Ušetřete s naší SPRING SALE

Oblíbené kategorie

Dvojhoupačky pro vlastní zahradu

Dvojhoupačka ze dřeva je klasické dětské hřiště, které nesmí chybět v žádné zahradě. Když mohou děti létat vzduchem spolu se svými sourozenci nebo kamarády, je radost dětí obrovská. Na rozdíl od kovové dvojhoupačky se dají tyto dřevěné snadno a rychle přizpůsobit vašim přáním a potřebám. Zkuste třeba zaměnit dětské houpačkové sedátko za houpačku pro miminka, aby se mohli odvážit svých prvních houpacích pokusů už i ti nejmenší z nás. Velkou vychytávkou našich houpačkových konstrukcí jsou posuvné houpačkové sloupky. Pouhými několika jednoduchými kroky můžete sloupky posunout po houpačkovém nosníku, takže se z dvojhoupačky vmžiku stane houpačka pro jednu osobu s přečnívajícím nosníkem. Na přečnívající nosník můžete upevnit provazový žebřík nebo lezecké lano a původní dvojhoupačka dětem rázem nabídne zcela nový rozměr hraní a dovádění!

Individuální houpačkové konstrukce a dvojhoupačky

U Wickey najdete velký výběr houpaček v jedinečných a kreativních designech. Od jednoduché dvojhoupačky se dvěma sedátky až po dřevěné dvojhoupačky s žebříkem. U nás vybere úplně každý. Ten správný model pro jakkoli velkou zahradu a pro jakkoli vysoký rozpočet. Kromě klasických dvojhoupaček se skluzavkou najdete v našem e-shopu také velmi originální houpačky. Houpačková konstrukce s lezeckou sítí nebo dřevěná dvojhoupačka s lezeckou stěnou se skvěle hodí především pro aktivní děti, které milují lezení a šplhání. Také naše dvojhoupačky s hnízdovou houpačkou nabízejí mimořádnou zábavu při houpání. Ve dvou nebo sami, vleže nebo v sedě – houpání na hnízdové houpačce se nikdy neomrzí! Vlastníte již dětskou prolézačku nebo hrací domeček? V tom případě je houpačková konstrukce od Wickey tím správným rozšířením. Vytvořte pro své děti jedinečný dobrodružný svět a zkombinujte klasické dřevěné pískoviště s dvojhoupačkovou konstrukcí od Wickey. Vaší kreativitě se meze nekladou!

Vysoce kvalitní dvojhoupačky ze dřeva

Všechny houpačkové konstrukce od Wickey jsou vyrobeny z masivního hranolu. Speciální tlaková impregnace zaručuje, že dřevo houpačky je odolné vůči povětrnostním vlivům. Zahradní dvojhoupačka tak může vaše děti doprovázet po mnoho let a zaručuje zábavu po dlouhou dobu. Pokud si chcete koupit dvojhoupačku, mějte oči na stopkách, protože v našem e-shopu získáte skvělé slevy. Výhodně ve výprodeji si pořiďte například dvojhoupačky nebo zlevněná dětská hřiště s dvojhoupačkou. V našem e-shopu k houpačkám najdete také odpovídající příslušenství k vytvoření dalších kombinací a rozšíření. Bohatý výběr houpačkových sedátek, gymnastického vybavení, gumových rohoží a kotev čeká, až je objevíte!

Wickey - Dvojhoupačka a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,76 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right