Veřejná houpačky

Houpačkové konstrukce pro veřejné použití

Na žádném veřejném hřišti nesmí chybět houpačková konstrukce, protože houpání zkrátka miluje každé dítě. Na dětských hřištích, ve školách nebo družinách je houpačka vždy velmi oblíbeným vybavením úplně pro všechny děti. Proto musí houpačkové konstrukce pro veřejné prostory bezproblémově snášet i obzvlášť velké zatížení. Abychom to mohli zajistit, jsou veškerá naše veřejná dětská hřiště testována a certifikována podle normy EU EN 1176. Masivní nosné sloupky našich houpaček na hřištích jsou odolné vůči povětrnostním vlivům i vůči projevům vandalismu a rovněž snesou extrémní zátěž, takže můžete zcela bez obav sledovat, jak na nich vaše děti dovádějí. Přesvědčte se o vynikající kvalitě našich dřevěných houpaček, které díky svému přirozenému vzhledu harmonicky zapadnou do jakéhokoli veřejného hřiště, a to na rozdíl od kovových houpaček.

Houpací sedátka a houpačky certifikované podle DIN EN 1176

V kempech, dětských hřištích nebo v hotelových areálech je bezpečné a robustní vybavení dětských hřišť nutností. Chybět pochopitelně nesmí ani houpačka certifikovaná podle DIN EN 1176. S našimi houpačkovými sedátky, která jsou vhodná pro veřejná hřiště, můžete houpačkovou konstrukci vybavit podle svých představ. V našem e-shopu najdete velký výběr klasických houpačkových sedátek s nerezovými nebo žárově pozinkovanými řetězy a rovněž houpačky pro miminka. Kdo by hledal něco efektnějšího, mohly by být pro něj tou pravou volbou houpačky hnizdo pro veřejná dětská hřiště. V e-shopu Wickey najdete i správné upevnění. Objevíte tu vše, co potřebujete pro své veřejné houpačky, od houpačkových háků až po kotvy.

Dětská hřiště GIANT pro venkovní použití

Kromě houpaček pro školky a hřiště u Wickey najdete také dětská hřiště pro veřejné použití. Všechny výrobky z naší řady GIANT splňují nejnovější bezpečnostní normy a jsou certifikovány podle EN 1176. Robustní dřevěné sloupky zajišťují bezpečnou zábavu i při hraní velkých skupin dětí a vzdorují všem rozmarům počasí. Unikátní design našich herních prvků GIANT umožňuje individuální vytvoření vašeho dětského hřiště. Stačí jen vybrat provedení skluzavky (prvotřídní nerezová ocel nebo HDPE) a kovových částí a dětské hřiště s houpačkou, skluzavkou a pískovištěm se rázem stane hitem celého okolí!