Ušetřete s naší LETNICE SALE

Oblíbené kategorie

Skluzavky pro soukromé i veřejné použití

Skluzavky jsou skvělou zábavou pro každé dítě, ať je mu, kolik chce! Stačí vylézt nahoru a hned se dá radostně frčet dolů – s kamarády nebo třeba s oblíbeným plyšákem. V e-shopu Wickey si můžete svoji dětskou hrací věž o dětské hřiště rozšířit o pestrou zahradní skluzavku. Tohoto příslušenství k dětskému hřišti se už nebude chtít vzdát žádné dítě.

Dětské skluzavky

Vylézt pekelně rychle nahoru, sesvištět dolů po skluzavce a na chvilku se zastavit na pískovišti: a už může všechno začít znovu od začátku. Pro nejoblíbenější zábavu dětí společnosti Wickey nabízí dětské skluzavky v různých délkách, které odpovídají výšce podesty dětských hřišť. Pro soukromé použití na vlastní zahradě, i pro veřejné skluzavky máte na výběr mezi různými modely. Vyberte si tedy skluzavku v barvě, která se vašemu dítěti líbí nejvíc a také se optimálně hodí k příslušenství vaší hrací věže. Když si už chcete sami vybavit svoji příslušenstvím Vaší lezecké věže. Ať už si chcete sami postavit houpačku se skluzavkou, nebo jste již hrdým majitelem některého z dětských hřišť od Wickey – v našem e-shopu si zaručeně vyberete tu správnou doplňkovou skluzavku pro své dítě.

Různá dětská hřiště a dětské postele se skluzavkou

Abychom vašim malým hrdinům umožnili vzrušující hru, nabízí Wickey různé výrobky ze dřeva s dětskou skluzavkou. Skluzavky mohou být vhodným rozšířením k bezva zábavě nejen pro zahradní dětská hřiště, ale třeba i pro dětské postele. Naše zvlněná skluzavka se tak skvěle hodí jak k našim dětským hřištím, tak i k našim impozantním vyvýšeným a patrovým postelím. Podívejte se u nás na různé modely a vyberte si svého favorita. Některé dětské postele jsou k dodání rovnou jako vyvýšené postele se skluzavkou. Tváře vašich dětí budou určitě zářit radostí. Také naše stromové domečky, domečky na sloupech a dětská hřiště se skluzavkou jsou pro děti tím nejlepším na každé zahradě. U všech těchto produktů je bezva zábava při klouzání zaručena!

Skluzavky pro veřejné použití

Pokud máte v úmyslu pořídit hrací věž se skluzavkou na veřejné dětské hřiště, do školy, školky nebo kempu, jste tu naprosto správně. V e-shopu Wickey najdete řadu modelů obzvlášť pěkných dětských skluzavek, kterým můžete rozšířit dětské prolézačky. Barevné skluzavky z HDPE plastu, a zvláště robustní modely z nerezové oceli jsou certifikovány pro veřejné použití, a proto jsou optimálně vyrobeny tak, aby vydržely pravidelné používání. Bezpečné hraní na dětském hřišti: všechny naše veřejné doplňkové skluzavky byly prověřeny společností TÜV Rheinland a jsou certifikovány podle norem EU EN 1176-1 a EN 1176-3. Náš tip: kromě různých skluzavek pro veřejný sektor nabízí Wickey také další výrobky s certifikací EN 1176: u nás najdete vše od houpačkových sedátek a příslušenství až po úžasné pružinové houpačky. Projděte si v klidu naši nabídku v kategorii Veřejné dětské hřiště a nechte se inspirovat našimi dalšími produkty.

Wickey - Skluzavky a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right