Kupte například cenově výhodnou dřevěnou houpačku nebo dětskou prolézačku ve výprodeji. Hrací věž se skluzavkou a houpačkou ve vlastní zahradě – které dítě by si to nepřálo! Dětská prolézačka od Wickey nebo hrací věž nabízí spoustu různých možností na hraní a k procvičování motorických dovedností. Naše nabídka lezeckého a hracího vybavení pro zahradu je stejně rozmanitá jako záliby a fantazie vašich dětí. Na rozdíl od kovových dětských prolézaček se dají ty dřevěné uspořádat a rozšířit podle vašich vlastních představ. Možnosti hraní lze rozšířit třeba o další lezecké úchyty nebo hrazdu. V našem e-shopu zaručeně najdete hrací věž, která bude nejlépe vyhovovat jak vám, tak i vašim dětem a vaší zahradě.

Vybavení dětských hřišť pro hotely, kempy a školky

Kromě vybavení dětských hřišť pro domácí zahradu nabízí Wickey také vybavení pro veřejná dětská hřiště. Máte restauraci nebo máte za úkol nově upravit venkovní plochy ve školce? U nás najdete zaručeně vše potřebné. U Wickey můžete rychle a bezpečně zakoupit dětské hřiště certifikované podle normy EN 1176. Dětské hřiště řady GIANT je optimálně vhodné pro veřejné prostory. Na žádném dětském hřišti nesmí chybět houpačka. V nabídce máme také zvířátka na pružinách, skluzavky a mnoho dalších herních prvků certifikovaných podle DIN EN 1176 pro veřejná dětská hřiště.

Náš tip: i když montáž dětského hřiště nevyžaduje profesionální řemeslnou zručnost, doporučujeme stavbu ve dvou. Další dětská hřiště se skluzavkou a houpačkou a dětské domečky najdete také na  FATMOOSE!

Wickey - Dětské hřiště má průměrné hodnocení od našich zákazníků 4,78 z 5 hvězdiček.

FAQ

  • Jakou výšku podesty může (by mělo) mít dětské hřiště?

    Výška podesty se u dětských hřišť obvykle pohybuje v rozmezí 1,20 až 2,50 m. Pro zajištění vhodné a bezpečné výšky podesty je však vždy důležité vzít v úvahu věk dítěte, údaje od výrobce a místní předpisy.

  • Jakou barvou mohu dětské hřiště natřít?

    Dětské hřiště lze natřít odolnou venkovní barvou, která je šetrná k přírodě i dětem a je certifikována dle DIN EN 71 část 3. Oblíbené jsou barevné kombinace nebo přírodní barvy dřeva. Pro dosažení optimální přilnavosti barvy nejprve dětské hřiště předem očisti a obrus.

  • Kdy je ideální čas na postavení dětského hřiště na zahradě?

    Postav si dětské hřiště na zahradě na jaře nebo v létě, když je půda suchá a stabilní. Ujisti se, že stojí na rovném podkladu a kolem je dostatek prostoru pro bezpečné hraní.

Porovnej Produkty