Bezplatné dodání vu objednávky na 1350 Kč

Sale

Nakupte herní prvky výhodně online

Náš e-shop Wickey nabízí spoustu různých herních prvků pro děti. Porozhlédněte se v klidu po nějakém šikovném nákupu a omrkněte ty nejlepší nabídky. Dětská postýlka nebo hrací věž – u nás se najde pro každého něco!

Velmi nám záleží na tom, abychom Vašim dětem umožnili zábavné hraní plné dobrodružství. Všichni malí hrdinové jsou přece hlavními postavami jejich vlastního světa fantazie. Naše jedinečné výrobky posílí kreativitu dětí a jejich chuť pobývat na čerstvém vzduchu.

U Wickey najdete po celý rok zahradní herní prvky jako jsou houpačky a dřevěná pískoviště za skvělé akční ceny. A to vždy ve vysoké kvalitě značky Wickey: všechny nabídky, od doplňků k hracím věžím až po domečky na sloupech se skluzavkou, Vás nadchnou kvalitním dřevem s odolnou tlakovou impregnací. Zásluhou veselých barev a hravých detailů se zahrada i dětský pokoj rázem promění na kouzelný hrací ráj. Projděte si postupně naše cenově výhodné nabídky a objevte mezi všemi zlevněnými hracími věžemi svého favorita. Oči Vašich dětí se zaručeně okamžitě rozzáří.

Naše hrací věže: výhodné a zároveň vysoce kvalitní

Mít v zahradě svou vlastní hrací věž znamená hrát si venku na čerstvém vzduchu a houpat se s kamarády ostošest – a to všechno za snadno dostupnou cenu. Za tímto účelem Wickey nabízí pravidelné slevové týdny. Objevte naše kreativní hrací věže vyrobené s tou nejvyšší péčí v Německu: na každou rodinu tu čeká něco šikovného – od prolézaček se dvěmi houpačkami a pískovištěm až po stromové domečky se skluzavkou. Naše hrací věže ze dřeva s výškou podesty od 90 cm do 210 cm jsou vhodné pro děti různých věkových kategorií. Objevili jste dokonalou nabídku, ale Vaši malí piráti si bezpodmínečně přejí mít na stěně kormidlo nebo lezecké kameny? Klidně svým dobrodruhům jejich sen splňte! U Wickey se totiž dá každá prolézačka snadno rozšířit dalším vesele barevným příslušenstvím k hracím věžím. Rázem jsou tak individuální hrací potřeby Vašich malých námořníků splněny! Mrkněte občas na naše stránky, aby Vám žádná výhodná nabídka neutekla!

Houpačky a pískoviště ze dřeva

Všechny děti baví houpání venku pod širou oblohou. A což takhle stáhnout ponožky z nohou a vrtat se prsty v kyprém, zlatém písečku. Anebo stavět úžasné hrady z písku a létat na dětské houpačce vysoko povětřím. Kromě hracích věží nabízíme v našem e-shopu výhodně také bezva pískoviště a houpačky. Pískoviště Wickey jsou k dispozici v různých variantách: buď čtyřhranná nebo v podobě lodi pro Vaše malé námořníky. Vyberte si tu správnou velikost podle prostoru na zahradě nebo podle počtu všetečků, kteří si tu budou hrát. Objednejte si navíc online i levnou houpačku ze dřeva, abyste svým dětem na zahradě vykouzlili ten pravý hrací ráj. Proberte se postupně celým naším výprodejem Wickey, aby Vám neunikla žádná akce na naše houpačky či pískoviště.

Dětské postele 200x90 cm: nakupte levně a sami je sestavte

Když se malí objevitelé venku na hrací věži se skluzavkou a houpačkou pořádně vyřádí, jsou pak večer před spaním příjemně unavení. Aby se Vaše děti do postýlky opravdu těšily už předem, nabízí Wickey kromě dobrodružných herních prvků také úžasné dětské postele. Nejrůznější hravé detaily promění patrovou postel v dětském pokoji v oázu příjemné pohody. Stabilní, přírodní dřevo přitom propůjčí snům Vašich dětí bezpečný rámec. Naše dětské postele Wickey jsou k dispozici v rozměrech 200x90 cm. V e-shopu k nim najdete i odpovídající matrace. A každé ráno sesviští Vaše dítě z dětské postele se skluzavkou zase radostně dolů. Abychom mohli splnit touhu každého dítěte po hrací posteli, nabízíme pravidelně ve výprodeji Wickey levné dětské postele. Naše nabídka se pohybuje od úžasných samostatných postelí z přírodního dřeva přes patrové postele až po cenově výhodné palandy pro zaručeně sladké sny. Rozhodněte se pro ten nejvhodnější svět fantazie, aby se i Váš nejmenší capart okamžitě cítil jako ve svém vlastním pohádkovém lese. Pusťte se se svými malými detektivy do pátrání a ušetřete s našimi nabídkami dětských postelí. Hledejte, pátrejte a hned objednejte!

Náš tip: Staňte se fanoušky Wickey na našich stránkách sociálních médií a buďte první, kdo dostane informace o nových produktech a skvělých nabídkách. Sledujte pravidelně Facebook a Instagram a nechte se inspirovat. Další skvělé hrací prvky najdete také u FATMOOSE!