Ušetřete s naší LETNICE SALE

Oblíbené kategorie

Postavte si sami houpačku pomocí houpačkových spojek

Projekt „Postavte si houpačku sami“ začíná správným materiálem. Abyste si mohli sami postavit houpačku ze dřeva, potřebujete: hranoly, houpačkové spojky, houpačkové háky a pochopitelně také houpačková sedátka.

Houpačkové spojky od Wickey jsou ideální pro dřevěné houpačky vyrobené z hranolu a kulatiny. Náš sortiment nabízí vhodné spojovací prvky pro volně stojící houpačkové konstrukce, dětská hřiště i různá rozšíření, ale i nástěnné držáky pro připevnění houpačka ke zdi. V závislosti na typu a velikosti nosníků máte na výběr mezi houpačkovými spojkami kulatými, houpačkovými spojkami čtyřhrannými nebo tzv. houpačkovými spojkami smart.

Naše houpačkové nebo rohové spojky jsou vhodné pro volně stojící houpačkové konstrukce i pro doplňkové houpačky k dětským hřištím a dětským prolézačkám. Pokud si chcete pro své dítě sami postavit velkou houpačku, můžete si kromě houpačkové spojky objednat u Wickey i vhodné sloupky a zemní ukotvení.

Stěnová spojka pro dřevěné houpačky

Hledáte způsob, jak postavit houpačku v malé zahradě a chcete kvůli úspoře místa namontovat dřevěnou houpačkovou konstrukci na zeď? U Wickey najdete optimální stěnové spojky vyrobené z práškově lakovaného kovu, vhodné pro čtyřhranné nebo kulaté příčné nosníky. Čtyřhranná stěnová spojka je určena pro dřevěné hranoly a kulatá stěnová spojka pro kulatinu.

Kromě houpačkových spojek si v našem e-shopu pro dětské houpačky vyberte i vhodné příslušenství. U Wickey najdete velký výběr barevných houpaček pro miminka, originálních houpaček z pneumatik a hnízdových houpaček, na které se vejde i několik dětí. Nebo svou houpačkovou konstrukci doplňte o sadu cvičebních kruhů či žebřík. Variantou ke klasické dřevěné houpačce je lanovka. Lanovka opatřená talířovou houpačkou promění vaši zahradu ve skutečné dobrodružné hřiště.

Snadná instalace – bezpečné dovádění

Všechny houpačkové spojky od Wickey jsou předvrtány, takže se dá snadno určit správné umístění otvorů a jejich velikost ve dřevě. Příčky a sloupky jsou pro stavbu dřevěné houpačkové konstrukce optimálně připraveny. Hned jak ji postavíte, může zábava vypuknout! Houpačkové spojky, extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům, jsou vyrobené z práškově lakovaného kovu a spojují dřevěné hranoly bezpečně a robustně.

Touží snad vaše děti po ještě větší zábavě při houpání? Co byste tedy řekli pružinové houpačce? V e-shopu Wickey najdete roztomilé pružinové houpačky v podobě zvířátek v různých barvách.

Wickey - Houpačková spojka a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right