• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Houpačky pro miminka od Wickey

Díky houpačce pro miminka od Wickey mohou létat povětřím i ti nejmenší! Na bezpečném sedátku se houpou do výšky, svěží vánek je šimrá do nosánku a oči jim září se sluncem o závod. Ať už pro soukromé použití nebo na veřejných prostranstvích: Wickey nabízí spoustu různých houpačkových sedátek pro miminka, takže si vybrat může opravdu každý. Můžete si také vybrat, zda chcete sedátko pro miminko připevnit na klasickou houpačkovou konstrukci nebo dokonce na dětské hřiště – možné je oboje. Zábavu pro ty nejmenší ratolesti připraví jak vnitřní houpačky vyrobené z tvrdého, netříštivého dřeva, tak i zahradní plastové houpačky odolné vůči povětrnostním vlivům. Všechny zároveň posilují smysl pro rovnováhu.

Jak houpačku správně připojit?

Než ovšem zábava propukne, musí být dětská houpačka řádně připevněna. Připevnění vámi zvolené houpačky pro miminka je velmi snadné a zvládnete to několika jednoduchými kroky buď pomocí houpačkové objímky nebo klasické houpačkové karabiny. Příslušenství k houpačkám je vyrobené z robustní oceli, takže vydrží i to nejdivočejší řádění povětřím. Bezpečnost vašeho dítěte je naší nejvyšší prioritou. Proto je bezpečnost a vysoká úroveň kvality testována u všech našich houpaček pro miminka a houpačkových sedátek – ať už pro soukromé nebo veřejné použití. Jejich bezpečnou výšku lze snadno upravit pomocí nastavitelných houpačkových lan. Vhodné bezpečnostní popruhy navíc zabraňují riziku poranění. Vaše děti tak mohou bezpečně létat povětřím v bezpečném sedátku houpačky pro miminka. Kromě toho doporučujeme vyložit oblast pod houpačkami gumovou rohoží .

Houpačky pro všechny věkové kategorie

V našem e-shopu najdete několik modelů houpaček pro miminka, jejichž velikost lze libovolně měnit. Houpačka tak poroste zároveň s dítětem. Lze používat od narození až do školních let. Postupně z ní můžete odstranit přední zábranu i zadní opěradlo, takže z ní nakonec zůstane klasické dětské houpačkové sedátko. Wickey má připravené řešení i pro chladné měsíce: stylová dřevěná houpačka s ohrádkou přináší zábavu přímo do dětského pokoje a poskytuje spoustu zábavy v každém ročním období. Stabilní dětské houpačky ze dřeva jsou oblíbenou atraktivní klasikou i dnes a vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. Na hnízdové houpačce se mohou houpat společně s maminkou či tatínkem. Kromě houpačkových sedátek v různých tvarech, barvách a velikostech nabízí Wickey i odpovídající příslušenství. U nás najdete široký výběr houpačkových háků, objímek a prodlužovacích lan.

Zahradní dětská hřiště

Kreativní zahradní houpačky pro miminka se připevňují k houpačkovým konstrukcím nebo k dětským hracím věžím. Jsou vhodné pro děti od 3 let a se skluzavkou, dětským domečkem a pískovištěm tvoří ideální dětský ráj pro děti. Přesvědčte se sami a objevte v e-shopu společnosti Wickey nejen báječné houpačky, ale také rozmanitý výběr zahradních dětských hřišť. Ať už se rozhodnete pro dětskou prolézačku, klasickou dvojhoupačku nebo velké pískoviště. Díky dřevěnému dětskému hřišti od Wickey se v malého objevitele promění každé dítě. Více skvělých nabídek najdete také u FATMOOSE.

Wickey - Houpačkové sedátko pro miminka a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right