• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Ještě větší rozmanitost pro veřejná dětská hřiště: cvičební hrazdy a nástěnné tyče vysoké kvality

Pro veřejná dětská hřiště, ať už se nacházejí v kempech či u hotelů nebo restaurací, je výběr vhodného herního vybavení zásadní. U Wickey nabízíme širokou paletu vysoce kvalitních nástěnných tyčí a cvičebních hrazd, které jsou speciálně navrženy pro venkovní použití. Naše produkty v sobě spojují bezpečnost, odolnost a atraktivní design, aby nabídly skvělý zážitek dětem všech věkových kategorií. Dá se tak vytvořit prostředí, které během pobytu osloví celé rodiny a nadchne děti i rodiče.

Robustní venkovní hrazdy pro veřejné prostory

Naše venkovní hrazdy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu odolného vůči povětrnostním vlivům, který odolá i výzvám veřejného používání. Ať už se jedná o klasickou jednoduchou hrazdu, prostorově úsporný cvičební modul nebo všestrannou gymnastickou dvojitou či trojitou hrazdu na zahradu nebo pro veřejné prostory, každý z našich produktů je navržen tak, aby splňoval požadavky veřejných dětských hřišť. S našimi modely čeká děti větší zábava než na pouhé zahradní hrazdě! Hrazdy nabídnou bezpečné prostředí pro dovádění dětí i na veřejném dětském hřišti a podněcují k rozvoji jejich motorických schopností.

Nástěnné tyče s integrovanými hrazdami

Jistě, i s hrazdou se na zahradě zažije spousta zábavy. Pokud ale chceš na svém dětském hřišti ušetřit místo a přesto dětem nabídnout spoustu aktivit, jsou naše nástěnné tyče s integrovanými hrazdami ideálním řešením. Tato multifunkční zařízení kombinují možnost lezení s radostí z houpání a ručkování na tyčích hrazdy. Naše produkty nabízejí rozmanité možnosti cvičení a zároveň podporují u dětí všech věkových kategorií sílu, koordinaci a obratnost. Díky robustní konstrukci a atraktivnímu designu je cvičební náčiní oživením zahradních a veřejných prostor.

Zatraktivni zahrady a veřejná prostranství hrazdami od Wickey

Při navrhování veřejných dětských hřišť je důležité zvolit kvalitní a bezpečné cvičební náčiní, které odpovídá potřebám uživatelů. Náš výběr venkovních cvičebních hrazd a nástěnných tyčí nabízí veřejným prostorám, jako jsou kempy, hotely a restaurace, všestrannost, bezpečnost a dlouhou životnost. Investuj do budoucnosti dětí výběrem vysoce kvalitního cvičebního vybavení od Wickey, které nejen nabízí zábavu, ale podporuje též fyzický rozvoj a pohodu.

Wickey - Cvičební a kovové hrazdy pro veřejné použití a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,6 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right