• Made in Germany
  • 10 let záruky¹
  • Od 1350 Kč doprava zdarma
  • Více než 1 milion spokojených zákazníků

Oblíbené kategorie

Skluzavky Wickey podle EN 1176

Pokud se vaše děti chtějí klouzat nejen doma na zahradě, ale i na veřejných místech, jako jsou parky, hotely, školky, školy a restaurace, je k tomu od roku 1998 zapotřebí certifikát podle normy EN 1176. V něm jsou stanoveny bezpečnostní pokyny, jimiž se musí každý řídit. To znamená, že hřiště musí splňovat minimálně požadavky EN 1176. Abychom tedy zajistili, že si vaše děti budou moct užívat zábavu v duchu Wickey nejen doma, ale i na veřejných prostranstvích, nechali jsme některé výrobky otestovat podle normy EN 1176. Nyní již nestojí nic v cestě!

Veřejné dětské skluzavky v souladu s EN1176

V našich veselých zvlněných skluzavkách od Wickey s certifikací EN 1176 najdete ideální dětské skluzavky pro své potomky. Vyberte si mezi skluzavkou z nerezové oceli nebo modelem vyrobeným rotačním tvarováním z HDPE, jako je například veřejná skluzavka o délce 254,5 cm. U té, stejně jako u všech našich nerezových skluzavek, si vaše dítě může vybrat mezi mnoha veselými barvami tu svou oblíbenou. Některé z našich skluzavek, jako třeba veřejná skluzavka o délce 336 cm, lze dokonce použít jako doplňkové moduly pro soukromé bazény! Tak na co ještě čekáte!

Skluzavky a dětská hřiště pro veřejné použití

S certifikátem EN 1176 nejsou však na Wickey dostupné jen skluzavky. Otestovány jsou také veselé pružinové i jiné houpačky a kompletní dětská hřiště, a jsou tedy vhodné pro veřejné venkovní prostory. Vlastníte již dětské hřiště od Wickey a chtěli byste si k němu pořídit ještě zvlněnou skluzavku, aby byla zaručena ještě větší zábava? U nás si každý surfař najde tu správnou: s různými výškami podesty, vždy vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a dostupné ve veselých barvách. Zkombinujte vše tak, jak se to líbí vašim dětem, a přidejte ke své houpačce ještě skluzavku nebo ke skluzavce pískoviště. Pánem je tu vaše dítě!

Snadná manipulace a montáž

Skluzavky od Wickey se dají snadno připevnit na podesty Wickey (doporučení jsou přiložena a návod je jednoduchý a snadno srozumitelný) a všechny jsou extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům. Všechny skluzavky jsou odolné proti poškrábání a bezpečné vůči projevům vandalismu, takže jsou vhodné pro venkovní použití a mohou přinášet radost a zábavu i těm nejmenším. Kromě toho Wickey nabízí i další herní zařízení, která mají certifikaci EN 1176. Zde najdete veřejné dětské houpačky, veřejná dětská hřiště, gumová dlažba a veřejné zemní kotvy, ale i dětské pružinové houpačky, které jsou certifikovány pro veřejné použití.

Wickey - Veřejná skluzavky a naše další sortiment jsou našimi zákazníky průměrně hodnoceni 4,6 z 5 hvězdiček.

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Porovnej Produkty

chevron-right