• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Gumová dlažba a kotvy pro soukromá i veřejná dětská hřiště

Bezpečnost vašeho dítěte je u Wickey tou nejvyšší prioritou. V souladu s tím je důležité a nezbytné správné ukotvení vašeho dětského hřiště nebo houpačky. Teprve se správným upevněním je hrací věž stabilní a bezpečná. Doporučujeme vám proto svou hrací věž upevnit bezpečnostními kotvami. V našem e-shopu Wickey najdete odpovídající kotvy pro všechna dětská hřiště a houpačky. Pro soukromá a veřejná hřiště si navíc můžete objednat gumovou rohož.

Kotvy – bezpečné upevnění dětského hřiště

Pro montáž svých dětských hřišť si objednejte kotvy pro houpačky, dětská hřiště, hrazdy a lezecké stěny přímo u Wickey. Na výběr máte mezi klasickými zemními kotvami, úhlovými kotvami a vruty. Které bezpečnostní kotvy jsou vhodné pro vaše dětské hřiště, závisí na typu sloupku a charakteru půdy v zahradě.

Nejoblíbenějším modelem u Wickey je úhlová kotva, která je známá také jako sloupková kotva. Žárově pozinkované kotvy k zabetonování jsou mimořádně stabilní. Hodí se pro všechna dětská hřiště, houpačky a dětské prolézačky s pískovištěm nebo pro domeček na sloupech. Kotvy se umísťují na vnitřní stranu dřevěných sloupků. Tyto úhlové kotvy extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům lze použít pro různé velikosti sloupků.

Tip: při montáži svého dětského hřiště nebo houpačkové konstrukce dbejte na to, aby byly zemní kotvy a úhlové kotvy zabetonované na zahradě do země. Beton potřebuje nějaký čas vysychat, než je možné jej plně zatížit.

Vruty se šroubem se velmi snadno instalují a jsou vhodné pro šikmé žebříky a lezecké stěny. Montáž je velmi rychlá: stačí je zašroubovat na určeném místě do země, nebo je připevnit na sloupek – a už je ukotvení hotovo.

Zemní kotva Safety, určená pro zabetonování v zahradě, je velmi vhodná pro upevnění vašeho dětského hřiště. Pomocí bezpečnostních kotev se dají snadno upevnit především šikmé nosníky houpačkové konstrukce. Díky tomu, že je kotva instalována na vnitřní straně sloupku, není zvenku vidět. Zásluhou speciální konstrukce a žárově pozinkovaným chlopním je zaručeno stabilní zabezpečení ve všech směrech. Pro bližší informace klikněte na jednotlivé kotvy.

Další variantou pro upevnění dětského hřiště nebo houpačky je pouzdro na sloupek, zatloukací kotevní hroty nebo jednoduše pouzdro do země.

Měkké přistání na gumové dlažbě

Největší dobrodružství zažívá vaše dítě na dětských hřištích od Wickey. Aby děti mohly bez obav šplhat po hrací věži nahoru a dolů a pořádně se rozhoupat na houpačce, doporučujeme použití gumové rohože tlumící případný pád. Riziko poranění se tím minimalizuje, jak je to jen možné. Kolem hrací plochy houpaček, skluzavek a lezeckých stěn rozložte gumovou rohož určenou pro dětská hřiště. Gumová rohož je k dispozici v různých barvách a tloušťkách.

Vyberte si dětské hřiště ze dřeva s výškou podesty, která je vhodná pro vaše děti. Naše hrací věže jsou k dispozici ve výškách podesty od 90 cm do 210 cm. Rozhodněte se na základě věku a potřeb svých dětí a v úvahu pochopitelně vezměte i parametry zahrady. U gumové rohože si můžete vybrat mezi tloušťkami 2,5 cm a 4,5 cm. V e-shopu Wickey najdete také gumovou rohož s fixačními kolíky, které zabraňují jejímu sklouznutí.

Gumová dlažba certifikovaná pro veřejná dětská hřiště

Obzvláště intenzivnímu používání a velkému náporu dětí musí odolat především veřejná dětská hřiště. V jejich případě je proto odolné ukotvení nevyhnutelné. Úhlové kotvy pro naše veřejná dětská hřiště řady GIANT jsou žárově pozinkované a extra velké. Dodatečnou ochranu pro děti nabízí gumová rohož. Na dětském hřišti od Wickey mohou všechny děti bezpečně šplhat, cvičit nebo se houpat!

Wickey - Ochrana před pádem a ukotvení a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right