Oblíbené kategorie

Dvojhoupačky pro vlastní zahradu

Dvojhoupačka ze dřeva je klasické dětské hřiště, které nesmí chybět v žádné zahradě. Když mohou děti létat vzduchem spolu se svými sourozenci nebo kamarády, je radost dětí obrovská. Na rozdíl od kovové dvojhoupačky se dají tyto dřevěné snadno a rychle přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Zkuste třeba zaměnit dětské houpačkové sedátko za houpačku pro miminka, aby se mohli odvážit svých prvních houpacích pokusů už i ti nejmenší z nás. Velkou vychytávkou našich houpačkových konstrukcí jsou posuvné houpačkové sloupky. Pouhými několika jednoduchými kroky můžete sloupky posunout po houpačkovém nosníku, takže se z dvojhoupačky vmžiku stane houpačka pro jednu osobu s přečnívajícím nosníkem. Na přečnívající nosník můžete upevnit provazový žebřík nebo lezecké lano a původní dvojhoupačka dětem rázem nabídne zcela nový rozměr hraní a dovádění!

Individuální houpačkové konstrukce a dvojhoupačky

U Wickey najdete velký výběr houpaček v jedinečných a kreativních designech. Od jednoduché dvojhoupačky se dvěma sedátky až po dřevěné dvojhoupačky s žebříkem. U nás vybere úplně každý. Ten správný model pro jakkoli velkou zahradu a pro jakkoli vysoký rozpočet. Kromě klasických dvojhoupaček se skluzavkou najdete v našem e-shopu také velmi originální houpačky. Houpačková konstrukce s lezeckou sítí nebo dřevěná dvojhoupačka s lezeckou stěnou se skvěle hodí především pro aktivní děti, které milují lezení a šplhání. Také naše dvojhoupačky s hnízdovou houpačkou nabízejí mimořádnou zábavu při houpání. Ve dvou nebo sami, vleže nebo v sedě – houpání na hnízdové houpačce se nikdy neomrzí! Vlastníte již dětskou prolézačku nebo hrací domeček? V tom případě je houpačková konstrukce od Wickey tím správným rozšířením. Vytvořte pro své děti jedinečný dobrodružný svět a zkombinujte klasické dřevěné pískoviště s dvojhoupačkovou konstrukcí od Wickey. Vaší kreativitě se meze nekladou!

Vysoce kvalitní dvojhoupačky ze dřeva

Všechny houpačkové konstrukce od Wickey jsou vyrobeny z masivního hranolu. Speciální tlaková impregnace zaručuje, že dřevo houpačky je odolné vůči povětrnostním vlivům. Zahradní dvojhoupačka tak může vaše děti doprovázet po mnoho let a zaručuje zábavu po dlouhou dobu. Pokud si chcete koupit dvojhoupačku, mějte oči na stopkách, protože v našem e-shopu získáte skvělé slevy. Výhodně ve výprodeji si pořiďte například dvojhoupačky nebo zlevněná dětská hřiště s dvojhoupačkou. V našem e-shopu k houpačkám najdete také odpovídající příslušenství k vytvoření dalších kombinací a rozšíření. Bohatý výběr houpačkových sedátek, gymnastického vybavení, gumových rohoží a kotev čeká, až je objevíte!

Filtr
Filtrovat podle
Nech si na první pohled zobrazovat naše nejnovější produkty, speciální nabídky nebo top produkty oceněné štítkem Wickey's Choice.
Zadejte dětské postele
Houpačky pro jednoho, dvojhoupačky nebo dokonce houpačka se skluzavkou – vyberete si pro každou zahradu.
Série / tloušťka sloupku
Naše označení jednotlivých řad vám poskytují informace o tloušťce sloupků, velikosti, tvaru a designu našich různých dětských hřišť. Vybere si tu naprosto každý!
Show products
Seřadit podle

Porovnej Produkty