Ušetřete s naší LETNICE SALE

Sada plachet od Wickey na téma Disneyho Mickey Mouse a jeho kamarádů

Sada plachet od Wickey na téma Disneyho Mickey Mouse a jeho kamarádů

Tato sada plachet nabízí snadné řešení pro přeměnu tvého dětského hřiště na atraktivní hrací plochu inspirovanou Disneyho Mickey Mousem a jeho kamarády.

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 04/06/24 - 10/06/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Sada plachet od Wickey na téma Disneyho Mickey Mouse a jeho kamarádů

O společnosti Sada plachet od Wickey na téma Disneyho Mickey Mouse a jeho kamarádů

Jsou tvé děti velkými fanoušky Disneyho Mickey Mouse a kamarádů a chtěly by zažívat další dobrodružství s Mickeym, Minnie, Goofym a jejich společníky? V tom případě tato sada plachet nabízí snadný způsob pro přeměnu tvého dětského hřiště na herní místo plné zábavy inspirované Disneym. Dekorativní prvky s oblíbenými postavičkami a propracovanými detaily ze života Mickey Mouse a jeho kamarádů se dají velmi snadno vystřihnout a připevnit na dětské hřiště. Ať už si vybereš půvabnou girlandu nebo napínavou hru v kostky – pomocí odnímatelných prvků můžeš vzhled svého dětského hřiště snadno změnit.

Tip: Naše sada plachet není vhodná jen pro venkovní použití: vnes kouzelnou atmosféru i do vnitřních prostor tím, že dodáš různým prvkům nový ráz. Použij třeba girlandu jako okouzlující dekoraci do dětského pokoje nebo jako krásnou ozdobu na příští narozeninovou oslavu.

DŮLEŽITÉ: Tato sada plachet se hodí k následujícím dětským hřištím z naší řady Flyer:

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU627001

Obsah dodávky

  • PVC plachta s povrchovou úpravou odolná proti povětrnostním vlivům 650 g/m²
  • Oboustranné lepicí pásky
  • Lano
  • Všechny potřebné šrouby a podložky
  • Podrobný montážní návod pro snadnou montáž

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...