Ušetřete s naší SUNNY SALE

Skluzavka Premium HDPE 150

Skluzavka Premium HDPE 150

Veřejná skluzavka pro výšku podesty 150 cm v různých barvách

... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 07/06/24 - 14/06/24
Tento produkt zasíláme spedicí a doručení probíhá jen před dům na chodník. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Skluzavka Premium HDPE 150 pro veřejné užití

Víkend je tady, domácí úkoly hotové. Tak co teď? To je přece jasné. Honem na dětské hřiště! Protože na něm čeká ta největší pecka posledních letních prázdnin: bezva prémiová skluzavka. Ostatní děti už čekají ve frontě, aby mohly také svištět dolů s větrem o závod. Náš malý dobrodruh ovšem na nic nečeká, skočí na skluzavku a zvolá: „Hej, kamarádi, dole stojí zmrzlinář!“ vykřikuje se smíchem a tajně sjíždí po skluzavce. Ke startu, připravit, pozor, teď! Mazaný hrdina se bleskurychle řítí dolů, ruce natažené vysoko nad hlavu. O víkendu zkrátka panuje pořádná zábava!  

 • Doplňková skluzavka z pevného HDPE plastu pro veřejné použití
 • Pro výšku podesty 150 cm
 • Široká plocha skluzavky 41 cm, vnější rozměr 58 cm
 • Montážní šířka 60 cm
 • Délka 327 cm
 • Tloušťka materiálu 6 mm
 • Hmotnost 38 kg
 • Vhodné k řadě GIANT
 • Certifikace dle EN 1176 a EN 1176-3
 • Extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům

Pozor
Nevhodné pro děti do 3 let
Používání pod přímým dohledem dospělých
Uvedené rozměry a barvy se mohou nepatrně odlišovat

Podrobné informace o produktu

info
Uvedené rozměry se mohou nepatrně odlišovat.
Productdetails
SKU620985_k

Důležité informace o produktu

Pozor

Nevhodné pro děti do 3 let
Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby
Uvedené rozměry a barvy se mohou mírně lišit

Recenze

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

Frequently asked questions

minus-circle plus-circle Potřebuji pro dětská hřiště PRO GIANT ochranné rohože proti pádu?

Podle EN-1176, evropské normy pro vybavení dětských hřišť, existují specifické pokyny pro požadovanou tloušťku gumové dlažby nebo vrstvy písku či mulče z kůry. Tyto specifikace mají zajistit, aby ochrana před pádem ztlumila dopad z určité výšky. Přesné údaje se mohou lišit podle země, regionu a specifických předpisů. Zde uvádíme některé obecné pokyny podle EN-1176:

 • 1. Ochranné rohože proti pádu: při použití rohoží na ochranu proti pádu by jejich tloušťka měla záviset na výšce, z níž je možné z dětského hřiště spadnout. EN-1176 specifikuje konkrétní hodnoty. Tak například možnost pádu z výšky 1,50 metru může vyžadovat minimální tloušťku ochrany 30 milimetrů, zatímco z výšky 3 metrů již minimální tloušťku 60 milimetrů. Tyto hodnoty jsou však pouze orientční a mohou se lišit v závislosti na zemi a platných předpisech.
 • 2. Písek nebo mulč z kůry: EN-1176 obsahuje též požadavky na tloušťku vrstvy písku nebo mulče z kůry v závislosti na možné výšce pádu. Konkrétní detaily se mohou lišit, ale třeba pro možnou výšku pádu například 1,50 metru se obvykle doporučuje tloušťka vrstvy asi 40 centimetrů písku nebo 20 centimetrů mulče z kůry. U možností pádů z vyšších výšek mohou být vyžadovány odpovídajícím způsobem silnější vrstvy.

  Je důležité si uvědomit, že tyto informace slouží jen jako obecný návod a mohou se lišit od specifických požadavků tvého regionu. Abys splnil přesné požadavky na ochranu proti pádu pod veřejným dětským hřištěm podle EN-1176, měl by ses poradit s místními úřady, odborníky na dětská hřiště nebo certifikovaným odborníkem, který ti může poskytnout přesné informace o tloušťce vrstvy požadované pro konkrétní potenciální výšku pádu z tvého hřiště.

   

#wickeyadventure

Nechte se inspirovat našimi spokojenými zákazníky z celé Evropy a vytvořte si svůj vlastní malý ráj nebo sdílejte svůj ráj od Wickey s ostatními na Instagramu pod hashtagem #wickeyadventure.

Nahrávám...