Bezplatné dodání od ceny 1350 Kč*

Houpačka se skluzavkou

 1. Houpačka Wickey Smart Shake
  • Rozměr: D368 x Š390 cm
  • Dřevěná houpačka se skluzavkou, lezeckým modelem a 120 cm vysokou podestou
  16.289,00 Kč 11.499,00 Kč
 2. Houpačka Wickey Smart Sugar
  • Rozměr: D313 x Š390 cm
  • Dřevěná holčičí houpačka se skluzavkou a stříškou
  12.249,00 Kč 10.409,00 Kč
 3. Houpačka Wickey Prime Sky Slider
  • Rozměr: D311 x Š395 cm
  • Dřevěná dětská houpačka se zvlněnou skluzavkou
  14.119,00 Kč 11.999,00 Kč

Dřevěná houpačková konstrukce

Houpačka se skluzavkou je mezi dětskými hřišti skutečnou klasikou. Ať už na veřejných hřištích nebo doma na zahradě – dřevěná houpačka se skluzavkou tam prostě nesmí chybět. Na svých houpačkových sedátkách létají malí piloti vzhůru do oblak. Odvážní horolezci šplhají až na podestu, aby odtud sesvištěli po skluzavce do údolí. Objevte v našem e-shopu skvělé dvojhoupačky se skluzavkou pro kluky i holky každého věku. Skluzavka s houpačkou od Wickey se vejde téměř do každé zahrady díky prostorově úspornému designu a v naší nabídce si vybere každý s jakýmkoli rozpočtem. Nechte se inspirovat našimi dřevěnými houpačkami s příslušnými zvlněnými skluzavkami a vytvořte si na zahradě své vlastní hřiště.

Houpačková konstrukce se skluzavkou a podesto

Postavit si sami houpačku je pěkný projekt pro celou rodinu. Houpání a klouzání miluje každé dítě a je úplně jedno, zda ve dvojici nebo jen samo. V závislosti na věku dítěte si můžete zvolit výšku podesty a délku skluzavky individuálně podle svých potřeb. Pro menší děti je vhodná houpačková konstrukce se 120 cm vysokou podestou a 240 cm dlouhou zvlněnou skluzavkou. Pokud však počítáte s tím, že by měla zábava vydržet řadu let a oslovit zejména starší děti, doporučujeme houpačku s podestou vysokou 150 cm a extra dlouhou dětskou skluzavkou s 300 cm. Aby vaší fantazii nestálo nic v cestě, můžete si vybrat barvu skluzavky podle svých představ. Stejně jako všechna venkovní dětská hřiště od Wickey jsou i naše dětské houpačky vyrobeny z masivního dřevěného čtyřhranu a díky strukturovanému návodu k montáži si můžete snadno postavit vlastní houpačku. Díky tlakové impregnaci je dřevo chráněno před všemi povětrnostními vlivy, takže není nutný žádný dodatečný nátěr. S dětským hřištěm od Wickey jsou zaručeny celé roky zábavy!

Individuální houpačky s příslušenstvím

Velkou vychytávkou našich houpačkových konstrukcí jsou posuvné houpačkové sloupky. Pouhými několika jednoduchými kroky můžete sloupky posunout po houpačkovém nosníku, takže rázem vznikne houpačka pro jednoho s přečnívajícím nosníkem. Pro větší rozmanitost zábavy jednoduše připojte na konstrukci provazový žebřík, lezecké lano nebo boxovací pytel. Na své si ale u Wickey přijdou i ti nejmenší: vyměňte dětské houpačkové sedátko za sedátko pro miminka a mrňouskové budou moct rázem vylétnout poprvé až do oblak. Nechte se inspirovat naším skvělým příslušenstvím a vytvořte si herní ráj podle svých potřeb. Děti se rychle pohrouží do svého dobrodružného světa, ve kterém se promění ve velké hrdiny.