• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Kovová hrazda Wickey FIT FlexBar

Kovová hrazda Wickey FIT FlexBar

Cvičit na našich kovových hrazdách FlexBar mohou nejen děti, ale i dospělí je mohou využít pro své venkovní posilování.

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 28/06/24 - 04/07/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Kovové hrazdy pro fitness zařízení FlexBar

Cvičit na našich kovových hrazdách FlexBar mohou nejen děti, ale i dospělí je mohou využít pro své venkovní posilování. Tyčka k hrazdě jako rozšíření dětského hřiště Wickey je ideálním způsobem, jak hravou formou podpořit dětskou vytrvalost, sílu a obratnost. Kovovou hrazdu lze také kombinovat s naším venkovním sportovním vybavením řady FIT a přizpůsobit ji různé kondici a potřebám.

Zůstat zdravý a v dobré kondici je pro nás všechny důležité, ale najít si čas a motivaci k pravidelnému cvičení může být problém. Proto jsme vyvinuli tréninkové vybavení Wickey FIT pro domácí použití. S naší řadou FIT můžeš začít s venkovním tréninkem přímo u sebe na zahradě, aniž bys musel ztrácet čas cestou do fitka. Vytvoř si svůj osobní sportovní areál – pomocí produktů, které vyhovují tobě, tvé zahradě a tvému zaběhlému způsobu života. Cvičit můžeš se závažím nebo bez něj a klidně si tuhle tělocvičnu dle libosti rozšiř. Se cvičením tak může začít každý – bez ohledu na svou kondici.

Podrobné informace o produktu

  • Délka hrazdy: 65 cm, 90 cm nebo 125 cm
  • Průměr kovové hrazdy: Ø 32 mm
  • Červeně práškovaný kov
  • Včetně 4 šroubů a podložek
  • Extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU832310_k

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...