Ušetřete s naší LETNICE SALE

Domácí posilovna na ven

Přesvědč se o výhodách venkovní domácí posilovny: máš chuť dosáhnout svých sportovních cílů a místo dalších zdlouhavých cest do posilovny jednoduše trénovat v pohodlí vlastní zahrady? V takovém případě je pro tebe naše venkovní fitness zařízení na zahradu to pravé.

Venkovní sportovní zařízení na zahradu nabízí nejen řadu zdravotních výhod, ale i vítanou změnu oproti tradičnímu cvičení uvnitř. Ať už chceš pomocí některého z našich venkovních posilovacích zařízení zlepšit svou vytrvalost nebo cíleně procvičovat břicho, nohy či jiné části těla, u Wickey si jistě vybereš model, který tvým potřebám plně vyhovuje.

venkovní sportovní zařízení pro děti i dospělé

Sportovní přístroje na zahradu Wickey FIT jsou ideálním řešením pro sportování venku na čerstvém vzduchu pro dospělé i děti. Vzhledem k našemu současnému rušnému životnímu stylu, ať už profesnímu nebo osobnímu, jsou naše vlastní zdraví a kondice stále důležitějšími aspekty. Se správně zvoleným modelem řady Wickey FIT můžeš tento aspekt vylepšovat snadno a efektivně. Investuješ tak zároveň nejen do venkovního fitness zařízení, ale i do svého vlastního zdraví a pohody.

Venkovní sportovní zařízení na zahradu nabízí spoustu možností zejména pro děti. Děti si tak mohou hrát venku na čerstvém vzduchu a ještě si zároveň zlepšovat své motorické dovednosti. Mimořádně oblíbené je k tomu fitness zařízení, které obsahuje žebřiny, ale i hrazdy a přitahovací tyče. Díky své robustnosti a odolnosti vůči povětrnostním vlivům je to takové ideální dětské hřiště pro celou rodinu. Nabízí rozmanité možnosti tréninku a tím i dokonalou kombinaci zábavy a sportu, ale i času stráveného společně – je totiž vhodné pro každého člena rodiny!

Venkovní sportovní zařízení k vlastnímu sestavení

Sestavení naší řady FIT je rychlé a nevyžaduje profesionální montážní službu. Pokud se rozhodneš, že si své oblíbené venkovní sportovní zařízení sestavíš sám, můžeš si na zahradě se správnými nástroji a materiály snadno vytvořit vlastní sportovní ráj.

Již celá léta je naší nejvyšší prioritou kvalita a bezpečná konstrukce. Neváhej proto zainvestovat do některého z našich produktů s dlouhou životností vyrobeného z evropského masivního dřeva. Díky tlakové impregnaci nevyžaduje materiál odolný vůči povětrnostním vlivům žádné další ošetřování ani dodatečné lakování, a proto se snadno udržuje. Na naše produkty navíc poskytujeme 5letou záruku⁴.

Wickey - Sportovní zařízení a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right