Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Dětské postele

Nelze najít produkty odpovídající výběru.

Omlouváme se, ale momentálně nejsou v prodeji žádné postele.

Rozmanité dětské postýlky

V e-shopu Wickey najdete herní prvky na ven a cenově příznivé postýlky pro děti, které splní každé přání. Děti rychle rostou, takže je třeba za chvilku kolébku nahradit postýlkou pro miminka. Dětská postýlka je a zůstává středobodem dětského pokoje. Díky nápadité nabídce od Wickey nebudou děti postel považovat za pouhé místo ke spaní, ale za úžasnou věc, díky níž mohou zažít spoustu fantastických dobrodružství přímo v dětském pokoji.

Pomocí podrobných pokynů a vysoce kvalitního dřeva můžete snadno smontovat hravou postel sami. Samostatné postele, patrové postele nebo palandy – Wickey nabízí opravdu bohatý výběr všech možných typů. Vyberte si z různých modelů a témat, jako třeba postele pro automobilové závodníky, hasiče nebo princezny. S hracími postelemi od Wickey můžete zařídit dětský pokoj tak, jak se to vám a vašim dětem líbí!

Patrové postele a palandy

Patrové postele jsou mimořádně praktické speciálně pro menší pokoje, protože šetří místo a dětem zbude větší prostor ke hraní. Patrové postele od Wickey v sobě spojují místo ke spaní i hraní: zatímco dole se dá vytvořit báječná tajuplná jeskyně, nahoře mohou děti odpočívat. A když se sviští z patrové postele dolů po skluzavce, je ranní vstávání opravdu legrace!

Pro rodiny s více dětmi jsou ideální palandy. Na palandách od Wickey se sourozenci vyspí v dětském pokoji opravdu skvěle. Ve dvou se lépe sní a díky neotřelým detailům a rafinovanému designu se palanda rychle stane pro oba sourozence oblíbeným koutkem. Vytvořte spolu se svými dětmi nezapomenutelnou dobrodružnou postel pro hraní, spaní a snění.

Postele v té nejlepší kvalitě

Pro Wickey je zdraví a bezpečnost Vašeho dítěte tou nejvyšší prioritou. Pro naši výrobu postelí v Německu proto používáme výhradně přírodní borové a smrkové dřevo bez škodlivin, a nikoli lisované dřevo nebo překližku. Zaručujeme tak dlouhou životnost a vysokou kvalitu našich dětských postýlek. Objednejte si naše palandy s matrací pohodlně v e-shopu Wickey a využijte naše nízké ceny. Najdete tu široký výběr postýlek, hracích věží, pískovišť a příslušenství, z nichž se budou vaše děti tetelit radostí.

A toto jste věděli? Naše dětskou postel Wickey lze sestavit zrcadlově a v různých variantách. Je to mimořádně praktické zejména v případě, že chcete přestavět nebo přestěhovat dětský pokoj!