Ušetřete až 35%! Neváhej a rychle nakup

Proto Wickey!

Nahrávám...

Proto Wickey!

Snem firmy Wickey je zaujmout děti a inspirovat je, aby žily svá vlastní dobrodružství. Existuje k tomu snad lepší místo než vlastní domov? Vsadili jsme na rozvoj bezpečných a kreativních dětských hřišť a postelí, abychom fantazii vašich ratolestí poskytli nové, dobrodružné impulsy.

10 let záruky

Ať už se děti se svým hřištěm ocitnou kdekoliv – na slunném ostrově, v legendárním království nebo na skrytých místech v džungli – na všechny naše kvalitní dřevěné díly poskytujeme 10letou záruku, pokud si zároveň zakoupíte i naše kotvy. Na naše úžasné příslušenství nabízíme dvouletou záruku.

Impregnované dřevo – myslíme dopředu!

Naše dřevo, to jsou doslova pilíře, na kterých stojí náš svět fantazie. Proto také klademe ten nejvyšší důraz na špičkovou kvalitu: tlaková impregnace, která chrání dřevo před vlivy okolního prostředí, zaručuje nejen dlouhou životnost produktu, ale chrání před nečasem také všechna dobrodružná království či poklady. Bezpečné dobrodružství pro všechna roční období!

Vyrobeno v Německu

Skutečně kvalitní produkty z trvale udržitelné výroby v Německu – co víc si přát? S našimi produkty vyrážejí dobrodruzi a objevitelé na cestu do říše fantazie a navíc s pocitem naprostého bezpečí! Sázíme na kvalitu: všechny dřevěné prvky, které používáme, jsou zpracovány a vyrobeny v Německu.

Evropský miláček zákazníků!

Nápady vznikají ze snů. Dětské hřiště nebo houpačka, pro soukromé nebo veřejné účely: miliony spokojených zákazníků z celé Evropy už v našem sortimentu objevili svůj zcela vlastní poklad. Staňte se součástí naší velké rodiny!

Pohádkové tematické světy!

Ať už se váš potomek stane pirátem na širém moři, astronautem ve vesmíru nebo se vydá hledat zlato v džungli – Wickey rozvíjí kreativní a herní sny velkých i malých dobrodruhů. Náš sortiment zahrnuje nejen vybavení pro venkovní dětská hřiště, jako jsou hrací věže, houpačky nebo pískoviště – s námi se dá i báječně snít: náš bohatý a rozmanitý sortiment zahrnuje i úžasné dětské postele, které si můžete – stejně jako naše dětská hřiště – vylepšit naším skvělým příslušenstvím.

Bezpečné hraní

Aby mohli všichni piráti, objevitelé a superhrdinové bezpečně vyrazit na svou dobrodružnou cestu, vyrábíme a testujeme naše dětská hřiště v Německu. Používáme pouze pečlivě vybrané materiály, jako je například masivní dřevo, a vysoce kvalitní kotvy nebo houpačkové objímky. Kromě kreativního designu věnujeme velkou pozornost také bezpečné konstrukci našich výrobků. Díky tomuto základu je i hodně veselé a divoké hraní zcela bezpečným zážitkem.