Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Cvičební kruhy

Cvičební kruhy od Wickey

Na našich cvičebních kruzích mohou vaše děti z plných sil cvičit jako opravdoví gymnasté a předvádět ty nejlepší artistické kousky! U Wickey vedeme kruhy z nejrůznějších materiálů, barev a tvarů. Pro ty nejhravější děti jsou u nás k mání například kruhy v podobě plastových medvídků, které tě rozesmějí legračními obličeji a jejichž spojovací lana se dají přizpůsobit tvé velikosti. S našimi dřevěnými kruhy může vaše dítě klidně uspořádat stylovou olympiádu a s našimi visutými hrazdami s kovovými nebo plastovými kruhy vnesete do zahrady skutečnou cirkusovou atmosféru. Ať už si vyberete cvičební kruhy ze dřevahliníkové kruhy nebo dřevěnou visutou hrazdu, zábava je vždy zaručena a cvičení se stane skutečným zážitkem!

Cvičební kruhy a mnohem více!

Víte, co je na Wickey nejlepší? Pokud dostate chuť pořídit si ještě nějaký prvek navíc, není problém: díky sladěným tvarům všech produktů Wickey můžete ke svým cvičebním kruhům jednoduše přistavit zahradní houpačku, veselou skluzavku a houpačkuskluzavku a houpačku!

Snadná montáž a impregnovaný masiv

Mimochodem, jako rodič si vůbec nemusíte dělat starost: veškerý sortiment od Wickey je otestován na kvalitu a bezpečnost a díky snadno srozumitelnému návodu na montáž se dá vždy vmžiku sestavit a slibuje pohodovou radost ze hry! U Wickey jsme obzvláště hrdí na naše tlakově impregnované masivní dřevo, které je stejně jako náš práškově lakovaný kov extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a díky tomu nevyžaduje žádné další ošetření. Žádné lakování, žádné moření, jen snadná montáž a je hotovo! Takže – jde se na to! Hledáte pro své dítě vhodnou cvičební sestavu a necháváte ho už plánovat závratné triky, které by na ní chtělo předvádět, nebo byste raději pořídili celou hrací věž se skluzavkou a houpačkou? V tom případě se poohlédněte u FATMOOSE, kde jsou k mání další zajímavá dětská hřiště.