• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Dětské hřiště Wickey EN 1176

U řady dětských hřišť projektu Wickey Hy Land si můžete být certifikátem EN 1176 jistí. Ten budete potřebovat, pokud si děti mají hrát a zažívat dobrodružství na veřejných dětských hřištích (včetně školky nebo školy, sportovního klubu nebo kempu).

Veřejná dětská hřiště

Aby mohly vaše ratolesti využívat skvělé dětské hrací věže a prolézačky i na veřejných místech, dali jsme otestovat naše dětská hřiště řady PRO a Hy Land. Jen se u nás porozhlédněte: najdete tu něco pro malá i velká prostranství, pro menší i větší rozpočet: veřejné hrací věže nebo třeba veřejné houpačky!

Velký výběr veřejných prolézaček

Co v rámci svého veřejného dětského hřiště s certifikátem EN 1176 obdržíte? Samé skvělé věci! To vy jste u nás ve Wickey pánem a máte možnost vybrat si mezi bohatým sortimentem dětských hřišť. Pokud se vám líbí spíše jednoduché a malé modely, doporučujeme vám naše dětská hřiště Hy Land, projekt 1 a 2. V tomto případě obdržíte pískoviště, zábavnou zvlněnou skluzavku a zastřešené nebo nezastřešené dětské hřiště. Pokud vaše dítě platí mezi svými kamarády za krále houpaček, vyberte si dětské hřiště Hy Land s houpačkou. Modely číslo 3 až 8 jsou dostupné s houpačkou nebo bez ní, a ta se dá navíc případně snadno dokoupit později. V tom případě si objednejte buď náš doplňkový modul dětské houpačky Hy Land nebo naši kompletní dětskou houpačku Hy Land, která může snadno stát samostatně a má také certifikát EN 1176. Hodí se sem i veřejná houpačková konstrukce PRO Swing.

Veřejná dětská hřiště, nástavby a příslušenství

Wickey slibuje, že vždy získáte masivní trámy a bezpečné ukotvení. A aby se dalo všechno snadno a co nejrychleji postavit, dodává Wickey také podrobné a jednoduché návody k montáži. Dětské prolézačky od Wickey samozřejmě vydrží jakkoli nepříznivé počasí. Je to mimo jiné zásluhou našeho tlakově impregnovaného dřeva a práškově lakovaných kovových a nerezových částí, které byly speciálně navrženy a připraveny pro venkovní používání. U nás však obdržíte také příslušenství pro dětská hřiště tak, aby sestavení vaší hrací věže už doopravdy nestálo nic v cestě. Nebo snad hledáte nějaké jiné vybavení pro veřejné hřiště? Potom vám například můžeme doporučit veřejnou pružinovou houpačku. Tady je o zábavu postaráno!

Wickey - Veřejná dětská hřiště a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,69 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right