Naprojektujte si do zahrady 3D dětské hřiště ve skutečné velikosti!

Abychom vám usnadnili hledání vašeho vysněného dětského hřiště, nabízíme vám naši funkci rozšířené reality. Rozšířená realita, anglicky augmented reality (zkráceně AR), je počítačem podporované vnímání reality, které je rozšířeno o virtuální prvky. U Wickey to v případě funkce AR znamená následující: nabízíme vám možnost integrovat naše dětská hřiště do vaší zahrady pomocí chytrého telefonu ještě předtím, než si nějaké zakoupíte. Můžete se tak předem rozhodnout, které dětské hřiště se na vaši zahradu nejlépe hodí nebo určit jeho optimální umístění.

Další informace najdete zde.

Filtr
Filtrovat podle
Nech si na první pohled zobrazovat naše nejnovější produkty, speciální nabídky nebo top produkty oceněné štítkem Wickey's Choice.
Pomůcka k montáži
Použijte naši funkci AR a ještě před nákupem si do své zahrady umístěte vybrané dětské hřiště ve skutečné velikosti. Postavte si pomocí aplikace BILT® snadno a rychle naše nejoblíbenější dětská hřiště. Díky inovativním 3D návodům můžete zkrátit dobu montáže až o 30 %!
Maximální výška plošiny
Maximální výška podesty nebo plošiny označuje nejvyšší hrací plochu hřiště, na kterou vaše dítě dosáhne.
Délka skluzavky
Vyberte si ideální délku skluzavky tak, aby vyhovovala potřebám vašich dětí a vaší zahrady.
Série / tloušťka sloupku
Naše označení jednotlivých řad vám poskytují informace o tloušťce sloupků, velikosti, tvaru a designu našich různých dětských hřišť. Vybere si tu naprosto každý!
Show products
Seřadit podle

Porovnej Produkty