Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Lezecké chyty

Kupte si výhodně lezecké kameny a lezecké úchyty

Lezecké kameny a lezecké úchyty představují na každém zahradním dětském hřišti skvělou zábavu. Wickey nabízí rozmanitou škálu lezeckých úchytů, lezeckých stěn i lezeckých sítí. Tyto produkty jsou ideální pro rozšíření vašeho dětského hřiště od Wickey. Každá dětská prolézačka se tak může výhodně doplnit o barevné lezecké kameny a lezecké úchyty.

 

Naše příslušenství k hracím věžím zaujme různými tvary a barvami, takže si každý malý horolezec od 3 let může vybrat, co se mu líbí. Materiály jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům a zajišťují celé roky lezecké zábavy. Odpovídající zemní kotvy stabilizují nejen dětská hřiště a houpačky, ale také lezecké stěny.

Dětská prolézačka s mnoha možnostmi lezení

Pro vaše individuální dětské hřiště s lezeckou stěnou se skvěle hodí naše lezecké úchyty pro děti! Různé tvary a velikosti podporují vývoj motoriky i smysl pro rovnováhu. Jsou k dispozici v červené, modré, žluté a zelené barvě. Můžete se ovšem také rozhodnout pro barevnou sadu. Malé lezecké úchyty mají velikost 9 cm, střední 10 cm a velké 15 cm. Vyberte si velikost nebo úroveň obtížnosti podle individuálních potřeb a schopností svých dětí.

 

Abyste mohli lezecké úchyty připevnit přímo na lezeckou stěnu, jsou součástí dodávky šrouby s válcovou hlavou a narážecí matice. Kvalitní kompozitní materiál se zabudovanými kovovými kroužky přesvědčí vynikající odolností vůči povětrnostním vlivům. Objednejte si lezecké úchyty výhodně online!

Lezecká stěna do zahrady

Dětské hřiště s lezeckou stěnou zve všechny děti k lezení. Pro maximální využití barevných lezeckých úchytů pro děti je lezecká stěna Wickey naprosto ideální. Můžete objednat online buď volně stojící lezeckou stěnu nebo stěnu jako přídavný modul k vašemu dětskému hřišti se skluzavkou. V závislosti na výšce podesty se mění úhel stoupání. Dřevěné stěny mohou být jak otevřené, tak i uzavřené. Sestávají z masivních podpůrných sloupků a dřevěných desek, které jsou tlakově impregnovány.

 

A toto jste věděli? Dětské hřiště od Wickey lze rozšířit nejen o šplhací tyč, provazové žebříky a hrazdové tyče na cvičení v zahradě, ale i o pískoviště, houpačku a skluzavku. Je úplně jedno, pro které dětské hřiště nebo dětský domeček se rozhodnete, každou dětskou prolézačku lze rozšířit pomocí všech našich herních prvků.