Ušetřete až 35% - prodlouženo do 22.05.2022 včetně! Neváhej a rychle nakup

Vyberte si ideální dětské hřiště!

Ve 3 krocích k vašemu dětskému hřišti

Price
Price
Jaký máte rozpočet?
Next step (0)
Help Me Choose
Jak by mělo být vaše dětské hřiště velké?
Velikost S - (1,5-8 m²)
Velikost M - (8-15 m²)
Velikost L - (15-25 m²)
Velikost XL - (25-50 m²)
Next step (0)
Help Me Choose
Co vašemu dětskému hřišti nesmí chybět?
Se skluzavkou
Bez skulzavky
Se skluzavkou
Bez skluzavkou
Houpačka hnízdo
Pískoviště
Lezecká stěna
Lezecký modul
Hrazda
Dřevěná střecha
Plachtová střecha
Hrací domeček
Obchod s markýzou
Visutý můstek
Masivní schodiště se zábradlím
Piknikový stůl
Load results (0)
0 objevte odpovídající produkty
Nahrávám...

Houpačková spojka

Postavte si sami houpačku pomocí houpačkových spojek

Projekt „Postavte si houpačku sami“ začíná správným materiálem. Abyste si mohli sami postavit houpačku ze dřeva, potřebujete: hranoly, houpačkové spojky, houpačkové háky a pochopitelně také houpačková sedátka.

Houpačkové spojky od Wickey jsou ideální pro dřevěné houpačky vyrobené z hranolu a kulatiny. Náš sortiment nabízí vhodné spojovací prvky pro volně stojící houpačkové konstrukce, dětská hřiště i různá rozšíření, ale i nástěnné držáky pro připevnění houpačka ke zdi. V závislosti na typu a velikosti nosníků máte na výběr mezi houpačkovými spojkami kulatými, houpačkovými spojkami čtyřhrannými nebo tzv. houpačkovými spojkami smart.

Naše houpačkové nebo rohové spojky jsou vhodné pro volně stojící houpačkové konstrukce i pro doplňkové houpačky k dětským hřištím a dětským prolézačkám. Pokud si chcete pro své dítě sami postavit velkou houpačku, můžete si kromě houpačkové spojky objednat u Wickey i vhodné sloupky a zemní ukotvení.

Stěnová spojka pro dřevěné houpačky

Hledáte způsob, jak postavit houpačku v malé zahradě a chcete kvůli úspoře místa namontovat dřevěnou houpačkovou konstrukci na zeď? U Wickey najdete optimální stěnové spojky vyrobené z práškově lakovaného kovu, vhodné pro čtyřhranné nebo kulaté příčné nosníky. Čtyřhranná stěnová spojka je určena pro dřevěné hranoly a kulatá stěnová spojka pro kulatinu.

Kromě houpačkových spojek si v našem e-shopu pro dětské houpačky vyberte i vhodné příslušenství. U Wickey najdete velký výběr barevných houpaček pro miminka, originálních houpaček z pneumatik a hnízdových houpaček, na které se vejde i několik dětí. Nebo svou houpačkovou konstrukci doplňte o sadu cvičebních kruhů či žebřík. Variantou ke klasické dřevěné houpačce je lanovka. Lanovka opatřená talířovou houpačkou promění vaši zahradu ve skutečné dobrodružné hřiště.

Snadná instalace – bezpečné dovádění

Všechny houpačkové spojky od Wickey jsou předvrtány, takže se dá snadno určit správné umístění otvorů a jejich velikost ve dřevě. Příčky a sloupky jsou pro stavbu dřevěné houpačkové konstrukce optimálně připraveny. Hned jak ji postavíte, může zábava vypuknout! Houpačkové spojky, extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou vyrobené z práškově lakovaného kovu a spojují dřevěné hranoly bezpečně a robustně.

Touží snad vaše děti po ještě větší zábavě při houpání? Co byste tedy řekli pružinové houpačce? V e-shopu Wickey najdete roztomilé pružinové houpačky v podobě zvířátek v různých barvách.