Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Pískoviště

Dětská pískoviště

Pískoviště od Wickey je ideálním zahradním herním prvkem pro venkovní použití, který představuje obrovskou zábavu pro všechny děti. Vysoce kvalitní dřevěná pískoviště od Wickey postavíte snadno a rychle za jedno slunné odpoledne. Naplňte je pískem a dětská zábava může okamžitě propuknout. Pískoviště se v tu ránu zaplní pískovými bábovkami, hrady i tajnými tunely a Vaše dítě bude v této fantastické tvůrčí dílně tím hlavním mistrem!

Přesvědčte se sami o přednostech našich pískovišť od Wickey. Naše dřevěná pískoviště se vyznačují především svou skvělou kvalitou a robustním vzhledem. Pořídíte-li si na zahradu vlastní pískoviště, budete mít možnost sledovat děti při hraní z kuchyňského okna a společně péct pískové bábovky tak často, jak jen to půjde. Pískoviště také můžete snadno zakrýt nebo si v e-shopu Wickey rovnou vybrat pískoviště s poklopem. Na široký okraj pískoviště se můžete spolu s dětmi pohodlně usadit i Vy a užít si tak příjemné chvilky společného hraní. Kamarádi Vašich dětí i děti ze sousedství si pískoviště také rychle zamilují! Mimochodem Vaše pískoviště se dá báječně zkombinovat s některou z našich cenově příznivých hracích věží. Na nich se mohou děti skvěle vydovádět: šplhat, klouzat se i houpat s kamarády.

Dřevěná pískoviště

Dřevěná pískoviště od Wickey jsou k dispozici v různých velikostech. Tu byste měli zvolit podle toho, kolik máte na zahradě prostoru na jeho umístění, případně se řídit počtem svých dětí. Zejména v případě rodin s více sourozenci nebo s častými návštěvami má smysl rozhodnout se pro některý z větších modelů. Každý stavitel tak získá dost místa pro vybudování vlastního hradu.

Obzvláště pěkné řešení pro udržení čistého písku poskytuje pískoviště s poklopem. Pohodlné lavičky s opěradly na okraji pískoviště se jednoduše sklopí dovnitř a vznikne tak praktický krycí poklop. Kočky, ptáci i jiná zvířata tak mají smůlu, nemohou už písek znečišťovat a Vy si ušetříte nepříjemnou a zdlouhavou práci. A jen tak mimochodem, dřevěná houpačka hned vedle pískoviště promění Vaši zahradu v opravdový ráj pro děti.

Příslušenství pro pískoviště

Stavění hradů na pískovišti je skvělá zábava, ale hraní na babu a jiné dovádění také není špatné. Aby se děti mohly kolem pískoviště od Wickey bezpečně honit a nekončilo to samou modřinou, najdete v našem e-shopu chrániče rohů pro pískoviště. Rohové krytky jsou vyrobené z plastu zelené barvy a přesně padnou na každý roh pískoviště. U Wickey jsou k dispozici v praktické sadě po čtyřech kusech.

Náš tip: Pro ještě větší zábavu při hraní venku máme v nabídce úžasné houpačkové konstrukce. Ty můžete individuálně vybavit báječnými houpačkovými sedátky od Wickey.