Ušetřete s naší SUNNY SALE

Oblíbené kategorie

Omlouváme se, ale momentálně nejsou v prodeji žádná pískoviště.

Dětská pískoviště

Pískoviště od Wickey je ideálním zahradním herním prvkem pro venkovní použití, který představuje obrovskou zábavu pro všechny děti. Vysoce kvalitní dřevěná pískoviště od Wickey postavíte snadno a rychle za jedno slunné odpoledne. Naplňte je pískem a dětská zábava může okamžitě začít. Pískoviště se v tu ránu zaplní bábovkami z písku, hrady i tajnými tunely. Vaše dítě bude v této fantastické tvůrčí dílně tím hlavním mistrem!

Přesvědčte se sami o přednostech našich pískovišť od Wickey. Naše dřevěná pískoviště se vyznačují především svou skvělou kvalitou a robustním vzhledem. Pořídíte-li si na zahradu vlastní pískoviště, budete mít možnost sledovat děti při hraní z kuchyňského okna a společně péct pískové bábovky tak často, jak jen to půjde. Pískoviště také můžete snadno zakrýt nebo si v e-shopu Wickey rovnou vybrat pískoviště s poklopem. Na široký okraj pískoviště se můžete spolu s dětmi pohodlně usadit i Vy a užít si tak příjemné chvilky společného hraní. Kamarádi Vašich dětí i děti ze sousedství si pískoviště také rychle zamilují! Mimochodem Vaše pískoviště se dá báječně zkombinovat s některou z našich cenově příznivých hracích věží. Na nich se mohou děti skvěle vydovádět: šplhat, klouzat se i houpat s kamarády.

Dřevěná pískoviště

Dřevěná pískoviště od Wickey jsou k dispozici v různých velikostech. Tu byste měli zvolit podle toho, kolik máte na zahradě prostoru, případně se řídit počtem svých dětí. Zejména v případě rodin s více sourozenci nebo s častými návštěvami má smysl rozhodnout se pro některý z větších modelů. Každý stavitel tak získá dost místa pro vybudování vlastního hradu.

Obzvláště pěkné řešení pro udržení čistého písku poskytuje pískoviště s poklopem. Pohodlné lavičky s opěradly na okraji pískoviště se jednoduše sklopí dovnitř a vznikne tak praktický krycí poklop. Kočky, ptáci i jiná zvířata tak mají smůlu, nemohou už písek znečišťovat a Vy si ušetříte nepříjemnou a zdlouhavou práci. A jen tak mimochodem, dřevěná houpačka hned vedle pískoviště promění Vaši zahradu v opravdový ráj pro děti.

Příslušenství pro pískoviště

Stavění hradů na pískovišti je skvělá zábava, ale hraní na babu a jiné dovádění také není špatné. Aby se děti mohly kolem pískoviště od Wickey bezpečně honit a nekončilo to modřinami, najdete v našem e-shopu i chrániče rohů pro pískoviště. Rohové krytky jsou vyrobené z plastu zelené barvy a přesně padnou na každý roh pískoviště. U Wickey jsou k dispozici v praktické sadě po čtyřech kusech.

Náš tip: Pro ještě větší zábavu při hraní venku máme v nabídce úžasné houpačkové konstrukce. Ty můžete individuálně vybavit báječnými houpačkovými sedátky od Wickey.

Wickey - Pískoviště a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

FAQ

  • Odkdy si moje dítě může hrát na pískovišti?

    Děti si mohou hrát na pískovišti již od útlého věku. Vždycky bys však měl dávat na své děti pozor a dbát na to, aby nepolykaly písek a aby bylo pískoviště čisté a bezpečné.

  • Kolik písku patří do pískoviště?

    Množství písku pro pískoviště závisí na jeho velikosti a hloubce. Základní pravidlo říká, že na pískoviště o rozměrech 2 x 2 metry a hloubce 20 cm stačí jeden kubík písku.

  • Jak má být pískoviště hluboké?

    Pískoviště by mělo být hluboké alespoň 20 cm, aby poskytovalo dostatek písku na hraní. Doporučujeme však zamyslet se nad hloubkou 30–40 cm, aby byl dostatek prostoru pro různé herní aktivity.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right