• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Zábava při lezení na vlastní zahradě

Díky dětským prolézačkám od Wickey se z malých neposedů stávají stateční horolezci. Lezecká stěna nebo lezecká síť představují ideální kombinaci pro hraní, zábavu i sportovní výkony a proměňují vaši zahradu v dětské sportoviště. Děti si tu při lezení a šplhání na vlastní zahradě snadno zdokonalují hravou formou zručnost a motoriku. Čas od času vylepšují taktiku a lámou své osobní rekordy. Lezecká síť s prolézačkou se skvěle hodí jako rozšíření dětského hřiště. Možnosti pro hraní a zábavu se tak dají dle libosti individuálně rozšířit.

Snadná montáž pro bezpečné potěšení z lezení

Živé a aktivní děti rádi lezou a šplhají, kde se dá. Lezecké stěny a lezecké sítě od Wickey jsou proto dobrou, a především bezpečnou alternativou, která podporuje a povzbuzuje aktivitu vašich dětí. Dětské prolézačky od Wickey jsou navrženy tak, aby šla jejich montáž snadno od ruky i méně zkušeným domácím kutilům. Malí lezečtí nadšenci proto nemusí čekat příliš dlouho, než budou moci na prolézačky vylézt. Wickey používá u všech venkovních dětských hřišť tlakově impregnované dřevo. Díky impregnaci je dřevo vhodné pro trvalé venkovní použití a extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům. Dlouhá životnost výrobků zaručuje celé roky úžasné zábavy!

Kombinace příslušenství pro hrací věž

Lezecká stěna pro děti nebo lezecká síť od Wickey lze snadno kombinovat a dále tak rozšiřovat dětská hřiště. Rozšiřte rozmanitost sportovní nabídky ve své zahradě pomocí hrací věže nebo dětské prolézačky od Wickey a přidejte k dětskému hřišti například doplňkovou lezeckou síť. Domácí zahrada se tak pro malé děti rychle stane rájem plným zážitků. S vhodným příslušenstvím z našeho e-shopu si můžete navrhnout svůj osobní lezecký park, který si děti určitě ihned zamilují. Upevněním lezeckých úchytů na lezecké stěně si můžete také individuálně nastavit stupeň obtížnosti. Namontujte například méně lezeckých chytů v menší velikosti – bude to výzva pro zkušené lezce. Nechte se inspirovat našimi skvělými možnostmi rozšíření a kombinování. Vytvořte tak pro své děti báječný ráj plný dobrodružství. Ať už vám doma vyrůstá mrštná opička nebo vrcholový atlet, dětská hřiště od Wickey nabízejí mimořádné herní zážitky pro každého!

Wickey - Lezecká síť a lezecká stěna a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right