Gumová rohož 50x50x2,5 cm

Gumová rohož 50x50x2,5 cm
Vč. 21% DPH

Gumová rohož 50x50x2,5 cm

Rohož tlumící pády, v různých barvách... zobrazit více
Vč. 21% DPH
Dodací lhůta: cca 31/03/23 - 06/04/23
Tento produkt se zasílá balíkovou službou. Upozorňujeme, že uvedený dodací termín se vztahuje k dnešnímu přijetí platby a zahrnuje interní zpracování objednávky a přepravu včetně doručení zákazníkovi. Dodací lhůta se může v jednotlivých případech lišit.

Gumová rohož 50x50x2,5 cm

S touto gumovou rohoží je veškeré hraní ještě zábavnější, protože rodiče a děti mohou společně bezstarostně šplhat, klouzat se a dovádět. Gumová ochranná rohož chrání malé dobrodruhy před zraněním a nečistotou.
Čtvercovou bezpečnostní rohož o tloušťce 2,5 cm můžete umístit například na konec skluzavky, pod houpačku, pod lanovku nebo pod hrazdu. Gumová rohož je vhodná pro rozmanité použití, a to jak na zahradě, tak doma.

  • Bezpečnostní rohož z gumy pro vyložení dětských hřišť k tlumení nárazu
  • Horní část je tvořena barevnou EPDM pryží
  • Rozměry 50x50x2,5 cm
  • Hmotnost produktu 5 kg
  • Extrémně odolné vůči povětrnostním vlivům

Důležité: Od 36 kusů gumových rohoží proběhne dodání spedicí. V tomto případě se dodací lhůta prodlužuje o několik pracovních dní. Dodaný výrobek se může od uvedeného obrázku nepatrně lišit.

Podrobné informace o produktu

Productdetails
SKU620664_k

Důležité informace o produktu

Pozor

Nevhodné pro děti do 3 let
Používejte pod přímým dohledem dospělé osoby
Uvedené rozměry a barvy se mohou mírně lišit

U nás ve Wickey ověřujeme, zda zveřejněné recenze pocházejí od spotřebitelů, kteří námi nabízené produkty skutečně zakoupili a/nebo použili. Kontrola se provádí na základě čísla objednávky.

Nahrávám...

Porovnej Produkty