Ušetřete s naší SPRING SALE

Poklop pískoviště BLOX

Poklop pískoviště BLOX

Vhodný poklop k pískovišti BLOX

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 26/04/24 - 03/05/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Poklop pískoviště Wickey BLOX

Robustní poklop pískoviště BLOX je ideálním řešením pro všechny malé architekty, kteří chtějí ochránit své pískové výtvory! Poklop odolá nejen každé nepřízni počasí, ale vyzraje i na lstivé kočky. Sametově hebká písečná krajina tak zůstane zachována a šanci nedostanou ani listy, ani rozmary počasí! Pod poklopem budou dobře uschovány i kyblíčky s lopatkami a další nářadí.

Sada tohoto sestává z prken, montážního materiálu a návodu.
Další tipy a informace týkající se produktu:

  • Rozměr: 160x160x2 cm
  • Dvoudílné víko se čtyřmi madly
  • Díky tlakové impregnaci extrémně odolné vůči rozmarům počasí
  • Poznámka: Aby se předešlo tvorbě plísní, poklop pískoviště zcela nedoléhá.

Speciální vychytávka: včetně pevných madel na poklopu – mazaní badatelé jsou tak skvěle vybaveni a mohou své poklady ještě snáze ukrývat i odkrývat.

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU623774

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...