Ušetřete s naší SUNNY SALE

Oblíbené kategorie

Herní prvky pro veřejná dětská hřiště

Rodiny s dětmi dětská hřiště velmi oceňují – děti si tu mohou hrát a dovádět do sytosti a nacházet při tom nové kamarády. V kempu, ve školce nebo prostě v parku: všude, kde je k dispozici veřejné dětské hřiště, se rodiny s malými dětmi cítí dobře. Vybavení dětských hřišť je testováno a certifikováno podle normy EU EN1176. Wickey nabízí í velký výběrcertifikovaných hracích věží a stabilních houpačkových konstrukcí pro veřejná dětská hřiště. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům i vandalismu a vydrží i ten největší nápor dětí. V e-shopu Wickey najdete profesionální herní prvky pro vaše zařízení. Hrací věž Wickey se skluzavkou a houpačkou je vyrobena z masivního dřeva a nabízí propracovaný design a velmi dobrý poměr ceny a výkonu za vysoce kvalitní produkt. Zvyšte atraktivitu svého hotelu nebo restaurace veřejnou houpačkou nebo dětským hřištěm se skluzavkou. Na dětském hřišti mohou rodiče konečně trochu vypnout, zatímco si jejich ratolesti hravým způsobem trénují své dovednosti při lezení a houpání a poznávají nové kamarády.

Dětská hřiště PRO EN1176

Naše dětské hřiště Wickey PRO bylo speciálně navrženo tak, aby splňovalo nároky kladené na vybavení veřejných hřišť. Abyste si mohli své hřiště vytvořit zcela individuálně, jsou naše dětská hřiště 100% modulární. Robustní dřevěné sloupky zajišťují bezpečnou zábavu i při hraní velkých skupin dětí a vzdorují všem rozmarům počasí. Může padat sníh, pršet nebo pražit slunce – hrací věže PRO vzdorují všem rozmarům počasí. Svým jedinečným designem nadchnou dětská hřiště PRO od Wickey děti i rodiče.

Vyberte si u nás takové herní prvky, které zcela vyhovují vaší restauraci, hotelu nebo obci: domeček na sloupech je ideální pro mateřské a základní školy, protože díky výšce podesty 100 cm na něj hbitě vylezou dokonce i mladší děti. Pokud si chcete pořídit univerzální hřiště pro školu nebo větší kemp, je optimální volbou stabilní dětská prolézačka nebo dětská hřiště. Velká hrací věž nabízí několik věží, visuté můstky a pískoviště. Dostatek prostoru pro velké skupiny dětí. Jsou optimální pro časté a pravidelné používání. U Wickey najdete individuální dětská hřiště se skluzavkami a integrovaným pískovištěm pro veřejné použití. U série věží PRO je testována kvalita i bezpečnost.

Téměř všechny věže PRO lze zakoupit s houpačkovou konstrukcí, nebo bez ní. Zatímco modely G-Force s houpačkou nabízejí ještě více zábavy, základní modely jsou zase prostorově úspornější. Doplňte svou dětskou prolézačku PRO houpačkovou konstrukcí G-FORCE a naším certifikovaným příslušenstvím, jako je například skluzavka nebo hasičská tyč, a už má vaše hřiště vše, po čem prahne každé dítě.

Houpačky pro veřejné prostory

Houpání představuje skvělou zábavu pro každé dítě! Díky bohaté nabídce houpačkových sedátek od Wickey zažijí všechny děti na vašem veřejném hřišti velká dobrodružství. Namontujte sedátko houpačky pro miminka speciálně navržené pro veřejné použití a certifikované podle normy EU EN 1176 nebo naši robustní hnízdovou houpačku, která umožňuje společné pohoupání několika dětem najednou. V e-shopu Wickey najdete samozřejmě i klasické modely, jako jsou houpačková sedátka pro veřejné použití. Pokud jste již objevili své oblíbené houpačkové sedátko, potřebujete ještě vhodné houpačkové háky pro montáž. V e-shopu Wickey najdete široký výběr houpačkových háků pro bezpečné uchycení a skvělé příslušenství pro houpačky!

Příslušenství pro dětská hřiště certifikované podle DIN EN 1176

Kromě certifikovaných houpaček a certifikovaných houpaček a skluzavek nabízí e-shop Wickey žárově pozinkované houpačkové háky pro rychlé a bezpečné připevnění k nosníku houpačky. Vaše dětské hřiště PRO je ukotveno v zemi pomocí extra velkých úhlových kotev certifikovaných podle normy EU EN 1176. Kromě toho můžete své dětské hřiště rozšířit o příslušenství certifikované pro veřejné použití. Madla, lezecké úchyty, gumová dlažba nebo pružinové houpačky. Díky výbavě od Wickey pro veřejné použití bude vaše dětské hřiště ještě atraktivnější pro všechny věkové kategorie.

Wickey - Veřejné dětské hřiště a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,77 z 5 hvězdiček.

FAQ

  • Kolik stojí dětské hřiště pro veřejné použití?

    Náklady na veřejné dětské hřiště se značně liší a závisí na různých faktorech, jako jsou např. jeho velikost, instalovaná zařízení a údržba.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right