Ušetřete s naší SUNNY SALE

Oblíbené kategorie

Cvičební kruhy od Wickey

Na našich cvičebních kruzích mohou vaše děti z plných sil cvičit jako opravdoví gymnasté a předvádět ty nejlepší artistické kousky! U Wickey nabízíme kruhy z nejrůznějších materiálů, barev a tvarů. Pro ty nejhravější děti jsou u nás k dostání například kruhy v podobě plastových medvídků, které vás rozesmějí legračními obličeji a jejichž spojovací lana se dají přizpůsobit velikosti dětí. S našimi dřevěnými kruhy může vaše dítě klidně uspořádat stylovou olympiádu a s našimi visutými hrazdami s kovovými nebo plastovými kruhy vnesete do zahrady skutečnou cirkusovou atmosféru. Ať už si vyberete cvičební kruhy ze dřeva, hliníkové kruhy nebo dřevěnou visutou hrazdu, zábava je vždy zaručena a cvičení se stane skutečným zážitkem!

Cvičební kruhy a mnohem více!

Víte, co je na Wickey nejlepší? Pokud dostanete chuť pořídit si ještě nějaký prvek navíc, není to problém: díky sladěným tvarům všech produktů Wickey můžete ke svým cvičebním kruhům jednoduše přistavit zahradní houpačku, veselou skluzavku a houpačku!

Snadná montáž a impregnované masivní dřevo

Mimochodem, jako rodič si vůbec nemusíte dělat starost: kvalita a bezpečnot veškerého sortimentu od Wickey je testována. Díky snadno srozumitelnému montážnímu návodu se dá vždy vmžiku sestavit a slibuje pohodovou radost ze hry! U Wickey jsme obzvláště hrdí na naše tlakově impregnované masivní dřevo, které je stejně jako náš práškově lakovaný kov extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky tomu nevyžaduje žádné další ošetření. Žádné lakování, žádné moření, jen snadná montáž a je hotovo! Takže – jde se na to! Hledáte pro své dítě vhodnou cvičební sestavu a necháváte ho už plánovat závratné triky, které by na ní chtělo předvádět? Nebo byste raději pořídili celou hrací věž se skluzavkou a houpačkou? V tom případě se poohlédněte u FATMOOSE, kde jsou k dostání další zajímavá dětská hřiště.

Wickey - Cvičební kruhy a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right