Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Skluzavky

  1. Skluzavka Premium z nerezové oceli 150
    • Skluzavka z nerezové oceli do veřejných prostor pro výšku podesty 125 - 150 cm

    66.399,00 Kč 49.099,00 Kč

Skluzavky pro soukromé i veřejné použití

Skluzavky jsou skvělou zábavou pro každé dítě, ať je staré jakkoli! Stačí vylézt nahoru a hned se dá radostně frčet dolů – s kamarády nebo třeba s oblíbeným plyšákem. V e-shopu Wickey si můžete své dětskou hrací věž o dětské hřiště rozšířit o pestrou zahradní skluzavku. Bez tohoto příslušenství k dětskému hřišti se už nebude chtít obejít žádné dítě.

Dětské skluzavky

Vylézt pekelně rychle nahoru, sesvištět dolů po skluzavce a na chvilku se zastavit na pískovišti: a už může všechno začít znovu od začátku. Pro nejoblíbenější zábavu dětí Wickey nabízí dětské skluzavky v různých délkách, které odpovídají výšce podesty dětských hřišť. Jak pro soukromé použití na vlastní zahradě, tak i pro veřejné skluzavky máte na výběr mezi různými modely. Vyberte si tedy skluzavku v barvě, která se vašemu dítěti nejvíc líbí a také se optimálně hodí k příslušenství vaší hrací věže. Ať už si chcete sami postavit příslušenstvím Vaší lezecké věže. Ať už si chcete sami postavit houpačku se skluzavkou, nebo jste již hrdým majitelem některého z dětských hřišť od Wickey – v našem e-shopu si zaručeně vyberete tu správnou doplňkovou skluzavku pro své dítě.

Různá dětská hřiště a dětské postele se skluzavkou

Abychom vašim malým hrdinům umožnili vzrušující hru, nabízí Wickey různé výrobky ze dřeva s dětskou skluzavkou. Skluzavky mohou být vhodným rozšířením k bezva zábavě nejen pro zahradní dětská hřiště, ale třeba i pro dětské postele. Naše zvlněná skluzavka se tak skvěle hodí jak k našim dětským hřištím, tak i k našim impozantním vyvýšeným a patrovým postelím. Podívejte se u nás na různé modely a vyberte si svého favorita. Některé dětské postele jsou k dodání rovnou jako vyvýšené postele se skluzavkou. Tváře vašich dětí budou určitě zářit radostí. Také naše stromové domečky, domečky na sloupech a dětská hřiště se skluzavkou jsou pro děti tou největší peckou na každé zahradě. U všech těchto produktů je bezva klouzací zábava zaručena!

Skluzavky pro veřejné užívání

Pokud máte v úmyslu pořídit hrací věž se skluzavkou na veřejné dětské hřiště, do školy, školky nebo kempu, jste tady naprosto správně. V e-shopu Wickey najdete řadu modelů obzvlášť pěkných dětských skluzavek, pomocí kterých můžete rozšířit dětské prolézačky. Barevné skluzavky z HDPE plastu a zvláště robustní modely z nerezové oceli jsou certifikovány pro veřejné použití, a proto jsou optimálně vyrobeny tak, aby vydržely pravidelné používání.
Bezpečné hraní na dětském hřišti: všechny naše veřejné doplňkové skluzavky byly prověřeny společností TÜV Rheinland a jsou certifikovány podle norem EU EN 1176-1 a EN 1176-3.
Náš tip: kromě různých skluzavek pro veřejný sektor nabízí Wickey také další výrobky s certifikací EN 1176: najdete u nás vše od houpačkových sedátek a příslušenství až po úžasné pružinové houpačky. Proberte se v klidu naší nabídkou v kategorii Veřejné dětské hřiště a nechte se inspirovat našimi dalšími produkty.