Ušetřete s naší LETNICE SALE

Venkovní cvičení s dřevěnou posilovací lavicí

Pokud chceš ještě zintenzivnit svůj venkovní trénink, nabízí posilovací lavice snadný způsob, jak své cvičení zpestřit. Díky posilovací lavici tak můžeš do svého plánu zařadit i cviky, které provádíš se závažím či bez něj a vystupňovat tak své tréninkové úspěchy. Pokud se rozhodneš pořídit si posilovací lavici, je to investice do tvého zdraví a kondice. Dobrá posilovací lavice může vydržet mnoho let a pomůže ti dosáhnout stanovených cílů. Pokud budeš pravidelně cvičit, určitě rychle zaznamenáš pozitivní účinky na své fyzické kondici a duševní pohodě.

Od naprostých začátečníků až po fitness nadšence: k mání jsou různé modely pro rozličné osobní preference, jako je nastavitelná posilovací lavice, multifunkční posilovací lavice, set posilovacích lavic nebo posilovací lavice s leg curl. Posilovací lavice vyrobená ze dřeva je však obzvláště robustní a odolná. Je nejen ideální pro venkovní použití, ale nabízí též ekologickou alternativu k tradičním posilovacím lavicím. Dřevo je přírodní surovina, a proto do tvé zahrady harmonicky zapadne i v podobě fitness zařízení.

Sada posilovací lavice Wickey FIT

Posilovací lavici z naší řady FIT lze snadno kombinovat s jakýmikoli sportovními přístroji FIT nebo si ji můžeš objednat rovnou jako set. Vytvoříš si tak svůj osobní tréninkový prostor na vlastní zahradě. S trochou zručnosti si můžeš posilovací lavici po dodání sám sestavit a hned začít s tréninkem. Díky minimalistickému provedení se posilovací lavice snadno seřizuje, takže si můžeš vždycky vybírat a měnit její ideální umístění na zahradě.

Při výběru venkovního fitness zařízení je důležité dbát na kvalitu a funkčnost. Naše výrobky jsou nejen robustní a odolné, ale může je používat celá rodina. Na základě dlouholetých zkušeností jsou všechny naše produkty navrženy tak, aby je mohl bezstarostně a bezpečně používat kdokoliv, nehledě na jeho věk.

Posilovací lavice se závažím pro maximální trénink

Posilovací lavice se závažím představuje mimořádně efektivní cvičební náčiní s širokým využitím. Od benchpressu až po sklapovačky a bicepsové zdvihy – rozmanitost cviků je vskutku obrovská. Použití závaží umožňuje cíleně zvyšovat svalovou sílu a posilovat celé tělo. Ať už jde o budování svalů, hubnutí nebo zpevnění postavy, v kombinaci s pravidelným tréninkem nabízí posilovací lavice se závažím optimální řešení pro efektivní a účinný trénink.

Wickey - Posilovací lavice a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right