Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Houpačkové sedátko pro miminka

Houpačky pro miminka od Wickey

Díky houpačce pro miminka od Wickey mohou létat povětřím i ti nejmenší! Na bezpečném sedátku se houpou do výšky, svěží vánek je šimrá do nosánku a oči jim září se sluncem o závod. Ať už pro soukromé použití nebo do veřejných prostor: Wickey nabízí spoustu různých houpačkových sedátek pro miminka, takže si vybrat může opravdu každý. Můžete si také vybrat, zda chcete sedátko pro miminko připevnit na klasickou houpačkovou konstrukci nebo dokonce na dětské hřiště – možné je oboje. Zábavu pro ty nejmenší ratolesti připraví jak vnitřní houpačky vyrobené z tvrdého, netříštivého dřeva, tak i zahradní plastové houpačky odolné vůči povětrnostním vlivům; všechny také posilují smysl pro rovnováhu.

Jak houpačku správně připojím?

Než ovšem zábava propukne, musí být dětská houpačka řádně připevněna. Připevnění vámi zvolené houpačky pro miminka je velmi snadné a zvládnete to pár jednoduchými kroky buď pomocí houpačkové objímky nebo klasické houpačkové karabiny. Příslušenství k houpačkám je vyrobené z robustní oceli, takže vydrží i to nejdivočejší řádění povětřím. Bezpečnost vašeho dítěte je naší nejvyšší prioritou. Proto jsou všechny naše houpačky pro miminka a houpačková sedátka – ať už pro soukromé nebo veřejné použití, testované na bezpečnost a vykazují vysokou úroveň kvality. Jejich bezpečnou výšku lze snadno upravit pomocí nastavitelných houpačkových lan. Vhodné bezpečnostní popruhy navíc zabraňují riziku poranění. Vaše děti tak mohou bezpečně létat povětřím v bezpečném sedátku houpačky pro miminka. Kromě toho doporučujeme vyložit oblast pod houpačkami gumovou dlažbu.

Houpačky pro všechny věkové kategorie

V našem e-shopu najdete několik modelů houpaček pro miminka, jejichž velikost lze libovolně měnit. Houpačka tak poroste zároveň s dítětem. Lze používat od 0. roku až do školních let. Postupně z ní můžete odstranit přední zábranu i zadní opěradlo, takže z ní nakonec zůstane klasické dětské houpačkové sedátko. Wickey má připravené řešení i pro chladné měsíce: stylová dřevěná houpačka s ohrádkou přináší zábavu přímo do dětského pokoje a poskytuje spoustu zábavy v každém ročním období. Stabilní dětské houpačky ze dřeva jsou oblíbenou atraktivní klasikou i dnes a vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. S maminkou či tatínkem se mohou houpat společně na houpačce hnízdě. Kromě houpačkových sedátek v různých tvarech, barvách a velikostech nabízí Wickey i odpovídající příslušenství. U nás najdete široký výběr houpačkových háků, objímek a prodlužovacích lan.

Zahradní dětská hřiště

Kreativní zahradní houpačky pro miminka se připevňují k houpačkovým konstrukcím nebo k dětským hracím věžím. Jsou vhodné pro děti od 3 let a se skluzavkou, dětským domečkem a pískovištěm tvoří ideální dětský ráj pro děti. Přesvědčte se sami a objevte v e-shopu Wickey nejen báječné houpačky, ale také rozmanitý výběr zahradních dětských hřišť. Ať už se rozhodnete pro dětskou prolézačku, klasickou dvojhoupačku nebo velké pískoviště. Díky dřevěnému dětskému hřišti od Wickey se každé dítě promění v malého objevitele. Více skvělých nabídek najdete také u FATMOOSE.