• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Houpačková sedátka

Vybrali jste si už dřevěnou houpačku nebo vhodné dětské hřiště s dvojhoupačkou od Wickey? V tom případě už vám teď chybí jen správné příslušenství. Mezi příslušenstvím k houpačkám od Wickey najdete vhodná houpačková sedátka pro děti všech věkových kategorií: objevíte tu houpačky pro miminka, dětské houpačky i cvičební náčiní.  Pokud máte více dětí, můžete na houpačkovou konstrukci zavěsit různá sedátka podle toho, co se vašim ratolestem nejvíc líbí. U Wickey najdete houpačky až pro čtyři děti.

Díky vysoce kvalitnímu příslušenství bude houpačka ve vaší zahradě přitahovat zaslouženou pozornost celého okolí. Ať už se rozhodnete pro houpačku z pneumatiky, pestře barevné houpačky plné fantazie nebo klasickou kombinaci houpačkové konstrukce se sedátkem ze dřeva – kvalita příslušenství k houpačkám od Wickey je patrná na první pohled.

Houpačky pro miminka

Malým miminkům přináší houpání mimořádnou zábavu. Pohyb na čerstvém vzduchu přinese vašemu děťátku spoustu radosti. Je proto velmi důležité, aby děti seděly v houpačce bezpečně a stabilně. Při výběru správného houpačkového sedátka se můžete řídit zcela podle svého vkusu. Všechny dětské houpačky od Wickey nabízejí potřebnou bezpečnost a maximální pohodlí. Například dřevěné houpačky pro miminka jsou krásně měkké a mají vzhled přírodního dřeva. Obzvlášť oblíbené jsou nastavitelné houpačky od Wickey pro miminka. Dají se upravit podle toho, jak dítě postupně roste, dokud se z houpačky pro miminka nestane houpačka pro malé děti.

Dětské houpačky a hnízdové houpačky  

Pořádně napínavý je pak výběr pro děti od 3 let, protože dětské houpačky od Wickey jsou k dispozici v mnoha různých variantách. Co se vašemu dítěti líbí nejvíc? Vybírat můžete mezi talířovou houpačkou z plastu nebo třeba houpačkou od Wickey v podobě koníka, na němž se malí dobrodruzi vrhnou do pestrého světa fantazie: volba je jen a jen na vás. Velká hnízdová houpačka nabízí nejen prostor pro několik dětí, ale umožňuje také odvážné umělecké kousky jako třeba houpání vleže a vestoje! Hnízdové houpačky od Wickey se snadno zavěsí a jsou k mání v průměrech od 60 cm do 120 cm. Sourozenci a nerozluční kamarádi se rádi houpou společně v útulné gondolové houpačce a sportovní neposedové zas budou mít obrovskou radost z gymnastického náčiní, jakým jsou třeba cvičební kruhy nebo hrazda. U nás navíc najdete také dřevěné dětské houpačky pro vnitřní i venkovní použití. Výběr houpačkových sedátek od Wickey je stejně rozmanitý, jako jsou rozmanité typy dětí.

Sedátko pro dvojhoupačku a gondolová houpačka

Pokud vaše děti vášnivě rády létají povětřím a z hloubi duše milují pocit houpání, pak je správnou volbou gondolová houpačka. Malí piloti mohou sedět na dětské houpačce naproti sobě a navzájem si fandit. Rám gondolové houpačky je vyroben z práškově lakovaného kovu, lavičky na sezení zase z kvalitního dřeva nebo plastu. Pokud byste chtěli objevit ještě více dvojhoupaček, podívejte se i na naši jedinečnou obří houpačku nebo na naši houpačku od Wickey z pneumatiky!

Houpačková sedátka pro veřejná dětská hřiště

Wickey nabízí také spoustu nápaditých houpačkových sedátek pro miminka i malé děti, hnízdových houpaček a cvičebního náčiní pro veřejné použití. Houpačkové příslušenství pro veřejné použití splňuje evropskou normu pro dětská hřiště EN 1176, a proto se ideálně hodí pro použití ve školách, školkách a na veřejných dětských hřištích. Houpačková sedátka od Wickey pro veřejná dětská hřiště těží z mimořádné odolnosti vůči povětrnostním vlivům i vůči vandalismu. Houpačkové háky a houpačkové spojky jsou také testovány a nabízejí stabilitu a bezpečnost i při obzvláště vysokém zatížení.

Připevnění houpačkového sedátka

Houpačková konstrukce je postavená a teď už chybí jen houpačkové sedátko, aby mohla houpací zábava naplno vypuknout. Houpačkové sedátko, které si vyberete, můžete namontovat na houpačku Wickey v několika jednoduchých krocích. V závislosti na modelu houpačkového sedátka se můžete rozhodnout mezi houpačkovou objímkou s karabinou nebo houpačkovým hákem. Houpačková objímka se upevňuje kolem nosníku. Houpačkový hák se připevní vyvrtáním otvoru do nosníku.

Ať už se jedná o jednoduchou houpačkovou konstrukci, houpačku se skluzavkou nebo kompletní dětské hřiště: u Wickey máte nespočet možností sestavit atraktivní dobrodružné hřiště pro své dítě. Spoustu dalších dětských hřišť najdete i u FATMOOSE!

Náš tip: aby byla zajištěna nezbytná bezpečnost ozvlášť živých neposedů, je vhodné vyložit oblast kolem houpačky a dětského hřiště gumovou dlažbou.

Wickey - Příslušenství k houpačkám a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right