Ušetřete s naší LETNICE SALE

Dětské hřiště od Wickey v exkluzivním Disney stylu

Vlastní dětské hřiště od Wickey na zahradě v jedinečném Disney designu je pro tvou ratolest tím nejlepším dárkem. Sportovní dětská prolézačka s Disneyho postavičkami, domeček s Mickey Mousem nebo klasické dětské hřiště se Spidermanem – děti si mohou vybrat mezi různými modely se svými oblíbenými hrdiny z filmů od Disneyho. Naše prolézačky věže s pískovištěm jsou k dispozici v různých velikostech a cenových relacích. Pokud si chceš zakoupit výrobky z kolekce Disney, můžeš si s našimi exkluzivními modely vybírat ze čtyř dobrodružných světů. V našem e-shopu Wickey najdeš například skvělé dětské hřiště s motivem myšáka Mickeyho, Lvího krále nebo Ledového království či Spidermana. Můžeš také vybírat mezi menšími a naopak velkými dětskými hřišti nebo prolézačkami věžemi, a to v závislosti na preferencích tvých malých Disney fanoušků a též na prostoru, který máš k dispozici.

Prolézačky věže a dřevěná dětská hřiště probouzejí hrdiny k životu

Kvalita dřeva je pro nás u našich výrobků mimořádně důležitá. Výroba prolézaček věží a dětských hřišť ze dřeva v Disney designu je proto odborně kontrolována. Naše modely jsou doplněné vysoce kvalitní potištěnou plachtou a oblíbené postavičky v nich doslova ožívají. A je úplně jedno, zda je pro děti největším hrdinou Mickey Mouse, nebo Anna a Elsa z Ledového království. Jakmile jednou dětské hřiště ve stylu Disneyho hrdinů sestavíš, budou si v něm tvé děti užívat zábavu celé roky. Prolézačky věže jsou vyrobeny z impregnovaného masivního dřeva, díky čemuž jsou obzvláště odolné a odolávají všem venkovním povětrnostním podmínkám. Robustní nosníky umožňují hru hned několika dětem najednou, což je ideální pro dětské narozeninové oslavy nebo zahradní párty. Ať už děti začarují zahradu pomocí Elsiných kouzel, nebo si hrají s hračkou Spidermana na prolézačce – dětské hřiště s pískovištěm od Wickey se skvěle hodí ke každé hře. Pro upevnění dětského hřiště na zahradě jsou k dispozici různé možnosti: například zemní kotvy, základní kotvy nebo úhlové kotvy. Gumová dlažba v zahradě kolem dřevěného dětského hřiště poskytuje dodatečnou bezpečnost, a to zejména u prolézaček věží s houpačkami nebo skluzavkami.

Dlouhotrvající zábava s dřevěnými dětskými hřišti od Wickey

Při výrobě samozřejmě pamatujeme i na životní prostředí. Pro naše větší i menší prolézačky věže používáme smrkové a borové dřevo z východní a střední Evropy, které pochází z udržitelného lesního hospodářství. Trvanlivost a odolnost je zajištěna tlakovou impregnací, která je do dřeva vtlačována s vodou. Proto není potřeba domeček na sloupech nebo dětské hřiště v Disney designu natírat ani lakovat.

Wickey - Disney a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right