• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Venkovní dětskou kuchyňku Wickey Muddey Play

Venkovní dětskou kuchyňku Wickey Muddey Play

Naše venkovní kuchyňka zve děti, aby se venku kreativně vyřádiily, a nabízí jim nekonečné možnosti tvořit a experimentovat s pískem a vodou.

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 28/06/24 - 04/07/24
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Dětská kuchyňka na hraní Wickey Muddey Play

Naše venkovní kuchyňka zve děti, aby se venku kreativně vyřádiily, a nabízí jim nekonečné možnosti tvořit a experimentovat s pískem a vodou. Je to ideální doplněk k dětskému hřišti a lze jej snadno namontovat mezi dva sloupky. Venkovní kuchyňka je vyrobena z robustního plastu a dřeva odolného vůči povětrnostním vlivům a obsahuje interaktivní prvky, jako jsou otočné knoflíky, vodovodní kohoutek a umyvadlo. To vše zaručí celé hodiny zábavy na čerstvém vzduchu.

Informace o výrobku

  • Funkční vodovodní kohoutek, odnímatelný pro snadné plnění (objem 1,8 litru)
  • Miska na bláto s víkem v designu varné desky (objem 10 litrů)
  • Držák s odnímatelným vědrem a háčky
  • 3 knoflíky na vaření
  • Včetně všech potřebných šroubů

Upozornění:
Naši bahenní kuchyňku lze kombinovat s většinou věží z řady Smart a Flyer. Všechny kompatibilní věže najdete zde

Blátivou kuchyňku si můžete pořídit buď s barevným potiskem, nebo s kompletně předtištěnou plachtou. Nebo si můžete vybrat barevnou plachtu s dodatečnou bílou samolepicí fólií, kterou si sami vystřihnete a navrhnete.

Venkovní dětskou kuchyňku lze namontovat na dětské hřiště mezi dva sloupky ve vzdálenosti 80 cm, např. pod podestu, nebo na vnější stranu dětského hřiště, nikoli však v místech houpačkové konstrukce.

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU832362_k
DxŠxV80x28x62 cm

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...