Wickey SUPERSALE– obrovské slevy, nízké ceny, jen do 28. 2.

Veřejné dětské hřiště EN 1176

Stránka
Stránka

Herní prvky pro veřejná dětská hřiště

Rodiny s dětmi dětská hřiště velmi oceňují – děti si tu mohou hrát a dovádět do sytosti a nacházet při tom nové kamarády. V kempu, ve školce nebo prostě v parku: všude, kde je k dispozici veřejné dětské hřiště, se rodiny s malými dětmi cítí dobře. Vybavení dětských hřišť je testováno a certifikováno podle normy EU EN1176. Wickey nabízí í velký výběrcertifikovaných hracích věží a stabilních houpačkových konstrukcí pro veřejná dětská hřiště. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům i vandalismu a vydrží i ten největší nápor dětí. V e-shopu Wickey najdete profesionální herní prvky pro vaše zařízení. Hrací věž Wickey se skluzavkou a houpačkou nabízí masivní dřevo, propracovaný design a velmi dobrý poměr ceny a výkonu za vysoce kvalitní produkt. Zvyšte atraktivitu svého hotelu nebo restaurace veřejnou houpačkou nebo dětským hřištěm se skluzavkou. Na dětském hřišti mohou rodiče konečně trochu vypnout, zatímco si jejich ratolesti hravým způsobem trénují své dovednosti při lezení a houpání a poznávají nové kamarády.

Dětská hřiště PRO EN1176

Naše vdětská hřiště Wickey PRO byla speciálně navržena tak, aby splňovala nároky kladené na vybavení veřejných hřišť. Abyste si mohli své hřiště vytvořit zcela individuálně, jsou naše dětská hřiště 100% modulární. Robustní dřevěné sloupky zajišťují bezpečnou zábavu i při hraní velkých skupin dětí a vzdorují všem rozmarům počasí. Může padat sníh, pršet nebo pražit slunce – hrací věže PRO vzdorují všem rozmarům počasí. Svým jedinečným designem nadchnou dětská hřiště PRO od Wickey děti i rodiče.

Vyberte si u nás takové herní prvky, které zcela vyhovují vaší restauraci, hotelu nebo obci: domeček na sloupech je ideální pro mateřské a základní školy, protože díky výšce podesty 100 cm na něj hbitě vylezou dokonce i mladší děti. Pokud si chcete pořídit univerzální hřiště pro školu nebo větší kemp, je optimální volbou je stabilní dětská prolézačka nebo dětská hřiště. Velká hrací věž nabízejí několika věžemi, visutými můstky a pískovišti dostatek prostoru pro velké skupiny dětí a jsou optimální pro časté a pravidelné používání. U Wickey najdete individuální dětská hřiště se skluzavkami a integrovaným pískovištěm pro veřejné použití. Série věží PRO je testována na kvalitu a bezpečnost.

Téměř všechny věže PRO lze zakoupit s houpačkovou konstrukcí, nebo bez ní. Zatímco modely G-Force s houpačkou nabízejí další zábavu navíc, základní modely jsou zase prostorově úspornější. Doplňte svou dětskou prolézačku PRO houpačkovou konstrukcí G-FORCE a naším certifikovaným příslušenstvím, jako je například skluzavka nebo hasičská tyč, a už má vaše hřiště má všechno, po čem prahne každé dítě.

Houpačky pro veřejné prostory

Houpání představuje skvělou zábavu pro každé dítě! Díky bohaté nabídce houpačkových sedátek od Wickey zažijí všechny děti na vašem veřejném hřišti velká dobrodružství. Namontujte sedátko houpačky pro miminka speciálně navržené pro veřejné užívání a certifikované podle normy EU EN 1176 nebo naši robustní houpačku hnízdo, která umožňuje společné pohoupání několika dětem najednou. V e-shopu Wickey najdete samozřejmě i klasické modely, jako jsou houpačková sedátka pro veřejné užívání Pokud jste již objevili své favorizované houpačkové sedátko, budete potřebovat vhodné houpačkové háky pro montáž. V e-shopu Wickey najdete široký výběr houpačkových háků pro bezpečné uchycení a skvělé příslušenství pro houpačky!

Příslušenství pro dětská hřiště certifikované podle DIN EN 1176

Kromě certifikovaných houpaček aKromě certifikovaných houpaček a skluzavek nabízí e-shop Wickey žárově pozinkované houpačkové háky pro rychlé a bezpečné připevnění k nosníku houpačky. Vaše dětské hřiště PRO je ukotveno v zemi pomocí extra velkých úhlových kotev certifikovaných podle normy EU EN 1176. Kromě toho můžete své dětské hřiště rozšířit o příslušenství certifikované pro veřejné použití. Madla, lezecké chyty, gumová dlažba nebo pružinové houpačky. Díky výbavě od Wickey pro veřejné použití bude vaše dětské hřiště ještě atraktivnější pro všechny věkové kategorie.