• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Proto Wickey

Může snad být něco hezčího než rozzářené dětské oči? Již více než 25 let je naším cílem dopřát vašim nejmenším nezapomenutelné dětství plné nekonečných dobrodružství. Zatímco budou vaše děti prožívat úžasné chvíle se svými kamarády, vy se zatím pohodlně usaďte a relaxujte.

4 důvody, které přesvědčí

Wickey nabízí:

  • maximální bezpečnost
  • dětská hřiště navržená v Německu
  • dlouholeté zkušenosti
  • zákaznickou podporu

Co přesně to znamená, vám nyní rádi podrobně vysvětlíme.

Maximální bezpečnost

Bezstarostná zábava

Bezpečnost vašich dětí je pro nás samozřejmě tou nejvyšší prioritou. Z tohoto důvodu věnujeme velkou pozornost co nejvyšší kvalitě a bezpečné konstrukci našich výrobků. Máte další otázky ohledně bezpečnosti našich dětských hřišť? Naše zákaznická podpora vám ochotně osobně poradí.

Novinka: Pečeť kvality Wickey

Symbolem naší značky je nejvyšší kvalita a maximální bezpečnost. Proto nyní každé originální dětské hřiště od Wickey nese naši pečeť kvality.

Dětská hřiště navržená v Německu

10 let záruky¹

Sázíme na kvalitu a to zaručuje, že všechny dřevěné prvky, které používáme, jsou zpracovány a vyrobeny v Německu. Na naše vysoce kvalitní dřevěná dětská hřiště poskytujeme záruku 10 let¹. Aby byla zaručena nejen platnost naší záruky, ale také bezpečné upevnění dětského hřiště v zemi, doporučujeme našim zákazníkům zakoupit současně rovněž naše zemní kotvy.

Tlakově impregnované masivní dřevo

Tlaková impregnace, která chrání před nepříznivými vlivy prostředí, zajišťuje nejen dlouhou životnost a dlouhotrvající zábavu, ale díky ní se naše dětská hřiště také obzvláště snadno udržují, protože není zapotřebí žádný další nátěr – a to zase chrání naše životní prostředí.

Převládá zkušenost

Naše první dětské hřiště si našlo cestu do zahrady již před mnoha lety a už tehdy nadchlo stejnou měrou děti i rodiče. Neustálým dalším vývojem našich dětských hřišť míříme spolu s našimi zákazníky už celé generace k našemu nejvyššímu cíli, jímž je spokojenost zákazníků

Jsme pro naši věc zcela zapálení

Ať už se jedná o dětské hřiště, nebo houpačku, pro soukromý, nebo veřejný sektor: jsme opravdu hrdi na to, že jsme svými produkty dokázali zaujmout miliony spokojených zákazníků z celé Evropy V našem bohatém sortimentu si své ideální dřevěné herní vybavení vybere každá rodina.

Více než 1 milion spokojených zákazníků

Zákaznická podpora

Jsme tu pro vás

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete podporu? Nenecháme vás napospas bez podpory Protože u Wickey máte k dispozici individuální a nejmodernější digitální pomocníky. Poradíme vám s výběrem toho správného dětského hřiště, podpoříme vás při montáži a jsme vám k dispozici i pro zodpovězení případných dalších dotazů.

Horká linka podpory

K ideálnímu dětskému hřišti

Najděte si díky našemu osobnímu a individuálnímu poradenství ideální dětské hřiště pro svou zahradu.

Bilt App

3D digitální průvodce

Ušetřete 30 % času potřebného k sestavení dětského hřiště díky našemu inovativnímu návodu na vašem smartphonu, který vás krok za krokem provede celou montáží.

Učte se od odborníků

Montážní video

Naši profíci prezentují v našem podrobném video návodu montáž dětského hřiště v 10 jednoduchých krocích.

Přesvědčili jsme vás?

ajděte si své ideální dětské hřiště hned teď

K dětským hřištím
Nahrávám...

Porovnej Produkty

chevron-right