• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Udělej dětem radost domečkem na sloupech od Wickey

Pokud chceš děti potěšit domečkem na sloupech, jsi u Wickey na správné adrese. Ať už to bude útulný domek na sloupech s pískovištěm nebo sportovní domeček na sloupech s houpačkou a skluzavkou – u Wickey si vždy vážíme individuálních přání našich zákazníků. Aby se dal zahradní domeček na sloupech uzpůsobit potřebám malých dobrodruhů, vyvíjíme naše dětská hřiště tak, aby se dala snadno rozšířit. Jakmile se jednou domeček na sloupech postaví, dá se snadno kombinovat s dalšími zahradními herními prvky. Projekt vlastnoruční montáže domečku na sloupech se zaručeně postará o zábavu celé rodině. Příslušenství lze snadno uzpůsobit dle preferencí dětí. S trochou barvy se z dětského domečku na sloupech stane skutečný unikát – kreativitě se tu opravdu meze nekladou. Zahradní domeček na sloupech lze snadno proměnit v plážovou oázu nebo tajný úkryt v džungli. Není nutný žádný dodatečný nátěr dřeva, protože díky tlakové impregnaci je již chráněno před všemi povětrnostními vlivy. S naší vysoce kvalitní houpačkou, dětským domečkem na sloupech, pískovištěm či dětským hřištěm v hravém designu chceme rodinám přinést nápadité dobrodružné hřiště přímo na zahradu! Jakmile naše domečky na sloupech vykouzlí úsměv na dětských tvářích, je náš úkol splněn!

Domeček na sloupech se skluzavkou a houpačkou na zahradu

Domeček na sloupech od Wickey se skluzavkou a houpačkou je ideálním místem k prožívání mnoha vzrušujících dobrodružství. Děti tak mohou ve vlastní zahradě popustit uzdu své kreativitě a vytvořit si vlastní fantazijní svět. Malí horolezci mohou na domečku na sloupech s lezeckou stěnou zdolávat ty nejvyšší vrcholy. Domeček na sloupech s pískovištěm nabízí spoustu místa k vyhrabávání skrytých pokladů nebo k pečení pískových koláčů. U Wickey nabízíme velký výběr domečků na sloupech pro děti – jsou stejně rozmanité jako záliby tvých ratolestí. Najdeš tu něco šikovného pro děti všech věkových kategorií i pro každou velikost zahrady. Podle potřeby si vybírej mezi domečkem na sloupech s výškou podesty 150 cm nebo 120 cm. Dům na sloupech s houpačkou a skluzavkou je ideálním kompletním balíčkem pro nová dobrodružství s kámoši i sourozenci. Abychom tvým dětem nabídli tu nejvyšší míru bezpečnosti, můžeš v našem e-shopu získat ochranné rohože proti pádu, které se dají rozložit pod domeček na sloupech. Díky různým houpačkám, žebříkům a dalším atraktivním doplňkům dětského domečku tu není o zábavu nouze. Pokud se rozhodneš pro koupi domečku na sloupech, u Wickey určitě najdeš to, co hledáš.

Vlastnoruční montáž domečku na sloupech snadno a rychle

Postavit domeček na sloupech vlastníma rukama zvládne s trochou dopomoci jistě každý. Protože rovnou s ním dodáváme jednoduchý montážní návod. Aby byla montáž dětského hřiště co nejjednodušší, vytvořili jsme pro tebe podrobné montážní video. Získáš tak užitečné tipy, rady a podněty pro optimální postup. A jakmile budeš mít připraveno všechno potřebné náčiní, projekt vlastnoruční montáže domečku na sloupech může začít. Vzhledem k tomu, že dřevo našeho domečku na sloupech je tlakově impregnováno, dá se s ním rovnou pracovat, aniž by se ještě muselo natírat. Pečlivě si naplánuj, jak domeček na sloupech nejlépe na zahradu umístíš. Předejdeš tak problémům se stavebními překážkami, jako jsou třeba kořeny, které by mohly montáž domečku na sloupech se skluzavkou a pískovištěm zpomalit.

Náš tip: při vlastnoruční montáži domečku na sloupech je samozřejmě na prvním místě bezpečnost tvých dětí. Aby byl domeček na sloupech se skluzavkou a pískovištěm stabilní, najdeš u dětských hřišť od Wickey potřebné zemní kotvy i rouno proti prorůstání plevele.

Vhodné příslušenství pro dětský domeček na sloupech

Pokud chceš svým ratolestem pořídit dětský domeček na sloupech, nemělo by k němu chybět to správné příslušenství. V závislosti na věku a zájmech tvých dítek můžeš svůj zahradní domeček na sloupech snadno rozšířit o jednotlivé kusy příslušenství. Co takhle sada lezeckých chytů na zkrášlení lezecké stěny domečku na sloupech? Nebo prostě vyměň jednu z houpaček za žebřík nebo za houpačku pro miminko. S produkty od Wickey není ovšem postaráno jen o zábavu, ale i o bezpečnost tvých dětí: s ochrannými rohožemi proti pádu je vždy zaručeno měkké přistání – bez ohledu na to, zda jsi zvolil domeček na sloupech s výškou podesty 150 nebo 120 cm. V našem e-shopu Wickey jistě najdeš velký výběr příslušenství, které si můžeš ke svému domečku na sloupech za výhodnou cenu objednat.

Wickey - Domečky na sloupech a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right