Ušetřete s naší SUNNY SALE

Oblíbené kategorie

Kupte si výhodně lezecké kameny a lezecké úchyty

Lezecké kameny a lezecké úchyty představují na každém zahradním dětském hřišti skvělou zábavu. Wickey nabízí rozmanitou škálu lezeckých úchytů, lezeckých stěn i lezeckých sítí. Tyto produkty jsou ideální pro rozšíření vašeho dětského hřiště od Wickey. Každá dětská prolézačka se tak může výhodně doplnit o barevné lezecké kameny a lezecké úchyty.

 

Naše příslušenství k hracím věžím zaujme různými tvary a barvami, takže si každý malý horolezec od 3 let může vybrat, co se mu líbí. Materiály jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a zajišťují celé roky lezecké zábavy. Odpovídající zemní kotvy stabilizují nejen dětská hřiště a houpačky, ale také lezecké stěny.

Dětská prolézačka s mnoha možnostmi lezení

Pro vaše individuální dětské hřiště s lezeckou stěnou se skvěle hodí naše lezecké úchyty pro děti! Různé tvary a velikosti podporují vývoj motoriky i smysl pro rovnováhu. Jsou k dispozici v červené, modré, žluté a zelené barvě. Můžete se ovšem také rozhodnout pro barevnou sadu. Malé lezecké úchyty mají velikost 9 cm, střední 10 cm a velké 15 cm. Vyberte si velikost nebo úroveň obtížnosti podle individuálních potřeb a schopností svých dětí.

 

Abyste mohli lezecké úchyty připevnit přímo na lezeckou stěnu, jsou součástí dodávky šrouby s válcovou hlavou a narážecí matice. Kvalitní kompozitní materiál se zabudovanými kovovými kroužky přesvědčí vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům. Objednejte si lezecké úchyty výhodně online!

Lezecká stěna do zahrady

Dětské hřiště s lezeckou stěnou zve všechny děti k lezení. Pro maximální využití barevných lezeckých úchytů pro děti je lezecká stěna Wickey naprosto ideální. Můžete objednat online buď volně stojící lezeckou stěnu nebo stěnu jako přídavný modul k vašemu dětskému hřišti se skluzavkou. V závislosti na výšce podesty se mění úhel stoupání. Dřevěné stěny mohou být jak otevřené, tak i uzavřené. Sestávají z masivních podpůrných sloupků a dřevěných desek, které jsou tlakově impregnovány.

 

A toto jste věděli? Dětské hřiště od Wickey lze rozšířit nejen o šplhací tyč, provazové žebříky a hrazdové tyče na cvičení v zahradě, ale i o pískoviště, houpačku a skluzavku. Je úplně jedno, pro které dětské hřiště nebo dětský domeček se rozhodnete, každou dětskou prolézačku lze rozšířit pomocí všech našich herních prvků.

Wickey - Lezecké chyty a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right